Strona 86 z 1202
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Witaj Mira
    Ja po tabletkach czekałam 2,5 miesiąca na pierwszy @.

A od dziś czuje ból jajników więc czekam na owu i robię testy - mam nadzieję że to na dniach będzie

2. dzieckozakupy.pl
    Karolcia, tak, na pierwszej wizycie okreslalismy wtepnie w jakim wieku dziecko chcemy, okreslalismy plec i mowilismy czy dopuszczamy jakies choroby. Mozna nawet poprosic o dziecko z konkretnego srodowiska i czy np. matka pila (bo wielre kobiet sie ofivjalnie przyznaje). Im wieksze wymagania tym dluzszy czas oczekiwania. My powiedzielismy tylko, ze chcemy niemowlaczka bez zdiagnozowanych chorob, a reszta wyjdzie. A czas oczekiwania - bardzo roznie. Moze juz w zimie, a moze za 2 lata. Ale generalnie nasz osrodek prowadzic 6 grup rocznire, a inne okoliczne 2-3 i dyrektorka sama zaznaczyla, ze musimu byc przygotowani, ze moze sie dziecko trafic zaraz po kursie i trzeba bedzie podjac decyzje.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny wpadam się pożegnać... może na jakiś czas tylko, może na dłużej.
    Czuje ze źle to wszystko znoszę. Coraz gorzej czuje się psychicznie. Jak pokłóce się z mężem to mam wrażenie ze wpadam w jakas depresję. A coraz częściej się klocimy... czuje się źle w swoim związku i w swoim życiu... strasznie chciałabym mieć dziecko... w każdym momencie przypomina mi się to ze nie jestem jeszcze matką. Dzisiejszy dzień jest jakiś okropny... do tego wcale nie mogę dojść do porozumienia z mężem. Zastanawiam się czy on mnie nadal kocha... czuję że jestem mu już niepotrzebna. Juz wcale nie rozmawiamy. Wszystko co mu powiem na temat naszego związku odbiera jako atak przeciwko niemu... już niewiem jak z nim gadać... a ja ze sobą czuje się jeszcze gorzej. Czuje ze jestem beznadziejna we wszystkim... nie mam z kim pogadać. Wyzalic sie. Przepraszam ze Wam o tym wszystkim tu pisze. Juz kończę.
    Życzę Wam szczęścia i powodzenia...oby Wam się lepiej układało...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasia!
    Bedzie Ciebie tu nam brakowalo...
    Wpadaj chociaz czasem!
    Zycze Ci wszystkiego dobrego i zeby sie Wam ulozylo z mezem... Rozumiem Twoje problemy...
    Dziekuje Ci za wsparcie jakie mi tu na forum dawalas!

Arwen, ciesze sie, ze sie u Was dzieje i ze wkrotce zostaniecie Rodzicami )) nie zostawiaj nas tylko!

Ja juz troche lepiej sie czuje psychicznie
    My mamy gosci w ten weekend, brat z szwagierka i dwojka malych dzieci takze jest zabawnie
    Ale duzo sie dzieje i nie mam kiedy tu zagladac!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A tak w ogole to dziekuje Wam wszystkim za wsparcie pare dni temu... nie odpisalam ale przeczytalam i podnioslo mnie to na duchu fajnie, ze jestescie!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kasia, choc nie chce to Twoją decyzję uszanuje i zawsze życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu. Oczywiście możesz wyzalic się nam kiedy tylko chcesz i myślę że wszystkie dziewczyny myślą podobnie i nie będą miały nic przeciwko.
    Jeszcze raz powodzenia i szczescia;**** wpadaj do nas

Kasiu, zbieraj sie psychicznie, poukladaj sprawy w malzenstwie i wracaj do nas :*

Swoja droga odezwala sie specjalistka od relacji malzenskich - u nas od kilku dni tez idzie momentami na noze. Tylko seks na zgode nam wychodzi...

Burzujka, nie nastawiam sie na wkrotce, ale gleboko wierze, ze przez to wszystko przejdziemy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kasia myślę, że wiem co czujesz, a raczej dobrze wiedziałam jeszcze jakiś czas temu...nie łatwe sytuacje nie budują dobrych relacji w związku.
    Mam nadzieję jednak, że ułoży wam się i że ten kryzys to tylko przejściowy.Trzymaj się dzielnie! :*

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Kasiu, smutno mi i będzie brakowało mi Twoich rad,ale rozumiem Cię.
    Będziemy czekać na Ciebie...
    Ja też nie wiem,czy nie będę robiła sobie przerwy w staraniach...
    Czekam tylko na testowanie ok. 7-8 czerwca...
    Jak teraz się nie uda,idziemy z mężem się porządnie przebadać i rozpoczniemy leczenie.
    Mój M zgodził się nawet na badanie nasienia.
    Sprawa jest poważna, bo mój M chorował na żółtaczkę typu C,której nie da się do końca wyleczyć.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Witajcie, wczoraj testowalam - druga slaba krecha, od 2 tyg. obrzmienie i bolesnosc biustów, a dzis przyszedl @ do d... z tym wszystkim ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów