Strona 81 z 1202
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

A mój mąż nie przeżywa tak bardzo moich @ i tego wszystkiego bo on chce mieć drugie dziecko Ale nie jakoś przesadnie że tak powiem... pierwsze chciał bardzo Ale drugie to mówi że jak się uda to super a jak nie to też ok - mówi że jedno mamy i już jest dobrze i tak może równie dobrze zostać. - może też tak gada bym ja sie nie przyjmowała że na razie nam nie wychodzi... W każdym razie jakoś bardzo tego wszystkiego (tak jak ja) nie przeżywa - może to i dobrze że nie robi ciśnienia na drugie dziecko
    Ostatnio edytowane przez ejna ; 24-05-16 o 12:38

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ejna, bo ktoś w związku musi być "twardszy" a ja do tego podchodzę z humorem i dystansem taki już urok mojego męza, że musi się nagadać i naprzeżywać i to nie tylko w kwestiach rodzinnych

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Pewnie że tak, każdy jest inny i każdy to inaczej przeżywa
    doświadczone moje koleżanki mam do was pytanie, a mianowicie...bardzo wypadają mi włosy od jakiś 2 tygodni. Już teraz wiem dlaczego. Martwię się tym. Przecież to dopiero początek ciąży...a co dopiero będzie później. Zawirowania hormonalne zrobią rewolucję w moim ciele.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Mi włosy przestały wypadać w drugim trymestrze. Niestety po porodzie sypaly się jak głupie

Mi to włosy przez kilka miesięcy po ciąży wypadały potwornie niby to normalne... ale poduszkę czasem miałam jak kiwi z rana

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    NATI przy najbliższej wizycie zapytaj lekarza jakie minerały i witaminki mogłabyś zacząć przyjmować. Powiedz ze masz problem z włosami, że wypadaja. Powinien cos zaradzic.
    Ja za pierwszym razem w ciazy i po łykalam mineraly Naturemin-gin mi je polecil (zamawialm przez allegro) , a w drugiej od poczatku prenatal complex a pozniej classic. Ostatnio zauwazylam ze zmienili linie produktow i inaczej sie nazywaja, wzbogacili niektore preparaty kwasami DHA -dobry pomysl. W razie w z nich skorzystam

A w ogóle to zaczęłam dziś robić testy owu. na razie brak nawet cienia cienia drugiej kreski Ale będę codzień robić i zobaczmy co będzie. wg moich obliczeń ok piątku powinny być 2 mocne kreski - zobaczmy ile w tym prawdy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Tez wkrótce zaczynam testowanie owu. Kupilam tym razem 50 szt. i będę robić dwa razy dziennie

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Nati gratulacje a tak sie zapieralas ze napewno sie nie uda. Strasznie sie ciesze. Ja czuje sie dobrze narazie siedze jak na szpilkach czy @ nie przyjdzie najchetniej juz dzis odedzilabym moja pania ginekolog. Ale to nie ma sensu wiec pozostalo czekac. Dziewczyny trzymam kciuki za was aby jak najwiecej nas przenioslo sie na eaten luty 2017.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati gratulacje ))
    Moze sie w koncu posypia te ciaze i nam wszystkim sie poszczesci...
    Ja mam juz mysli i tak mowie wszystkim dookola ze my to dzieci nie bedziemy miec.
    Jakby wszystko bylo z nami wporzadku to w tym poprzednim cyklu bym zaciazyla a tak sie nie wydarzylo...
    Wiec dupa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów