Strona 847 z 1202
Pokaż wyniki od 8,461 do 8,470 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    https://www.sklepstarania.pl/inofem-...etek-p-38.html macie tu dziewczyny promocje na inofem, jeśli któraś z was go pije ja dziś znowu kupiłam go za 55 zł potem zobaczyłam ta promocje i się lekko wściekłam :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja rownież sie w ogóle nie znam ta tarczycy niestety :/

Kamila, a moze mąż Ci zaaplikuje podczas gry wstępnej?

Mira wcale Ci sie nie dziwie... ale po każdej burzy w końcu przychodzi słońce. Trzeba w to wierzyć. Po cichu tez liczę na cud. Już jednego dokonałaś, jak udało sie za tym jednym jedynym razem, moze i w piatek wydarzy sie cud...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Co do tsh dla ciąży - dobry wynik to poniżej 1.
    Dobrze mieć stałego endo bo gdy już się potwierdzi ciążę trzeba raz w miesiącu skontrolować tsh i inne hormony.
    Bo tsh lubi sobie skakać

Czy musisz przed wizytą robić ft3 i ft4 nie wydaje mi się.
    Skoro tsh jest dobre.
    Ale jeśli chcesz tak sama dla siebie - to czemu nie.

Ja przed ciążą nie wiem ile miałam. Ale na początku 0,820

Pozdrawiam i powodzenia
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    https://www.sklepstarania.pl/inofem-...etek-p-38.html macie tu dziewczyny promocje na inofem, jeśli któraś z was go pije ja dziś znowu kupiłam go za 55 zł potem zobaczyłam ta promocje i się lekko wściekłam :P
    Normalne ceny, jak w każdej aptece.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Ja rownież sie w ogóle nie znam ta tarczycy niestety :/

Kamila, a moze mąż Ci zaaplikuje podczas gry wstępnej?

Mira wcale Ci sie nie dziwie... ale po każdej burzy w końcu przychodzi słońce. Trzeba w to wierzyć. Po cichu tez liczę na cud. Już jednego dokonałaś, jak udało sie za tym jednym jedynym razem, moze i w piatek wydarzy sie cud...
    Asia on na pewno będzie chciał mi to zaaplikowac raczej samej mi nie pozwoli tego zrobić :P ale jednak zrobię to ukradkiem sama żeby wszystko było cacy a później moj jeszcze mi dołoży ze tak powiem

Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Co do tsh dla ciąży - dobry wynik to poniżej 1.
    Dobrze mieć stałego endo bo gdy już się potwierdzi ciążę trzeba raz w miesiącu skontrolować tsh i inne hormony.
    Bo tsh lubi sobie skakać

Czy musisz przed wizytą robić ft3 i ft4 nie wydaje mi się.
    Skoro tsh jest dobre.
    Ale jeśli chcesz tak sama dla siebie - to czemu nie.

Ja przed ciążą nie wiem ile miałam. Ale na początku 0,820

Pozdrawiam i powodzenia

Czyli mój wynik 0,79 jest dobry ? Robiłam dziś badanie. U endo byłam w miesiąc temu i miałam wynik 3,79 przy tabletkach euthyrox 25 teraz po miesiącu brania dawki 75 taki wynik zaznaczę sie w październiku robiłam wszystkie badania i ginekolog stwierdził ze z ginekologicznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań tylko było to TSH

O mnie
    Cichoń 55 zł place stacjonarnie a 34 to jednak różnica

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Karolinabrn wynik masz dobry, więc jak najbardziej możesz zajść w ciążę większość Endo zaleca tsh w okolicy 1. Tylko widzę, że dosyć szybko i mocno spadło Ci to tsh na dawce 75 , więc radzę Ci niedługo jeszcze skontrolować, żeby tsh nie poszło za bardzo w dół, żebyś nie wpadła w nadczynność (jak ja ostatnio). Mój Endo po zmianie dawki każe mi kontrolować najwcześniej po 6 tygodniach, żeby wynik był wiarygodny. Jak na wizytę do gina to ja bym nie robiła ft3 i ft4. Do Endo prędzej

Kamila a miało być na luzie w tym cyklu, a tu jakieś aplikowanie żelu strzykawka ja bym wolała żeby mąż "zaaplikowal" ten żel palcem w trakcie gry wstępnej jakoś ta strzykawka odebralaby mi ochotę na bara bara haha

O mnie
    Maggie ogólnie niby na luzie jest no ale u mnie jest problem z poślizgiem wiec tak czy siak musze czegoś użyć podczas seksu i wybralam to jeśli już ma być to dobry wspomagacz. Strzykawka mi ogolnie nie przeszkadza, wstrzykniecie trwa dosłownie parę sekund wiec tak jakby tego nie było :P zresztą to się robi 15-20 min przed seksowaniem także zdążę zapomnieć

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Haha no może to powodzenia, owocnych starań

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów