Strona 822 z 1202
Pokaż wyniki od 8,211 do 8,220 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Kasiu, ja tez wierze w takie rzeczy. Niby mówią, ze sny śnią sie na odwrót ale ja tez mam takie prorocze, które autentycznie sie sprawdzają. Wydaje mi sie, ze rok 2017 będzie dla Ciebie najlepszym z możliwych! Ze nowa praca, nowy lekarz da Ci takiego kopa i wszystko w tym roku sie uda! Nawet karmienie dzieciątka piersią, wierze w to
    Trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki, ale za Ciebie chyba najbardziej. Swoją postawa pokazałaś ze można wszystko i walczyć do samego końca o cud jakim jest danie życia i kochania do końca i bez warunkowa miłość. Z całego serca Ci tego życzę i wierze w to ze sie uda!
    Każdy ma doły i góry.. ja teraz z mężem nie mieszkam bo jesteśmy na etapie "czy to ma sens" ... poprosiłam go tylko o jedno. Jeżeli już nie będziemy razem to chciałabym bym zaszła w ciąże i miała jego cześć bo wiem, ze w życiu nikogo tak nie pokocham jak jego ... i dziecko. Jestem młoda ale wiem i jestem świecie przekonana, ze spotkaliśmy sie na swojej drodze nie przez przypadek. Wszystko w życiu jest po cos. Ja jestem dość nieufna i zamknięta osoba ale to forum mi pomaga bo nie mam przyjaciół a z rodzina trochę głupio mi rozmawiać na te tematy co z Wami. On jest moim jedynym przyjacielem. Może to wszystko dziennie wyglada jak sie patrzy na to z perspektywy ale nie po to tyle razy nastawiałam karku by było dobrze i razem z nim być. Kocham go nad życie. Jak byłam w ciąży byłam najszczęśliwsza na świecie bo miałam wszystko.. a teraz? Nie wiem czy będziemy dalej ze sobą, nie wiem czy sie po tym podniosę. To wszystko za szybko sie dzieje...

Wiec dziewczyny nie poddawajmy sie nigdy i walczmy do końca! Choćby to nie miało sensu!

Ps. Zrobiłam rano test - negatyw świecący po oczach az smutno
    Mouse ja też dzisiaj zrobiłam teścik. Miałam poczekać na niedziele lub pon, ale mówie a może cos pokaze :P a tu dupa. tez mam negatyw i poki co sie nie przejmuje bo to 11 dni po owu dopiero. Zreszta robiłam go rano ale z drugiego moczu. A u Ciebie ile dni po owulce? na kiedy masz @? masz jakies widoczne objawy? U mnie cisza i spokoj.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasiu bardzo dobrze cię rozumiem nie u każdego to działa. To spróbuj rozmowy. Żadnych nerwów tylko i wyłącznie rozmowa

Cześć dziewczyny. U mnie kolejny cykl na straty idzie. Jestem na antybiotyku. Zapalenie pluc

Kasia, każdy chłop jest inny, to fakt, ale też nie da się żyć razem "za karę", a tak to trochę opisujesz. Współczuję, bo pewnie się kochacie.

sysia, nie ma złotego sposobu na każde małżeństwo, ale powalczyć trzeba.

mamakai, zdrówka.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasia, każdy chłop jest inny, to fakt, ale też nie da się żyć razem "za karę", a tak to trochę opisujesz. Współczuję, bo pewnie się kochacie.

sysia, nie ma złotego sposobu na każde małżeństwo, ale powalczyć trzeba.

mamakai, zdrówka.
    Dobrze to opisałas. Takie mam wrażenie ze jest ze mną za karę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasiu to o czym piszesz najbardziej mnie przeraża... Staramy się ponad rok, raz mieliśmy z tego powodu napięta sytuację, ale co będzie z czasem? Podziwiam Cię, że się nie poddalas i masz mimo wszystko siły do walki. A z mężem raz jest dobrze raz źle, jak z każdym człowiekiem, na pewno nie można wszystkiego przekreślac i trzeba walczyć póki jest nadzieja, a gdy jej zabraknie lepiej nie robić nic na siłę, przynajmniej tak mi się wydaje, nikogo nie zmusi się do miłości...

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Przepraszam za zmianę tematu ale pamiętam że któraś tu pisała o jakimś leku ziołowym na wymioty, pamiętacie nazwę?
    Od 4 dni, od samego otwarcia oczu mnie męczy, martwię się, bo to się dzieje nawet po wodzie czy herbacie:/
    Boję się że się odwodnimy z maleństwem...
    PREVOMIT lkub MAMASIMA na bazie imbiru i wit B6 chyba, mnie trochę pomogło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    W ogóle u nas wyszło na to że wszystko to moja "wina ", jak poruszyłam przy rodzicach temat że nie w każdym GE zajść w ciążę i że się wybieramy na leczenie to się dowiedziałam że o mnie moi rodzice starali się 5 lat... Potem mój brat urodził się też po 5 latach mimo że zaczelu się starać od razu po mnie, wiem że mają dzieci więc powinnam byc spokojna, ale ja mam 30 lat a moja mama mnie urodziła mając 25 po tych 5 latach starań... Ręce i cycki opadają... I nikt nie wie dlaczego

Kamila - jakiś 12 lub 13 dpo wiec byłby wiarygodny choć trochę o czułości 10

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Mouse292 Zobacz posta
    Kamila - jakiś 12 lub 13 dpo wiec byłby wiarygodny choć trochę o czułości 10
    Nie zawsze. Ja tez robiłam o czułości 10. Czasami i w dniu spodziewanej @ test moze wyjsc negatywny. Ja juz nie robie żadnych testów. Powiedziałam sobie miesiąc temu że zrobię jeden albo w ogóle. I zrobiłam jeden na tym poprzestane. Jak będzie się spóźnial okres 3 dni to wtedy zrobię następny a ty jaki masz plan działania?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów