Strona 859 z 1202
Pokaż wyniki od 8,581 do 8,590 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Witajcie ... mozna sie przylaczyc ? Od dwoch dni probuje nadrobic posty...ale nie mam szans... i zrezygnowalam z nadrabiania z nadzieja bycia od teraz na bierzaco mam na imie Karolina , mam 25 lat i jestem juz mamą cudownego dwulatka Teraz postanowilismy z mężem , ze czas na rodzenstwo dla Niego
    Pierwsza ciaza byla bardzo wyczekana i "wystarana" niejednokrotnie napotkalismy przeszkody , ale na szczescie wszystko skonczylo sie pomyslnie mam nadzieje tylko , ze tym razem pojdzie znacznie latwiej i bedzie mniej stresu ... od czterech miesiecy sumiennie przygotowywujemy sie do tej ciazy wiec jestem pelna nadziei pozdrawiam cieplutko i zycze Nam wszystkim by ten nowy rok owocowal w szczesliwie zakonczone porody Nasze oczywiscie :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    C@rolin@ pewnie, że można dołączyć witaj i powodzenia

Mira życie niestety jest strasznie niesprawiedliwe :/ jak słyszę w tv o przypadkach znęcania się nad dziećmi przez "rodziców" to płakać się chce i zastanawiam się gdzie jest Bóg, dlaczego na to pozwala, że takie patologie mają dzieci, a tak wiele normalnych, porządnych ludzi tych dzieci mieć nie może

Co do tych poronien u patologii, ze się nie zdarzają, to mi się wydaje, że zdarzają się równie często tylko pewnie takie kobiety albo nie wiedzą, że są w ciąży i poronienie biorą za spóźniony okres albo ignorują i nie jadą z tak "blaha" według nich sprawą do szpitala.

Karolinabrn przykro mi, że ta franca @ jednak przyszła.. ten cykl będziemy szły łeb w łeb, bo do mnie też dziś @ zawitała jak w zegarku

Mira strasznie Ci wspolczuje ...
    Moja przyjaciolka przez to przechodzila 9 razy ... okazalo sie ze ma problemy z krzepliwoscia krwi, i dlatego tak zawsze konczyly sie ciaze :/ dopiero po 9 razie wykryli przyczyne , a teraz... M jest w 9 miesiacu ciazy i czeka na synka cuda sie zdarzaja , ja to wiem . Ja majac 19 lat niespelna wyszlam za maz za mojego meza ... staralismy sie o dziecko ponad 3 lata , okazalo sie ze mężowi brakowalo tylko i wylacznie porzadnych witamin , i po zakupie jednego opakowania , i zuzyciu Go w okragly miesiac , bylam juz w ciazy . Ja wierze ze na wszystkie przyjdzie czas , kazda dozna tego szczescia , niech tylko bedzie odpowiedni moment . Dzisiaj jest 01.01 , pierwsza czysta kartka roku 2017 . Od dnia dzisiejszego kartki beda sie zapisywac pozytywnymi testami i terminqmi porodow . Musimy w to wierzyc . Bo wiara czyni cuda . I nie wolno sie zalamywac , trzeba dac rade . Mamy zawsze daja rade , nie zaleznie od sytuacji

Maggie w ogóle czuje sie dziś strasznie nie dość ze strasznie boli brzuch cały dzień to jeszcze leci jakby ktoś kran odkręcił i skrzepy straszne. Trzymam kciuki zeby nam sie udało w tym cyklu. Nie dość ze cały dzień mi smutno to jeszcze listy do M leciały i ta scena na końcu gdzie Kasia Zielińska mówi " ... czekałam na Ciebie całe życie" czy coś w tym stylu i momentalnie łzy mi poleciały.
    W przyszłym tygodniu zrobię sobie wszystkie badania jeszcze zeby na pewno wiedzieć ze z ta tarczyca na pewno lepiej.
    Mira tez właśnie idzie do mnie z aliexpress takie coś typu roomba wiec zobaczymy jak bedzie cykać koleżanka na to sobie chwali. U mnie sie sprawdzi bo klaki psa co dwa dni po podłodze latają a nie mam czasu tak co chwile z odkurzaczem latać.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Też zamówiłam iRobota Roomba model 651. Chciałam Samsunga Naviboota ale jakoś ciężko z dostępnością, wygląda to jakby Samsung się wycofywał z produkcji, więc zmieniłam opcję. Ja mam dwa koty, z czego jednego cornish rexa z futrem jak owieczka, które lata wszędzie. Odkurzacz średnio wytrzymuje u mnie na etacie 2-3 lata, bo odkurzam ze 320 razy w roku (rzadko są dni, że nie odkurzam), także mam nadzieję, że robot odciąży mnie na tyle,że będę mogła odkurzać normalnie choć co 2 dzień.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Cichon nie chcesz wybrać sie do poradni genetycznej? Moj kuzyn z żona jeździli się zbadać jak zmarła im córeczka (miała wady nie pozwalające przeżyć), teraz maja dwoje dzieci zdrowych. Warto moze sie przejechać, zeby wiedzieć jak wyglada sprawa.

Ja byłam słaba tylko jakieś 2-3 dni. Ale nie dawałam po sobie poznać... w dniu w którym poroniłam wieczorem przyjechali moi rodzice na weekend i nie chciałam im mówić. Dopiero po jakimś miesiącu sie dowiedzieli o tej ciąży i poronieniu. Także jął wróciłam ze szpitala to jeszcze sprzątałam chałupę na ich przyjazd. To jest mega mega smutne, ale im więcej człowiek nad tym myśli tym gorzej. Nie zmienimy już tego co się stało, musimy żyć dalej i dążyć do szczęścia. Dobrze Mira, ze bedziesz zawalona robotą. Zobaczysz, ze bedzie powoli, powoli ale coraz lepiej !
    Jak poroniłam w szpitalu to wysylaliśmy nasze dziecko do Genesis doPoznania, wlasnie z zamiarem ustalenia przyczyny. Niestety ciąża była niska i udało się usalic jedynie plec.

Member Awatar Carole
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-03-30 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny! czytam was już jakiś czas, wiecznie odkładałam pisanie, mogę się przyłączyć? Mam córkę 9msc i od 2msc się staramy. Sytuacja wygląda tak, że kończy mi sie urlop macierzynski i musze wrócic do pracy w marcu, czego bardzo nie chce praca od rana do wieczora, a zostawiać niani na cały dzien małą to dla mnie szok Chcemy zrobić tak, ze z czasem powrotu do pracy musze byc w 3msc ciazy, zebym dalej poszla na zwolnienie i byla pod ochroną (konczy mi sie umowa). W świeta mialam cykl i na dniach zrobie test, trzymajcie kciuki! kolejny cykl nie mogę sobie pozwolić już na ciąże

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cichon właśnie do tej poradni chodzili. a Was jakoś by mogli przebadać?

Witam nowe mamy za każda z nas trzymam kciuki.

Kiedy najbliższe testowania? Ja już postanowiłam testuje 10 stycznia. To bedzie 13 dpo. Kamila co tam?

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Ja zrobię rano test i mam stresa jak cholera. Jutro będzie 27 dc może za wcześnie ale chce się wyrobić przed wtorkowa wizyta w poradni....

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Przy pierwszym poronieniu nie robi się badań płodu, tych genetycznych, to po prostu najczęściej przypadek, mi lekarz powiedział że to wywalanie kasy, tak też słyszałam u Mamy ginekolog
    Badania siebie jakiś szczególnych też mój nie zalecił. Ot tak się przypadkiem stało...
    Ja po wszystkim pojechałam na weekend do Wiednia z mężem bo mieliśmy już wcześniej bilety i ani trochę nie żałuję, zmiana otoczenia była idealna.
    A co do czekania to dwa okresy, które przyszły co do dnia z datą zabiegu, i działaliśmy także szybko zleci, Mira

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów