Strona 858 z 1202
Pokaż wyniki od 8,571 do 8,580 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ale i tak kolejne trzy miesiące nie mogę nawet myśleć o staraniu się, więc czasu na zaplanowanie badań (a mam sporą listę do wykonania), mam aż w nadmiarze.
    Na razie pierwszy krok. Skończyć kurację antybiotykową. W przyszłym tygodniu odebrać wypis i L-4. Za 3 tygodnie odebrać wyniki badań histopatologicznych. A potem jak już będę miała kompletne wyniki zacznę myśleć o lekarzach.
    Co do roboty to zawali mnie sama, czy chcę czy nie, bo w rachunkowości styczeń i luty to najgorsze miesiące w roku (bilanse itd), więc tak jak kilka dni temu mnie to martwiło, tak teraz się cieszę, że mnie cyfry odciągną od myślenia.
    Też byłyście takie słabe? Czuję się, jakby życie ze mnie uszło. I strasznie bolą mnie piersi. Na dole wydaje się być wszystko w porządku, zabieg wykonany na piątkę, bo w zasadzie już tylko lekko plamię, bez skrzepów.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ale i tak kolejne trzy miesiące nie mogę nawet myśleć o staraniu się, więc czasu na zaplanowanie badań (a mam sporą listę do wykonania), mam aż w nadmiarze.
    Na razie pierwszy krok. Skończyć kurację antybiotykową. W przyszłym tygodniu odebrać wypis i L-4. Za 3 tygodnie odebrać wyniki badań histopatologicznych. A potem jak już będę miała kompletne wyniki zacznę myśleć o lekarzach.
    Co do roboty to zawali mnie sama, czy chcę czy nie, bo w rachunkowości styczeń i luty to najgorsze miesiące w roku (bilanse itd), więc tak jak kilka dni temu mnie to martwiło, tak teraz się cieszę, że mnie cyfry odciągną od myślenia.
    Też byłyście takie słabe? Czuję się, jakby życie ze mnie uszło. I strasznie bolą mnie piersi. Na dole wydaje się być wszystko w porządku, zabieg wykonany na piątkę, bo w zasadzie już tylko lekko plamię, bez skrzepów.
    Tak Mira, ja też byłam taka słaba. Też tylko lekko plamiłam po zabiegu, ale osłabiona to byłam. Pomyśl też o braniu jakiś witamin, aby wzmocnić organizm. Ja te trzy miesiące po starałam się też wzmocnić organizm, aby na ewentualną kolejną ciążę był bardzo dobrze przygotowany. No i czekanie na pierwszą miesiączkę po, która u mnie przyszła dopiero po 6 tygodniach. Po tej pierwszej miesiączce było już o niebo lepiej psychicznie.

O mnie
    Wokół jest tyle poronień, że czasami zastanawiam się czy warto ryzykować jeszcze raz. Chciałabym mieć kolejne dziecko, ale wizja strachu i perspektywy kolejnego poronienia mnie przeraża. Tym bardziej, że u mnie jako takiej przyczyny nikt nie znalazł. Dwóch lekarzy u których byłam po wszystkim stawiali na genetykę. Także kolejna ciąża= loteria.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Leżałam na tej sali ledwie 1,5 dnia a przewinęły się przez nią 3 dziewczyny poza mną. Widać, że zadbane, młode, załamane stratą, dbające o siebie i swoje przyszłe dziecko. Żadnej patologii. Jedna sala w jednym szpitalu przez 1,5 dnia i tyle cierpienia. Jak sobie pomyślę jaką to daje cyfrę na tle całej Polski, czy Europy to jestem przerażona jak poronień jest dużo. Teraz to zajście w ciążę i szczęśliwe jej donoszenia jawi mi się jako coś nieosiągalnego, jakiś cud.

Mira musisz teraz dużo odpoczywać. Zregenerować siły fizyczne i psychiczne. Ściskam Cię mocno.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Kupiłam sobie na pocieszenie robota sprzątającego. Skoro nie potrzebuję kasy na wyprawkę, to po co mi te oszczędności

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Kupiłam sobie na pocieszenie robota sprzątającego. Skoro nie potrzebuję kasy na wyprawkę, to po co mi te oszczędności
    To daj potem znać, jak się robot sprawuje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mira jakoś się nie widzi, żeby właśnie ta patologia roniła. One nawet pewnie nieraz by chciały, aby "poleciało". To te młode, zadbane, dbające o swoje zdrowie mają problem z zajściem i donoszeniem. Ot taki paradoks, chichot losu

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cichon nie chcesz wybrać sie do poradni genetycznej? Moj kuzyn z żona jeździli się zbadać jak zmarła im córeczka (miała wady nie pozwalające przeżyć), teraz maja dwoje dzieci zdrowych. Warto moze sie przejechać, zeby wiedzieć jak wyglada sprawa.

Ja byłam słaba tylko jakieś 2-3 dni. Ale nie dawałam po sobie poznać... w dniu w którym poroniłam wieczorem przyjechali moi rodzice na weekend i nie chciałam im mówić. Dopiero po jakimś miesiącu sie dowiedzieli o tej ciąży i poronieniu. Także jął wróciłam ze szpitala to jeszcze sprzątałam chałupę na ich przyjazd. To jest mega mega smutne, ale im więcej człowiek nad tym myśli tym gorzej. Nie zmienimy już tego co się stało, musimy żyć dalej i dążyć do szczęścia. Dobrze Mira, ze bedziesz zawalona robotą. Zobaczysz, ze bedzie powoli, powoli ale coraz lepiej !

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Mira jakoś się nie widzi, żeby właśnie ta patologia roniła. One nawet pewnie nieraz by chciały, aby "poleciało". To te młode, zadbane, dbające o swoje zdrowie mają problem z zajściem i donoszeniem. Ot taki paradoks, chichot losu
    Masz rację. Dla porównania za ścianą była sala poporodowa, miała z moją wspólną łazienkę. I tam była pani, która non stop w tej łazience paliła papierosy (to, że ją położne opierd..... nie robiło na niej wrażenia) i wyglądała jak z programów typu Uwaga. Chciało mi się wyć na samą myśl jakie życie jest niesprawiedliwe.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów