Strona 828 z 1202
Pokaż wyniki od 8,271 do 8,280 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Do tego pierwszego zestawu możesz jeszcze dorzucić estradiol. W 200 zł się ze wszystkim zamkniesz.
    Powodzenia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Mam pytanie z innej beczki czy orientujecie się jakie ryzyko jest wystąpienie nowotworu po stymulacji? Nie wiem czy w ogóle któraś się zastanawia nad tym, wiadomo teraz najważniejsze jest dla nas żeby się udało ale ciekawe jakie konsekwencje przyniesie to później. Ostatnio właśnie natknęłam się na jakąś konferencję online w której właśnie była mowa o tym, że stymulacja podnosi ryzyko zachorowalności... Zainteresowała mnie ta kwestia, ponieważ akurat jestem pacjentką COZL z powodu immunologii, węzłów chłonnych, szpiku..

Cześć dziewczyny. Ja dalej na antybiotyku chociaż czuję sir trochę lepiej. Dzisiaj śnił mi się mój były i zachęcał mnie do seksu. Masakra

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny. Ja dalej na antybiotyku chociaż czuję sir trochę lepiej. Dzisiaj śnił mi się mój były i zachęcał mnie do seksu. Masakra
    do kiedy masz antybiotyk? Ten cykl się postaracie czy odpuszczasz? Bo pamiętam, ze Twój mąż coś tam z pracą miał... i do tego jeszcze Twoje zapalanie płuc eh wszystko naraz to jest najgorsze. Jak się wali to się wali wszystko. Ale ja to zawsze mówię, ze po burzy wychodzi słońce i jeszcze wszystko się ułoży tak jak ma być. Także tego Wam życzę a przede wszystkim powrotu do zdrowia i owocnych starań :* a takie sny jakie Ty masz to w moim przypadku akurat ja mam bardzo często z byłym w roli głównej, bo jeszcze niedawno miałam z nim przeboje.. ale to są tylko sny na szczęscie.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewuszki wczoraj nie mogłam zasnąc z tego wszystkiego. Niby jeszcze pozytywnie jestem nastawiona co do starań ale wczoraj po przemyśleniu tego się podłamałam. Pisałam Wam wczesniej ze sie chyba zarycze jak zobacze tylko jedną kreske no i... się zaryczałam. Idą święta wiecie.. troche mi smutno. Nie myślałam, ze okres przyjdzie az tak szybko, tzn z zaskoczenia dwa dni wczesniej. Z jednej strony smutno a z drugiej wiem na czym stoję. I do tego jeszcze mój podchodzi do mnie jak płakałam i się pyta co się stało (wiedząc, ze dostałam @) no rozumiecie??!! Bo ja nie rozumiem tych facetów :P powiedziałam, zeby dał mi spokoj. Dobrze, ze mój maluch wczoraj poszedł wczesniej spać to mogłam to wszystko po prostu przespać. I tak dzisiaj wstaje rano wypoczęta i zaczynam kolejny cykl od nowa z Wami z (jeszcze) pozytywnym nastawieniem. Zaczynam 4 cykl starań i mam nadzieję, ze nie dobiję do roku. A co do badań to stwierdziłam, ze zrobię je po nowym roku. Jeszcze spróbujemy ostatni raz, ze tak powiem w "niewiedzy" co u nas w orgazmie się dzieje. Teraz do starań oprócz inofemu i monitu dołożymy ten żel conceive plus. Może on nam pomoże. Jeśli nie, to zostają badania. Miłego dnia dziewuszki a tak wgl kto został z tych niezapłodnionych jeszcze?

Kamila przykro mi, ja też zostałam z tych "niezapłodnionych" :P choć to nasz drugi cykl a zacznie się trzeci to czuję się podobnie mi ginekolog kazał do 5cd zrobić 17OH progesteron prolaktynę oraz test obciążenia glukozą wraz i insuliną. Teraz tylko czekam na @ żeby się jakooś przed świętami wyrobić.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mamakai mam wrażenie jakbym siebie czytała. Cykl przed zajściem w ciąże miałam mega zakażenie dróg płciowych... Niby nic nie czułam a tu psikus i tabletki na 15 dni pózniej jeszcze na tydzień. I ja załamana... Przyjaciółka do mnie mówiła spoko może akurat ci to

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    * pomoże i co udało się . . Ucięło mi posta !

Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    * pomoże i co udało się . . Ucięło mi posta !

ten cykl odpuszczam całkowicie. antybiotyk choroba, dodatkowo swieta sprzatanie gotowanie podejrzewam ze nie bedzie ani czasu ani ochoty na seks, nie mam już nawet testów owu, Kupiłam sobie w piatek inofolic i zapomniałam go nawet pic. do dupy ten miesiac kompletnie.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja też jeszcze niazaplodniona... ehh Ale znów się staramy:-) od dwóch dni mega bolą mnie sutki i boję się że to na @

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów