Strona 831 z 1202
Pokaż wyniki od 8,301 do 8,310 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Smak porażki jest gorzki ... Mamakai wierze że za parę dni to przetrawisz i znowu powoli do przodu ☺

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mamakai, moze dobrze bylobt Wam teraz faktycznie odpoczac psychicznie, skupic sie na swietach itp a po nowym roku mowie Ci dziewczyno, jesli chcesz tego dziecka to marsz do dovrego psychologa/seksuologa i ginekologa i walczyc. Walczyc i sie nie poddawac!
    Inaczej odnajde Cie i Ci nakopie do tylka!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziewczynki ja tez niezapłodniona. Powoli kończy mi sie @ i to bedzie pierwszy cykl starań po poronieniu. Odstawianie od piersi małego nadal trwa, teraz jest chory i wróciliśmy prawie do punktu wyjścia... nie ułatwia to sprawy, ale wierzę że się uda. Z ciążą i odstawieniem. Buziaki

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Sysia ja też jestem żywym przykładem, że po odpuszczeniu można łatwo i szybko zajść w ciążę. Bez żadnych leków, bez suplementów, bez żelow, bez testów owu. Tak po prostu

Hipp ja pije inofem od poprzedniego cyklu. Po dwie saszetki. Okresy miałam bardzo bolesne, nie dało się przejść przez pierwsze dwa dni bez tabletki przeciwbólowe, nawet nospa na mnie nie działała. To było przed porodem. Po porodzie do okropnego bólu podczas okresu doszedł jeszcze ból warg sromowych (miałam trudny poród naturalny) po prostu stają się jakby opuchnięte, nie mogę chodzić, siadać. Coś strasznego a teraz okres po prostu mnie zaskoczył. ZERO BÓLU. Wchodze do lazienki na siusiu, patrze a tu @. Takze mega zaskoczenie bo bez bolu. Az nie dowierzalam. Ból brzucha tylko był wczoraj czyli 2dc i to lekki, nie musiałam brać tabsów. A zawsze to okropny ból brzucha budzi mnie już w nocy i zwiastuje okres. A tu nic takie okresy mogą przychodzić jestem pewna że to zasługa inofemu.

O mnie
    Mamakai proszę Cię... wiem ze masz załamanie. Ja tez je mialam.. na szczescie tylko przez jeden dzien. W niedziele dostalam wstreciuche @ poplakalam, przespalam sie z tym faktem. Rano wstalam i zaczelam z radoscia nowy cykl, bo wiem ma czym stoje! Uwierz mi ze każda z nas ma co miesiac chwile podlamania. Myślę, że powinnaś przemyśleć czy ty tak naprawdę chcesz tego dziecka w 100%... niby chcesz, ale później jak jest kolejna porażka to już nie chcesz. Tak to się nie bawimy nikt nie powiedział ze jak zaszłas w pierwszą ciążę bez większego problemu to w druga zajdziesz od pstrykniecia palcem. Ja zdawałam sobie z tego sprawę no i nie myliłam się. Ale się nie poddaje, bo to najgorsze chyba co można zrobić w dążeniu do marzeń. Poddać się. Nie o to w tym chodzi. Pomysl (ja zawsze mysle w ten sposob i mi to mega pomaga w trudnych chwilach) juz jedno dziecko mamy. Ja jak patrze na mojego synka to myślę sobie, Boże jakie ja mam szczęście, że Cię mam. Codziennie mowie mu jak bardzo go kocham bo to mój mały upragniony cud. Moi znajomi a nawet i rodzina nie wiedzieli o staraniach o pierwszą ciazę, stad myślą że to nazwyklejsza wpadka w wieku 21 lat. Boli mnie to czasami, bo tylko ja wiem ile się o synka starałam, ile łez poleciało, ile testów negatywnych i przezytych nerwów. Wiec doceniam to, co mam. I dzięki Bogu, że zapragnelam dziecka jeszcze w tak młodym wieku kiedy inni balowali ja zapragnelam ze wszystkich sił być wtedy mama. Ciesze się, że mam mój cud codziennie kolo siebie. Coś niesamowitego dar od życia. Mamakai najpierw może przemysl sobie pewne sprawy bo naprawdę jesteś szczęściara mając już dziecko, uwierz mi. Docen to, wtedy lżej będziesz do wszystkiego podchodzić.

O mnie
    Sysia a co do pracy, nie martw się mamy KOSINIAKOWE haha

O mnie
    A jeszcze jedno dziewczynki, korzystam z czasu ze synek śpi to pisze posty :P
    Wczoraj miałam rozmowę z moim na temat bezpłodności prosto z mostu rzuciłam mu, ze strzela slepakami haha, śmialismy się po czym zapytałam się czy pojdzie w razie co od razu po nowym roku na badanie nasienia a on, że spoko może iść nie ma najmniejszego problemu. Myśli ze jak splodzil syna to teraz tez jest u niego wszystko okej.. no się okaże. Ja jestem druga w kolejce do badań. Najpierw zaczniemy badanie od niego, bo nie ukrywajmy u kobiet jest to bardziej skomplikowane. Mam nadzieje jednak ze z nami wszystko okej, tylko prostu trzeba mózg odblokować na ciążę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Aaaa i jeszcze ostatnie. Kolejne dni płodne i owulacja tak na oko wypada mi na sylwka, także wtedy na pewno o ciąży nie będę myśleć nie ukrywam, ze synka zrobilismy po imprezie majowkowej :P wiec może się udaaa. Dobra, koniec. Idę spać

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mam wrażenie że ustawianie życia by pojawiło się dziecko jest tu pułapka, a to żeby nie było różnicy za dużej wieku między dziećmi, a to żeby najpierw zamieszkać na swoim, a to żeby zdążyć pojechać na wakacje zanim brzuch urośnie. Nie piszę tu tylko o forum, tak ogólnie.
    Poza tym żeby zrobić dziecko to no Kurde trzeba miłości bliskości zaufania, trzeba ze sobą rozmawiać spędzać czas śmiać się rozumieć wzajemnie. Wiele par ma problemy w związku, wtedy może traktują dziecko jak taką zapchajdziure dla związku. Żeby uratować coś, a z wypalonego ognia już nic nie będzie, człowiek musi najpierw zadbać o siebie, stworzyć wspólnie przestrzeń by to dziecko chciało się pojawić.
    No i jeszcze statystyki, wielu z nas się wydaje że ktoś wpada i ma dziecko, bo najczęściej ludzie nie mówią że się o nie starali pół roku, rok, czy dwa. Nie można tak pochopnie oceniać i jeszcze zazdrościć...
    Jednak myślę że na rodziców powinny być jakieś testy dojrzałości

Kamilaa, mój też po nowym roku idzie się przebadać i na szczęście dla niego to też żaden problem, w sumie nic przyjemnego (już raz to przechodził :P) ale zdaje sobie sprawę w jakim celu to robi

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów