Strona 827 z 1202
Pokaż wyniki od 8,261 do 8,270 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Ile moze byc szczęścia w grudniu, teraz po prostu czekamy na worek styczniowy (Chociaż wiadomo Kamila i reszta przed @ nadal trzymam kciuki). Cosima... przytulam, Twój pozytyw był od razu czy po paru minutach? Pytam bo z 1,5 tyg temu wyszedł mi cień cienia dopiero jak test wysechł zupełnie, ale nawet nic nie pisałam bo po 5 minutach nie powinno sie czytać wyniku i chciałam jeszcze potwierdzić. Pózniej 2 testy wyszły negatywne. No i przyszedł okres. Panna nienormalna bardzo bardzo gratuluje usłyszenia serduszka!
    Pozytyw pojawił się po ok.7-8 minutach, dlatego nie sądzę by tym razem była to biochemiczna. Po prostu się ucieszyłam, a wiadomo, że po więcej niż 5 minutach wynik nie będzie już miarodajny.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Miałam napisać co u mnie w razie co.. a więc dziś mam jakieś plamienie brązowe. Nigdy w życiu przed okresem nie miałam nic podobnego, nigdy jak mam okres od 12 roku życia do teraz 26 lat nigdy mi się to nie zdarzyło zawsze okres zaczynał się od żywej krwi. Przepraszam za opis tego plamienia dziewczyny przestańcie jeść śniadanie na chwile to była plama większa od 5 złotówki jak jasny budyń czekoladowy. Żadnego bólu brzucha a zawsze to ból brzucha budził mnie przy okresie. Mam nadzieje ze to plamienie implantacyjne no albo to zasługa inofemu... juz sama nie wiem ale test z dziś negatywny.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Rzeczywiście póki co wygląda na implantację, ale w sumie ja nic takiego nie miałam, więc nie mam porównania i doświadczenia, na pewno któraś z dziewczyn Ci napisze jak to było u niej. Który dpo dziś u Ciebie?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Rzeczywiście póki co wygląda na implantację, ale w sumie ja nic takiego nie miałam, więc nie mam porównania i doświadczenia, na pewno któraś z dziewczyn Ci napisze jak to było u niej. Który dpo dziś u Ciebie?
    U mnie dziś 13dpo. Na jutro lub wtorek mam @

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Moje implantacyjne to tydzień przed @, różowe przy podcieraniu. Ale takie plamienia jak Ty opisujesz często zdążają się zamiast okresu w ciąży. Na tez poczekaj do wtorku. Zawsze nadzieje można mieć
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cosima bardzo dobrze Cię rozumiem bo ja ucieszyłam sie z 2 godziny po z cienia cienia a co dopiero Ty po tych paru minutach więcej! Musimy dalej próbować i sie nie poddawać! Kamila trzymam kciuki aby to była implantacja i powtórz we wtorek test jak sie nie rozkręci @

Ja również miałam implantacyjne tak ok 7-8 dpo. Tylko na jednej wkładce je zauważyłam, tak jak piszesz Kamila było to koloru budyniu czekoladowego.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    @ się rozkręcila. Trudno się mówi, lecimy dalej tylko powiedzcie mi co ja robię nie tak. Niby owulka była potwierdzona tylko testami także albo była tylko na testach a w rzeczywistości nie, albo mój zaczął strzelać slepakami :P. Oby nie. Druga sprawa oprócz monitoringu na który pójdę chce zacząć badania od siebie czyli HORMONY wszystkie po kolei. I teraz pytanie jak cenowo to wygląda, gdzie można zbadać to wszystko i jakie hormony w jakich dniach cyklu badac bo dla mnie to narazie czarna magia. A inofem nie zadziałał chyba poza jednym szczególem że dostałam okres dwa dni wcześniej i jest kompletnie bezbolesny co jest mega plusem no i jest mało krwi na podpasce

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jeżeli Ci to pomoże, to wklejam z cenami listę badań jakie ja miałam do zrobienia przed inseminacją. Znajdź w sieci w swoim mieście jakieś laboratorium (Diagnostyka ma oddziały w całej Polsce).
    Te badania robisz między 2 a 4 dc:
    FSH 24
    LH 24
    Prolaktyna 24
    Testosteron 24
    T3 17
    T4 17
    TSH 16
    Pobranie materiału: 2
    Razem: 148 zł
    Jedynym wyjątkiem jest progesteron, który się robi po owulacji, między 18 a 22 dc. Cena też ok 20 zł.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Jeżeli Ci to pomoże, to wklejam z cenami listę badań jakie ja miałam do zrobienia przed inseminacją. Znajdź w sieci w swoim mieście jakieś laboratorium (Diagnostyka ma oddziały w całej Polsce).
    Te badania robisz między 2 a 4 dc:
    FSH 24
    LH 24
    Prolaktyna 24
    Testosteron 24
    T3 17
    T4 17
    TSH 16
    Pobranie materiału: 2
    Razem: 148 zł
    Jedynym wyjątkiem jest progesteron, który się robi po owulacji, między 18 a 22 dc. Cena też ok 20 zł.
    Dziękuję :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów