Strona 841 z 1202
Pokaż wyniki od 8,401 do 8,410 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cześć Dziewczyny. U nas święta fatalne, pechowe jak jeszcze nigdy. Najpierw w wigilię, która robiliśmy u nas, goście zaproszeni na 17, a o 16:30 patrzymy a kuchnia zalana. Pękł wężyk pod kranem od zimnej wody. Sklepy już zamknięte, koniec końców musieliśmy zakręcić zimną wodę i goście korzystając z toalety byli zmuszeni splukiwac wodę miska także tego.. a pierwszy dzień świąt to już w ogóle tragedia, bo córka nam się oparzyla tyle ludzi, rozgardiasz, harmider i jej nie upilnowalismy, mam takie wyrzuty sumienia, że nie pytajcie Maja wylala na siebie świeżo zalana kawę:/ krzyk i płacz taki, że serce mi pękalo na szczęście nie spanikowalismy, tylko szybko zadzialalismy. Teraz z perspektywy czasu dziękuję Bogu, że miał ją w swojej opiece, bo ma tylko poparzona stopkę, a mogło się skończyć dużo gorzej. Nawet nie chcę myśleć, co by się stało, gdyby wylala sobie te kawę np. na twarz.. Ale Maja codziennie się modli, chodzi do kościółka, gdzie grzecznie siedzi i tak sobie tłumacze, że dzięki temu Bóg nad nią czuwał.. drugi dzień świąt minął już bez ekscesow, ale ja byłam totalnie wypompowana psychicznie..
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 27-12-16 o 12:06

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    o boże maggie takie święta to naprawdę tragedia.. tzn te niespodziewane wypadki. Co do oparzenia.. wiem, ze masz ogromne wyrzuty sumienia, ale dzieci naprawde nie jesteś w stanie perfekcyjnie upilnować. Mam w domu 3latka i ja go w ogóle nie pilnuje, tzn nie chodze za nim z kąta w kąt bo chyba bym zwariowała. On wie, ze jak stoi herbata na stole to najpierw jeśli już chce się napić ma dotknąć palcem szklanki czy nie jest gorąca. Ale wiadomo, dzieciaki się wygłupiają i nawet nie zauważą czy na stole stoi gorąca kawa i wystarczy chwila nieuwagi... zycze zdrówka dla córeczki, Bóg miał ją w opiece jak piszesz życze Wam, zeby przyszłe święta jednak były spokojne i w szerszym gronie

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Własnie dziewczyny ponawiając pytanie kto na czasie testuje oprócz Evlin?
    Widzę Agag Ty świeżo po staraniach Mi wypada owulka na sylwestra według kalendarzyka. A kiedy będzie rzeczywiście nie wiem, nie testuje owulacyjnymi. Przytulamy się kledy najdzie nas ochota dziś mam 10dc dopiero.. także testowanie mam dopiero na 13 stycznia ehh...

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Kamilaa u mnie @ niby na 5 stycznia, więc pewnie dopiero wtedy będę testować. Akurat na ten weekend 7-8.01 wyjeżdżamy z mężem z okazji naszej rocznicy, sami bez córki to może będzie dodatkowa okazja do świętowania

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujka czytałam, dzięki. Chciałam karmić w ciąży, potem nawet w tandemie, ale po poronieniu zmieniłam zdanie. Boję się po prostu. Niby to nie szkodzi, ale wolę dmuchać na zimne. Moj progesteron zawsze był na dość niskim poziomie, dolna granica normy...

Maggie współczuje, moj dzisiaj zdążył tylko wyjąc taty maszynkę do golenia i opuszek sobie przeciął, nawet nie zapłakał, ja patrzę skąd ta krew bo chwile wcześniej już mu ja zabrałam a on miał skaleczony ten paluszek

Maggie dobrze że sie tak skończyło. Mój brat tak sobie poparzyl twarz, środek jamy ustnej rękę, klatkę piersiową i brzuch. To bylo najgorsze wydarzenie w moim zyciu. Tak jak mówisz impreza pełno ludzi i parzenie kawy... Do dziś nie lubi ciepłej kąpieli ani gorących napoi. Ja wtedy parzylam kawy bardzo długo sie obwinialam byłam załamana nerwowo. Z czasem mi przeszlo na szczęście bluzny sa ledwie widoczne.

U mnie dopiero 6cd więc czas sie z lekka wlecze. Mam nadzieję ze przez sylwesteri całe zamieszanie szybciej przeleci.

Kurde największe gaduły zaszły w ciążę i teraz to nic się tu nie dzieje... Jaki tu spokój. ... Nanana... Nic sie nie dzieje...nannanna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Taka dygresja. ..

Kurde wyobraźcie sobie że akurat tetaz w wieku 25 lat moj szanowny ząb mądrości zaplanował sobie ze skoro jyz nie ma miejsca zeby wyjsc normalnie no to mi wyjdzie w poprzek dziąsła! No i żeby zdarzyć przed owulacja go chirurgicznie usunąć( bo potem to nigdy nic nir wiadomo moze cudem zajde w ciążę )to musialam sie umowic na chirurgiczne usuwanie dzien przed sylwestrem a oczywiscie na imprezę idziemy.... Ale bedzie jazda. ...

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Kurde wyobraźcie sobie że akurat tetaz w wieku 25 lat moj szanowny ząb mądrości zaplanował sobie ze skoro jyz nie ma miejsca zeby wyjsc normalnie no to mi wyjdzie w poprzek dziąsła! No i żeby zdarzyć przed owulacja go chirurgicznie usunąć( bo potem to nigdy nic nir wiadomo moze cudem zajde w ciążę )to musialam sie umowic na chirurgiczne usuwanie dzien przed sylwestrem a oczywiscie na imprezę idziemy.... Ale bedzie jazda. ...
    lepiej przełóż wizytę po Nowym Roku, 2-3 dni w jedną czy drugą nie zrobią różnicy (tak mi sie przynajmniej wydaje), a możesz na sylwestra mieć mega opuchliznę i ból, a do tego nic nie zjesz miałam dwa razy usuwane ósemki i tak z 3-4 dni trzymało.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów