Strona 830 z 1202
Pokaż wyniki od 8,291 do 8,300 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Dziewczyny macie też tak, że jak piszecie z telefonu albo tabletu to Wam obcina posty? Moje w całości wchodzą tylko z kompa, inaczej ostają max 3 słowa a resztę zjada :/ :/
    Ja pisze z tel i jest ok
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny macie też tak, że jak piszecie z telefonu albo tabletu to Wam obcina posty? Moje w całości wchodzą tylko z kompa, inaczej ostają max 3 słowa a resztę zjada :/ :/
    Mi zjada z telefonu jak wstawiam emotikony. Ucina wtedy tekst na miejscu gdzie była buźka.

Mamakai daje czadu jak co miesiąc. Nie przyzwyczaiłyście się, że po każdej @ jest histeria, foch i koniec starań? Nie wiem czy lubicie Star Wars (bo ja bardzo), ale jest taki cytat z Mistrza Yody: Do. Or do not. There is no try.
    Weź sobie to serca Mamokai.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 19-12-16 o 19:14

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja piszę tylko z tel i niczego nie ucina

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja cały czas z telefonu pisze

Może to przez emotikony ...

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    A ja czekam niecierpliwie do soboty ..wtedy powinnam dostać okres. Już teraz wacham się czy zrobić test ale boję się rozczarowania...może dostanę z mezem ten upragniony prezent pod choinkę

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    A ja czekam niecierpliwie do soboty ..wtedy powinnam dostać okres. Już teraz wacham się czy zrobić test ale boję się rozczarowania...może dostanę z mezem ten upragniony prezent pod choinkę
    Ale fajnie by było. Trzymam kciuki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Salome na test zdecydowanie za wcześnie, poczekaj do soboty i obyscie faktycznie dostali piękny prezent

Kasia, Mira, napisalyscie to, o czy m ja pomyslalam jakbym miala sie obrazac za kazdym razrem jak jakas kobieta w rodzinie czy kolezanka zavhodzi w ciaze to bylabym samotna i sfustrowana furiatka, ktora obwinia wszystkich naokolo o swoje problemy.

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Wiesz ja tak naprawdę nawet nie wiem czy w ogóle mam owu ale mam to w nosie. Nie staramy sie. Dodatkowym utrudnieniem jest to że nawet mi się seksu nie chce ale cóż. Moja siostra się dowiedziałam że jest już w 5mscu drugiej ciąży. Szlag mnie trafił bo ja się staram jak jakąś nienormalna a ona od jego bzykniecia w ciążę zaszła ( bardzo mi się to sformułowanie miry podoba) więc szlag mnie trafił wściekam się i obraziłam na cały świat. Mam w tym cyklu na to wyje...ne. amen
    jak z takim podejściem uda Ci się zajść w ciążę, to chyba osobiście Ci pogratuluję.
    Kasia dobrze napisała, albo czegoś chcesz albo nie. Skoro chcesz/chcecie drugie dziecko to czemu po nieudanym cyklu jest foch, spinaj poślady i nie rezygnuj ze starań. Ja też bym musiała być obrażona na cały świat bo siostry mojego męża mają dzieci, mój brat również (jest 4lata młodszy a jego żona 7 lat młodsza ode mnie - była to wpadka, jeśli jesteś ciekawa) i co ? żyję dalej i nie rezygnuję ze swoich marzeń.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów