Strona 807 z 1202
Pokaż wyniki od 8,061 do 8,070 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Załącznik 99412

Mamakai to dla Ciebie i dla reszty staraczek także
    No właśnie dziewczyny, nie poddajemy się!!! Nigdy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    NO fajny ten obrazeczek
    Ale dziewczyny...... No jak tu wytrzymać.... na jak do tego weekendu?? Przeciez to nieludzkie..... Wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam test..... No i kusi ojjjj kusi :P
    Ale na szczęście mój ślubny mnie powstrzymuje przed zbyt wczesnym wykorzystaniem tego egzemplarza
    A tak wg....... może sobie wkęcam......ale wiecie co? normalnie nie dam rady przejść obok butów. No tak wali gumą że szok, do tego mdli mnie ale tak wieczorami nie rano :P
    Może jednak sobie nie wkęcam..... Oby Pozdrawiam was wszystkie

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Joasia123 Zobacz posta
    NO fajny ten obrazeczek
    Ale dziewczyny...... No jak tu wytrzymać.... na jak do tego weekendu?? Przeciez to nieludzkie..... Wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam test..... No i kusi ojjjj kusi :P
    Ale na szczęście mój ślubny mnie powstrzymuje przed zbyt wczesnym wykorzystaniem tego egzemplarza
    A tak wg....... może sobie wkęcam......ale wiecie co? normalnie nie dam rady przejść obok butów. No tak wali gumą że szok, do tego mdli mnie ale tak wieczorami nie rano :P
    Może jednak sobie nie wkęcam..... Oby Pozdrawiam was wszystkie
    A to Ty tez widze z nami testujesz w weekend? oby Twoje objawy to było TO nie testuj jeszcze, schowaj test, albo najlpiej niech mąż schowa :P
    ja dopiero kupie test w piątek wieczorem takze siłą rzeczy do rana będe musiala grzecznie poczekac

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Joasia wrażliwy wech to u niektórych pierwszy z objawów, więc kto wie trzymam kciuki za testowanie!

Burzujka, cosima jak tam sytuacja u Was?

Kasia kciuki sciskamy i na wieści czekamy

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Tak też zrobię Dzięki dziewczyny Bo póki nie ma @ to jest nadzieja

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie kupujcie wczesniej testow! Sama kupowalam potem robilam za wczesnie... ciezko sie powstrzymac jak sie ma test w domu

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A u mnie coz... plamienie bardziej intensywne niz wczoraj..:/ ale trzymam sie tego co Arwen pisala, ze po zastrzykach moze tak sie wydarzyc. Zobaczymy jak bedzie dalej.
    No i leze grzecznie w lozeczku

Aaaa i mam glupie pytanie...
    Odnosnie przymusowego lezenia.
    Jak to jest? Czy to chodzi o to, zeby byc w pozycji poziomej czy mozna byc w pozycji pollezacej? A co z siedzeniem? Bo wiecie zastanawiam sie co z Wigilia... czy to nie chodzi po prostu o to, zeby sie nie ruszac i odpoczywac? Czy moze jednak wazna jest pozycja ciala...?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A u mnie coz... plamienie bardziej intensywne niz wczoraj..:/ ale trzymam sie tego co Arwen pisala, ze po zastrzykach moze tak sie wydarzyc. Zobaczymy jak bedzie dalej.
    No i leze grzecznie w lozeczku

Aaaa i mam glupie pytanie...
    Odnosnie przymusowego lezenia.
    Jak to jest? Czy to chodzi o to, zeby byc w pozycji poziomej czy mozna byc w pozycji pollezacej? A co z siedzeniem? Bo wiecie zastanawiam sie co z Wigilia... czy to nie chodzi po prostu o to, zeby sie nie ruszac i odpoczywac? Czy moze jednak wazna jest pozycja ciala...?
    Mi bratowa mówiła ze chodzi o pozycję leżącą. Ale powinnaś o to lekarza dopytac. Ja miałam tak ze rzeź wekend musiałam leżeć. Tylko i wstawać na siku. Potem chodziło o to żeby dużo leżeć. Więc w Twoim przypadku szybko zjesz kolacje wigilijna i na kanapę leżeć. Tak mi się wydaje. Ja jak dużo leżałam to faktycznie krwawienie było mniejsze. Więc niestety ale musisz się przemęczyc.

Ja juz wracam do domu. Ogólnie całkiem spoko. Finansowo ok. Mogłam więcej powedzialam bo jak rzuciłam stawkę to powiedział ze nie będzie problemu więc śmiało mogłam więcej powiedzieć. Ogólnie mają teraz ciężki okres bo jest mnóstwo roboty ale generalne wszystkiego da się nauczyć jutro ma do mnie szef zadzwonić i powiedzieć co dalej jestem dobrej myśli
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kasia może to nowy etap w twoim życiu? Kto wie nowa praca, nowy lekarz nowe nadzieje.
    Wierzę, że teraz będzie dobrze

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasia no to super że jestes zadowolona burzujka kiedy wynik bety? Skleroza się u mnie zaczyna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów