Strona 84 z 1202
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Cosima ciezko cos doradzic, nie znam waszej sytuacji. Powiem tak, my w tamtym roku zaczelismy sie starac o dzidziusia. Po dwoch cyklach(w kwietniu) dostalam propozycje pracy od wrzesnia, starania zawiesilismy. Wedlug mnie to dobra decyzja byla. Teraz czekam az sytuacja zdrowotna sie wyjasni a przy okazji od wrzesnia bede miec przedlyzona znowu umowe i wolalabym poczekac.
    Yelina ja to tez nie moge okresu sie doczekac.. Spoznua sie dzuad, ciaza to nie jest a cholera taka wkurzona chodze i wszystko mnie boli ze dka swietego spokoju moglby byc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Yelina to fajnie że dostałaś @ i że wrócił ci normalny cykl. Powodzenia w staraniach
    Cosima ja mam 163 cm i ważę 62 także jesteś przy mnie taką calineczką
    Ja w połowie czerwca wracam do swojej pracy w której mam teraz małą przerwę. Teraz na trochę innych zasadach. I też zastanawiałam czy wrócić czy nie, czy być lojalnym wobec pracodawcy. Ale wracam do pracy. Mam nadzieję, że z 2 miesiące popracuje i pójdę na l4. Trudno takie życie, ja też muszę z czegoś żyć.

O mnie
    karolcia skąd wiesz że to nie ciąża? ja też zapierałam się w tym cyklu rękami i nogami że to na pewno nie ciąża a tu niespodzianka też bolał mnie brzuch jak na @

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Nati robilam testy ciazowe i nic nie pokazaly, dwie ciaze juz za mna, zawsze takie same objawy mialam a teraz nic. Poza tym moje cykle maja takie "odpaly" 3-4 sa w miare regularne a potem... Zreszta chyba w obecnej sytuacji z tymi moimi guzkami lepiej zeby to nie ciaza byla...

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Martulka mnie też bolał brzuch jak na @ nawet raz myślałam że to już. Więc Ty się nie zapieraj tylko pozytywne nastawienie.
    Yelina super że dostałaś @ teraz cykl wróci do normy i będziesz mogła zacząć starania.
    Nati jak się czujesz?

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Nati Ogromne gratulacje!!!!
    Patrycja Tobie rowniez,ale Ci juz gratulowalam
    Dziewczyny ja tez wierze ze to przelom i teraz ruszy juz tylko dobra passa i zaraz wszystkie przeniesiemy sie na forum ciezarnych
    u mnie teznjuz dwa dni po owu.wydaje mi sie ze mielam napewno bo jajniki bolaly bardzo wyczuwalnie i zgadzalo mi sie to z wyliczeniami.zobaczymy.niby dzialalismy i nie moge tego miesiaca skreslic tak jak zeszlego,wiec moze....testuje dopiero za dwa tyg..jeszcze tyleee czasuuuuu.....

O mnie
    dagmaraz dzięki bardzo ja też mam nadzieję, że idzie ku lepszemu tutaj na forum i niedługo wszystkie będziemy ciężarne
    Paulina czuję się dobrze i mam nadzieję, że tak pozostanie bo mam zamiar jeszcze kilka miesięcy popracować.
    Pobolewa mnie leciutko brzuch i minimalnie czasem czuję piersi.
    Martwią mnie jedynie te włosy, że mi tak lecą., 31 maja mam wizytę to zapytam o jakieś witaminy.
    Jeszcze do mnie to nie dociera,..to moje pierwsze bejbi, mam mętlik w głowie jak to wszystko będzie, czy sobie poradzę i w ogóle
    A u ciebie jak tam?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Spać nie mogę bo myślę... hehe świat do góry nogami mi się przewraca oczywiście pozytywnie

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Dagmaraz trzymam kciuki aby sie udalo. Nati u mnie zero objawow choc kolezanka w pracy do mnie ze jestem blada czy nie jestem czasem w ciazy . Chcialam sie umowic do lekarza ale najblizszy termin 30 czerwca. Wiec musze poszukac kogos innego. Tylko nie moge sie zdecydowac.

Dziewczynki, wpadam i pozdrawiam. Ja juz na tabletach anty, odechvialo mi sie prokreacji na razie. Zobaczymy co dalej bedzie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów