Strona 838 z 1202
Pokaż wyniki od 8,371 do 8,380 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Moze masz bezowulacyjny cykl, to sie zdarza przy pcos. Tylko nie wiem jak to sie ma do tych leków, które już brałaś. Zrób moze betę na wszelki wypadek
    Wiesz ja w tym cyklu od 5 dnia brałam clo po 2 tabletki oraz gonal f 75 w 5 i 7 dc, dzisiaj jest 12 dc i od jutra mam brać estrofem. Sama nie wiem co myśleć, czy już spisać na straty czy może jednak się uda

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja byłam u lekarki 28.08. I mowila mi, ze bedzie raczej cykl bezpwulacyjny bo już druga połowa a pecherzyki liche a potem bolały mnie jajniki 04.09. i chyba wtedy splodzilismy nr 2. Nie wiem dokładnie bo ta ciąża sie nie rozwinęła i wg mnie powinien byc 8tc a był 6 na wizycie i już dalej sie nie rozwijało. W każdym razie właśnie z tego "bezowulacyjnego" cyklu była druga ciąża. Wg mnie nie można spisywać cyklu na straty jeśli nie ma @ tym bardziej przy naszym pcos

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Ja byłam u lekarki 28.08. I mowila mi, ze bedzie raczej cykl bezpwulacyjny bo już druga połowa a pecherzyki liche a potem bolały mnie jajniki 04.09. i chyba wtedy splodzilismy nr 2. Nie wiem dokładnie bo ta ciąża sie nie rozwinęła i wg mnie powinien byc 8tc a był 6 na wizycie i już dalej sie nie rozwijało. W każdym razie właśnie z tego "bezowulacyjnego" cyklu była druga ciąża. Wg mnie nie można spisywać cyklu na straty jeśli nie ma @ tym bardziej przy naszym pcos
    Oki dziękuję za pocieszenie

Słuchajcie kochane moje to był mój ostatni cykl bez ingerencji lekarza i leków,a zatem na przyszły czwartek już jestem zapisana do lekarza natomiast chciałabym pić inofem tylko nie wiem od którego dnia cyklu go pić? Poradzicie mi....?

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Malinka2 Zobacz posta
    Słuchajcie kochane moje to był mój ostatni cykl bez ingerencji lekarza i leków,a zatem na przyszły czwartek już jestem zapisana do lekarza natomiast chciałabym pić inofem tylko nie wiem od którego dnia cyklu go pić? Poradzicie mi....?
    Mozesz zacząć w każdej chwili ja piłam po dwie saszetki dziennie na początku. Po nieudanym cyklu pije teraz po jednej bo to za drogi interes :P

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Odpowiadając na pytanie o świetach.. ja absolutnie NIC NIE ROBIE idę na kolacje do teściów w tym roku, ciasto kupie :P trochę ogarnełam dom a poza tym się lenie. Jakoś w tym roku nie mam ochoty na nic, cały rok mam jakiś zj*bany. Im dłuzej "siedzę" w domu z małym tym bardziej staje się samotna. Jeszcze doszły starania od października.
    Co do starań. Od tego cyklu jakoś czas mi szybciej leci, co prawda dzis to 5dc dopiero i zaraz znowu przytulaski, ale odpuściłam totalnie teraz, nie czytam nic, nie sprawdzam, nie testuje owulacyjnymi i nie ide jednak na monitoring, co ma być to będzie. Dołożyłam sobie oprócz inofemu, który i tak ograniczyłam do jednej saszetki, magnez + wit. B6 do picia, kwas foliowy, a moj bierze witamine C, ponoć cos tam pomaga plemnikom. Czytałam Wasze posty na temat l-carnityny i korzen maki spróbujemy tego w następnym cyklu po badaniu nasienia.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kamila 2191 ja brałam magnez+b6 folik i wit c przez ostatnie 3 miesiące czasami piłam olej z wiesiołka ale taki czysty nie w tabletkach . I duuuuuzo wody !! Dziewczyny ja mam dzisiaj wizytę u lekarza . Pierwszą!! Umrę do godziny 17 ! Zejdę na zawał !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Malinka2 Zobacz posta
    Ja zaczynałam od pierwszego dnia cyklu. Teraz już zaczynam 3. Ale chyba nie ma znaczenia, od kiedy zaczniesz.

Ja też zaczęłam pic inofolic od 14cd. Miałyście też taki dziwny okres po nim? Mnie prawie wcale brzuch nie boli a normalnie to już bym na kanapie leżała z termoforem. No i jest bardzo malo obfity tez krwi żywej tylko brązowa.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Moj okres po inofemie (a to jest to samo) zaczynal sie plamieniami a bez inofemu odrazu bylo z grubej rury
    Jedyna roznica u mnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów