Strona 83 z 1202
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Paulina super cieszę się bardzo ja też dzisiaj powtórzyłam test i też dwie kreski i też umawiam się dzisiaj do lekarza
    Cosima bardzo chudziutka jesteś. Mama na pewno by chciała żebyś była szczęśliwa, tak po prostu zwyczajnie a dla ciebie szczęściem na pewno jak dla każdej z nas będzie i jest ciąża, dziecko... więc jeśli masz siły to działaj
    ann nadzieja umiera ostatnia może nowy ginekolog to będzie furtka do "nowego życia"

2. dzieckozakupy.pl
    Paulina, jeszcze raz gratulacje!!! ))
    Cosima trzymaj sie dzielnie Kochana i mimo wszystko staraj sie dbac o siebie!

Nati Tobie tez gratuluję! )) Ale Wam dobrze! obyśmy my też niedługo mógłby się cieszyć dwoma kreseczkami !

Nati i Paulina gratuluję Dajcie o siebie
    Cosima tak mi przykro z powodu śmierci Twojej mamy. Bardzo schudłas, za szybko. Spróbuj jeść na sile wtedy apetyt powoli wróci :* ściskam

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cosima przykro mi :* ale dręcząc się w ten sposób, możesz sobie zaszkodzić. Zgadzam sie z Nati - Twoja mama napewno chciałaby, byś była szczesliwa.Zadbaj o siebie, o związek, wyjdzicie gdzieś z męzem - to napewno Wam dobrze zrobi. Pamietasz, jak bardzo chcialas dac jej wnuka? Nie zawiedz jej, ona tam z gory widzi wszystko i napewno na niego czeka

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    U mnie dziś cisza. Okresu ni widu ni słychu. Jak nadal nie dostanę, poczekam do soboty i robię test. W tygodniu nie mam za bardzo czasu, dziewczynki ogarnąc, dostarczyc do szkoly i przedszkola, pozniej praca... ehhh... nie chce sie nakrecac, zauwazylam pewien objaw, moze akurat... oby

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Martulka czyżby coś było na rzeczy...? byłoby super jakbyś jednak nie dostała @

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Martulka ciągnij dobrą passe
    Cosima musisz trochę przytyc żeby zdrowo zajść w ciążę. Dziewczyny mają rację. Twoja mama chciałaby byś była szczęśliwa.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, dziękuję serdecznie za słowa wsparcia!
    Aż taka chudziutka to nie jestem...mam tylko 160 cm.

Muszę się też pochwalić...
    W końcu jakaś pozytywna wiadomość u mnie-
    Nareszcie DOSTAŁAM PRACĘ!!!

Ehh...W tym wypadku lepiej chyba zajść w ciążę za kilka miesięcy...
    Co myślicie?
    Pierwszą umowę dostałam na okres 3 miesięcy.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny to ja jako jedyna na tym forum cieszę sie ze dostałam miesiączkę :-P po 55 dniach od odstawienia tabletek. W koncu mogę zacząć starania na poważnie bo wiem ze cykl wrócił na 100% i od jakiego czasu odliczać :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów