Strona 85 z 1202
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Arwen czemu tak drastycznie? Od razu tablety?

2. dzieckozakupy.pl
    Aguska, dlaczego drastycznie? Odstawilam wszystkie lekarstwa, musze odpoczac, fizycznie, ale psychicznie tez. Nie chce sie zamartwiac co bedzie. Czekam na wakacje, a potem kurs oa. Moze zmienimy zdanie, ale na razie dziekuje.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    No trochę drastycznie bo z zaawansowanych starań do anty, ale Wasza decyzja i jaka by nie była życzę powodzenia. Mam nadzieje ze mimo wszystko będziesz tu goscic

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen rozumiem Twoja decyzję. Tez bym miała dość. Mam nadzieje ze teraz odpoczniecie i podejdziecie do kursu spokojnie i z radością. Tego Wam życzę. Ale zaglądaj do nas
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Jasne, ze bede a mama zostane, w taki czy inny sposob jakkolwiek to brzmi - znowu chce mi sie uprawiac seks z mezem, a juz zapomnialam jak fajnie i spontanicznie moze byc. Warto pomyslec tez o nas, a nie tylko o dziecku.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen super podejście i tak będziesz matką korzystaj z życia i cieszcie się seksem
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam!
    Na początek gratulacje dla dziewczyn, które zobaczyły dwie kreseczki, trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze
    Ja, dla odmiany cieszę się z @, którą po poronieniu dostałam w 5 tygodniu i 2 dniu. Niestety nic się nie zmieniło - pierwszy dzień to masakra Cieszę się, bo zaczynam od nowa cykle. Mam nadzieję, że będą w miarę regularne tak jak do tej pory bez żadnych niespodzianek. We wtorek idę na kontrolę, akurat będę po @ więc zobaczymy, mam nadzieję, że wszystko się ładnie zagoiło po łyżeczkowaniu. No i myślę już oczywiście o ponownych staraniach - ale obiecałam sobie: tym razem bez liczenia dni płodnych, bez spinki, na relaksie
    Pozdrawiam i życzę miłego długiego weekendu

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz

Smile

Arwen a jak to jest z adopcja- to Wy decydujecie, okreslacie w jakim wieky chcielibyscie dziecko? A zastanawialiscie sie z mezem czy niemowlak czy jednak starsze? Dlugo trwa cala adopcyjna procedura? Pytam z czystej ciekawosci.
    Ostatnio edytowane przez karolcia28m ; 26-05-16 o 16:03
    [*]Gabrysia 16tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Witajcie, jestem nowa na forum i chciałabym się dopisać do Waszego wątku.
    Niedawno zaczęłam starania o swoje 1 dziecko. Pod koniec lutego odstawiłam pigułki, pierwszy cykl trwał ponad 50 dni, drugi jeszcze się nie skończył ;/ Niestety @ nie chce nadejść, test ciążowy wyszedł negatywny, organizm całkiem się rozregulował po latach hormonów ;/ Trzy miesiące brałam Folik, teraz kupiłam Femibion Natal 1.
    Zapisałam się do dentysty, ginekologa, zamówiłam testy owulacyjne i od kolejnego cyklu będę je robiła. Chcę też zrobić podstawowe badania krwi. Zdrowo się odżywiam, prawie odstawiłam alkohol. Jak myślicie czy to wystarczy, żeby się udało? Jak to u Was wygląda z @ po odstawieniu tabletek (brałam Yasminelle).

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Arwen w takim razie przyjemności z seksu z mężem
    Witaj Mira, powodzenia w staraniach, mam nadzieję że szybko uda ci się zajść w ciąże i nie będziesz musiała długo na nią czekać. Ja na @ po odstawieniu tabletek czekałam mniej więcej ok 40 dni. Także w miarę szybko. Natomiast zajść w ciąże udało mi się dopiero w 5 cyklu. To i tak krótko aż jestem w szoku.
    Myślę, że bez wspomagaczy w postaci luteiny (na wyregulowanie cyklów), wiesiołka (na śluz) oraz castagnusa (na zbicie prolaktyny) nie udało by się zajść.

pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów