Strona 837 z 1202
Pokaż wyniki od 8,361 do 8,370 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Przeczytałam ulotkę ale z tego co tam jest napisane to nie pomaga na nic na co mi potrzeba. Pomaga niby w śluzówce informacje z neta. Brać mam od jutr po 2 tabletki przez 5 dni
    Nie wiem czy ma Cos wspólnego śluzówka i owulacja. A jeżeli chodzi o te tabletki to wątpię żeby one wspomogą owulację. Dała by Ci je na początku cyklu a nie w połowie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Hipp ja też nie pomogę. Brałam same clo i u mnie też różnie bywało z tymi pęcherzykami. Czasami troszkę urosły i przestawały, a czasem się udawało. Na clo zaszłam nawet w jedną ciążę (poronioną).
    Może gin chce Ci ten cykl jeszcze uratować i jakoś tym estrofenem ruszyć te Twojej jajniki do pracy.

Madzia, ja też nie mam pojęcia jak to działa... ogólnie ja z owu nie mam problemów. (w sumie jak na razie to z niczym nie mam oprócz niskiego progesteronu, a w ciążę zajść się nie udaje). Dzisiaj byłam na wizycie 10dc i pęcherzyk 20mm.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No to pecherzyk zaraz peknie Ann! Do dziela w takim razie

Madziu ja bym spróbowała, nie masz nic do stracenia.

Cichoń ja pytałam o infolic bo okresu nie mam i nie wiem czemu a testy negatywne. Jakieś dziwne plamienie mam i 31 cd.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ann piękny pęcherzyk, tylko działać

ja brałam estrofem. Jak byłam w szpitalu na badaniu hormonów i stwierdzili u mnie pcos to kazali mi brać estrofem o ile dobrze pamietam 21 dni, 10 ostatnich włączyć dupka. Taki zestaw właśnie po to by ruszyć jajniki do owulacji. Każda u ktorej zdiagnozowano pcos dostawała taki zestaw. Także myśle, ze ginka chwyta sie czego moze by Ci pomoc hipp

co do świat my jedziemy w piatek do moich rodziców i tam zostajemy na wigilii , a w pierwsze święto u teściowej na obiad. Także tez sie nie narobie choinka już stoi, prezenty podkupione. Niestety mały nadal chory, my trochę tez @ mi sie dziś skończył wiec powoli trzeba zacząć wdrażać się w staranka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Nie dodałam, że ostatnie 7 dni sie wszystko odstawiało i był okres. (Apropo tego estrofemu)

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Ann piękny pęcherzyk, tylko działać

ja brałam estrofem. Jak byłam w szpitalu na badaniu hormonów i stwierdzili u mnie pcos to kazali mi brać estrofem o ile dobrze pamietam 21 dni, 10 ostatnich włączyć dupka. Taki zestaw właśnie po to by ruszyć jajniki do owulacji. Każda u ktorej zdiagnozowano pcos dostawała taki zestaw. Także myśle, ze ginka chwyta sie czego moze by Ci pomoc hipp
    dziękuję za informacje mam nadzieję, że faktycznie tak u mnie będzie ja mam PCOS, ale zastanawia mnie to, że mam brać tylko przez 5dni :/
    możliwe jest, żeby owulacja mi się aż tak przesunęła, że jeszcze nie widać pęcherzyków przez clo i gonal? wcześniej nie miałam takiej sytuacji dlatego jestem zaskoczona dzisiejszym obrotem sprawy :/

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Moze masz bezowulacyjny cykl, to sie zdarza przy pcos. Tylko nie wiem jak to sie ma do tych leków, które już brałaś. Zrób moze betę na wszelki wypadek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów