Strona 82 z 1200
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Jeny straszna ze mnie zrzeda...:/

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Burzujka wcale nie jesteś zrzęda po to jest forum aby każdy mógł się wygadać. W tym cyklu po kilkudniowej abstynencji na pewno się uda. Ja przepraszam za Wielkie literówki w poprzedniej wiadomości ale pisałam z telefonu i tak wyszło. Aguśka dobry pomysł testować dwa razy dziennie gdzieś czytałam że po południu i wieczorem aby czasem nie przegapić owulacji.
    Ja dziś odwiedziłam aptekę i zaopatrzyłam się w bobo test dotychczas robiłam Quixx test. Też słyszałam że jest najlepszy z dostępnych na rynku.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka a ja pozwolisz ze kopne Cię w tylek. Nie wolno tak myśleć. Przywołuje Cię do porządku. Jak Ty po roku starań tracisz nadzieje to co ja mam powiedzieć. Takie negatywne nastawienie w niczym Ci nie pomoże. A wręcz może zaszkodzic!!! Twoja psychika tez ma tu dużo do powiedzenia. Także Burzujka nie obraz się ale weź się w garść i zacznij myśleć pozytywnie. Głowa do góry !!!
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

U mnie wszystko dobrze odkąd się dowiedziałam o ciąży, ze względu na zawód jaki wykonuję poszłam na L4, więc siedzę w domu i nadrabiam seriale, od czasu do czasu spacer. Obecnie jestem w 7 tyg i 4 dniu ciąży (licząc od ostatniej @) i na dzień dzisiejszy czuję się rewelacyjnie żadnych mdłości i wymiotów. Nie wiem jak to się dalej potoczy ale każdej z Was życzę takiego początku ciąży następną wizytę u gin mam za półtora tygodnia więc spokojnie czekam żeby znowu zobaczyć mojego maluszka mój Mąż jest z tych bardzo angażujących się więc chodzi ze mną na usg. Czasami mam wrażenie że cieszy się bardziej niż ja. Poza tym w weekendy z wielką chęcią zajmuje się domem i się dopytuje co jeszcze ma zrobić, a ja leżę i odpoczywam.
    Co do wypadających włosów to sprawdziłabym TSH, tym bardziej jak to się zaczęło od momentu poczęcia. Dla kobiet w ciąży nie powinno przekraczać 2,5 Zapewne na pierwszej wizycie dostaniesz skierowanie na wszystkie badania.
    Burzujka może w tym cyklu rada gin okaże się skuteczna i kilka dni wstrzemięźliwości okaże się dla Was sukcesem
    za wszystkie trzymam kciuki

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Dzięki bardzo dziewczyny za rady
    Zwątpiłam w moją fasolkę w tym cyklu...nadal w to nie mogę uwierzyć że się w końcu udało szokkkkkkkkkkk
    Paulina widzę że chcesz jeszcze jeden test zrobić :P zrób dla własnego spokoju
    burzujka tak jak Paulina napisała po to jest te forum żeby każdy swoje szczęśliwe i złe chwile opisywał.
    Nie dupa tylko na pewno jeszcze ci się uda :P

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    no no no, gratulacje dziewczyny
    my zaczynamy kolejne próby, dzisiaj koniec @ a owu powinna teoretycznie wypaść podczas urlopu więc nie wiem co to będzie

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nati gratuluję!!!
    Ja mam chyba dzisiaj owu, więc działamy...
    Ale nie wiem czy to dobry moment...
    Od śmierci Mamy minęło 2,5 tygodnia a ja już schudłam 7kg, z 49 na 42 kg, kompletnie nie mam apetytu...
    Boję się, że teraz mój organizm sobie nie poradzi...
    Nie wiem co robić...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny zrobilam kolejny test tym razem dwie wyrazne kreski. Mam ochote skakac z radosci tak strasznie sie ciesze . Po pracy umowie sie do lekarza. A teraz do pracy jak ja wytrzymam aby sie nie sprzedac z nowina.

Paulina, gratulacje!

Cosima, przytulam Cię mocno :* sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

a ja w piątek mam wizytę u nowego gina i z jednej stroony jestem pełna nadziei, że może on mi pomoże zajść w ciążę, a z drugiej strony boję się, że coś się jednak okaże i nic z tego ;-(
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów