Strona 829 z 1202
Pokaż wyniki od 8,281 do 8,290 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    ten cykl odpuszczam całkowicie. antybiotyk choroba, dodatkowo swieta sprzatanie gotowanie podejrzewam ze nie bedzie ani czasu ani ochoty na seks, nie mam już nawet testów owu, Kupiłam sobie w piatek inofolic i zapomniałam go nawet pic. do dupy ten miesiac kompletnie.
    jest większe prawdopodobieństwo, że zajdziesz w ciążę bez kontrolowania owu testami, które moim zdaniem i tak są g... warte, tym bardziej, że piszesz, że będziesz miała głowę zajętą przygotowaniem do świąt. Ochota na seks między tym może się jednak znajdzie, bardziej jako forma relaksu i odpoczynku po całodniowej bieganinie w kuchni, sklepach, mieszkaniu itp. Już raz to napisałam i powtórzę: ciąża to nie matematyka tylko namiastka cudu, także liczenie i przygotowywanie nic nie da. Zresztą sama już coś o tym wiesz, skoro kolejny cykl z rzędu się nie udaje (a były to cykle "kontrolowane" testami). Nie załamuj się, nie myśl tyle o ciąży, a ona sama przyjdzie w odpowiednim czasie. Nie jest łatwo - wiem. Sama mam chwilę załamki, ale użalanie się nad kolejnym nieudanym cyklem nic tutaj nie pomoże.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    jest większe prawdopodobieństwo, że zajdziesz w ciążę bez kontrolowania owu testami, które moim zdaniem i tak są g... warte, tym bardziej, że piszesz, że będziesz miała głowę zajętą przygotowaniem do świąt. Ochota na seks między tym może się jednak znajdzie, bardziej jako forma relaksu i odpoczynku po całodniowej bieganinie w kuchni, sklepach, mieszkaniu itp. Już raz to napisałam i powtórzę: ciąża to nie matematyka tylko namiastka cudu, także liczenie i przygotowywanie nic nie da. Zresztą sama już coś o tym wiesz, skoro kolejny cykl z rzędu się nie udaje (a były to cykle "kontrolowane" testami). Nie załamuj się, nie myśl tyle o ciąży, a ona sama przyjdzie w odpowiednim czasie. Nie jest łatwo - wiem. Sama mam chwilę załamki, ale użalanie się nad kolejnym nieudanym cyklem nic tutaj nie pomoże.
    Dobrze napisane.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    No właśnie dziewczyny które są w tym miesiącu jeszcze na "placu boju" odpuśćmy. Tak jak umiemy, po swojemu. Ale ODPUŚĆMY. Mam po sobie przykład, który kompletnie nie stosowałam do tej pory (głupia jestem!!) W pierwszą ciąże zaszłam w pierwszym cyklu po odrzuceniu myśli o ciąży!! naprawdę, nie żartuje. Nie wiem dlaczego teraz nie mogę się pozbyć mysli o ciąży... cały czas tłumacze sobie, ze czas mnie goni mimo ze mam 26 lat zaraz ale też nie chce dużej róznicy wieku miedzy dziećmi. Stąd taki nacisk na ciąże. Postanowiłam w tym miesiacu nie kupować owu testów, pokochamy się w okolicach dni płodnych ale bez wyliczania konkretnego dnia przy użyciu żelu conceive plus. Bo ostatnio mimo, ze test owu pokazał mi pik to tam na dole ZERO sluzu czy to rozciągliwego czy nawet mlecznego. po prostu zero. Kompletne nic. I jechaliśmy bez zelu co było duzym utrudnieniem. Stąd tez moze kolejna porażka, bo być moze nie miałam owulki.

Wiesz ja tak naprawdę nawet nie wiem czy w ogóle mam owu ale mam to w nosie. Nie staramy sie. Dodatkowym utrudnieniem jest to że nawet mi się seksu nie chce ale cóż. Moja siostra się dowiedziałam że jest już w 5mscu drugiej ciąży. Szlag mnie trafił bo ja się staram jak jakąś nienormalna a ona od jego bzykniecia w ciążę zaszła ( bardzo mi się to sformułowanie miry podoba) więc szlag mnie trafił wściekam się i obraziłam na cały świat. Mam w tym cyklu na to wyje...ne. amen

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Wiesz ja tak naprawdę nawet nie wiem czy w ogóle mam owu ale mam to w nosie. Nie staramy sie. Dodatkowym utrudnieniem jest to że nawet mi się seksu nie chce ale cóż. Moja siostra się dowiedziałam że jest już w 5mscu drugiej ciąży. Szlag mnie trafił bo ja się staram jak jakąś nienormalna a ona od jego bzykniecia w ciążę zaszła ( bardzo mi się to sformułowanie miry podoba) więc szlag mnie trafił wściekam się i obraziłam na cały świat. Mam w tym cyklu na to wyje...ne. amen
    Oj mamakai moja bratowa w pierwsza ciążę zaszła od jednego bzykniecia a w drugą po drugim cyklu. I co też mam się obrażać na cały świat? Moja siostra cioteczna wpadła. Tez mam i na nią się obrażać? W mojej rodzinie ogólnie nie ma problemów z poczęciem dziecka. A to ze nie masz ochoty na seks to według mnie już dawno powinnaś coś z tym zrobić. Nie da sie zajść w ciążę nie uprawiając seksu. Przepraszam Cię ale strasznie wkurza mnie jak się uzalasz nad sobą. Średnio raz w miesiącu sie poddajesz. Obrażasz na wszystko i rezygnujesz ze starań. Albo się czegoś chce albo nie. Albo chcesz mieć dziecko albo nie. Jak człowiek czegoś pragnie to zaciska poślady i robi wszystko żeby osiągnąć cel. Oczywiście załamania się zdażają. Tylko ze nasze załamania polegają na tym ze ryczymy w poduszkę i narzekamy na forum. A nie na rezygnowaniu ze starań co chwila. Zachowujesz sie jak księżniczka która tupie nogą bo mama nie kupiła nowej lalki. I jeżeli na czymś Ci zależy to zacznij robić wszystko żeby się udało. Czyli idź do psychologa żeby pomógł Cu polubić seks i idź do gina na monitoring cyklu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    MamaKai sorry, ale zachowujesz się jak mała rozkapryszona dziewczynka. Siostra zaszła w ciążę, a Ty się za to obrazilas na cały świat.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Oj mamakai moja bratowa w pierwsza ciążę zaszła od jednego bzykniecia a w drugą po drugim cyklu. I co też mam się obrażać na cały świat? Moja siostra cioteczna wpadła. Tez mam i na nią się obrażać? W mojej rodzinie ogólnie nie ma problemów z poczęciem dziecka. A to ze nie masz ochoty na seks to według mnie już dawno powinnaś coś z tym zrobić. Nie da sie zajść w ciążę nie uprawiając seksu. Przepraszam Cię ale strasznie wkurza mnie jak się uzalasz nad sobą. Średnio raz w miesiącu sie poddajesz. Obrażasz na wszystko i rezygnujesz ze starań. Albo się czegoś chce albo nie. Albo chcesz mieć dziecko albo nie. Jak człowiek czegoś pragnie to zaciska poślady i robi wszystko żeby osiągnąć cel. Oczywiście załamania się zdażają. Tylko ze nasze załamania polegają na tym ze ryczymy w poduszkę i narzekamy na forum. A nie na rezygnowaniu ze starań co chwila. Zachowujesz sie jak księżniczka która tupie nogą bo mama nie kupiła nowej lalki. I jeżeli na czymś Ci zależy to zacznij robić wszystko żeby się udało. Czyli idź do psychologa żeby pomógł Cu polubić seks i idź do gina na monitoring cyklu.
    Zgadzam się w 100%

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja w tym cyklu też mam dziwny ból sutków, zawsze na okres bolały mnie piersi.
    Kamila ja też w tym cyklu miałam ZERO śluzu całkowicie inaczej niż w poprzednich kiedy to tonęłam w śluzie i okazało się że ten cykl właśni był bezowulacyjny.
    Pisałaś że teraz masz po inofolic bezbolesny okres, bardzo miałaś bolesne przed? Bo ja mam na ogół bardzo bolesne a teraz brała inofolic ale dopiero od 17cd.

Dziewczyny macie też tak, że jak piszecie z telefonu albo tabletu to Wam obcina posty? Moje w całości wchodzą tylko z kompa, inaczej ostają max 3 słowa a resztę zjada :/ :/

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Apropo odpuszczania sobie ja jestem żywym przykładem ze to działa. Miałam 100% pewności ze owu miałam z tego jajnika co nie mam jajowodu i ze cykl stracony... Śluzu tez nigdy nie miałam chyba ze sie podnieciłam . Tylko pamietam ze w tym cyklu co zaszłam mogłam to robić 24/h i było 5 dni z rzędu codziennie.. Bo wiedziałam ze nic nie będzie bo tak to " dawaliśmy odpocząć plemnikom " i psikus 2 kreseczki niedługo usg a ja bez pracy bo rzuciłam w październiku bo byłam pewna ze az po nowym roku zajdę ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów