Strona 800 z 1202
Pokaż wyniki od 7,991 do 8,000 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    kasia ma 100% racji! burzujka trzymam kciuki i czekam na wieści :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny. Ja gdyby nie szpital to bym nie donosiła swojego synka. Miałam leki na podtrzymanie 3 razy dziennie i zastrzyki oraz tabletki pomagające krzepnięciu krwi zeby krwawienia ustały i u mnie leżenie w domu nic a nic nie pomogło bo wreszcie jak chlusnęła ze mnie krew to byłam pewna ze poroniłam ale na szczęście nie . Wiec to zależy w jaki sposób szpital podchodzi do sytuacji

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Sysia ale w większości szpitali podchodzą niestety do tego tak ze to początek ciąży i albo się utrzyma albo nie. A oni i tak w szpitalach rzadko dają coś innego niż luteina.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    tak jak pisze Kasia. W dodatku, kiedy niecałe 2 miesiące temu zaczęłam krwawić i pojechałam do szpitala, pani powiedziała, że mam iść do przychodni przyszpitalnej i czekać na wizytę! jak powiedziałam, że krwawię naprawdę to musiałam jej pokazać wkładkę i dopiero kazała czekać na lekarza bo "rzeczywiście jest krwawienie". ja prdl nie wiem czy dziewczyny przyjeżdżały i ściemniały czy o co chodzi, ale trochę żenująca sytuacja! Przyszła pani dr w moim wieku mniej więcej zrobiła usg, był jeszcze pęcherzyk i kazała zrobić betę dwa razy, przepisała duphaston. Tyle.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No właśnie. Oni mają to gdzieś. Nie zrobią nic więcej. Nawet nie mają co zrobić więcej.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Burzajka, trzymam kciuki!
    No niestety szpitale są jakie są... Ale z drugiej strony strasznie ciężko jest wyczuć ta granice między uporczywym podtrzymywaniem niedobrze rozwijającej się ciąży, oni mają po prostu bardzo chłodne przejście.
    Ja bym nie dała rady z chorym dzieckiem, wiem o tym i mocno wierzę, że tamta moja ciąża taka by była skoro obumarła... to mega ciężkie tematy, każdy ma swoje podejście do tego, mnie trochę przerażają te leki na podtrzymanie, cała ta zewnętrzna ingerencja człowieka, częste usg, wydaje mi się czasem że to za dużo... oczywiście nie gdy ktoś bardzo długo się stara albo już ma ileś strat za sobą.
    Mój ginekolog poniekąd też ma takie chłodne podejście, gdy byłam u niego za wcześnie to nie wziął kasy, powiedział że widać komórkę ale to za wcześnie na radość, że mam przyjść za dwa tygodnie. O badaniu bety dopiero tu się dowiedziałam

Burzujka, trzymam kciuki, dawaj znac co u Was :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Burżujko- od wczoraj podgladam cię z niepokojem ....... Trzymam za was OGROMNE kciuki . Czekam na dobre wieści.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No widzisz kasiu a ja trafiłam do szpitala w 5 tyg ciąży z krwawieniem zrobili usg dali zastrzyk rozkurczowy nospe duphaston folik wit c i jakieś leki na krzepnięcie i leżałam w szpitalu 3 tygodnie az sie wszystko unormowalo. Niestety po 2 tyg znowu krwotok i szpital 2 tygodnie ten sam zestaw leków. Niektóre dziewczyny dostawały kroplówki rozkurczowo i to w 1 trymestrze. I powiem wam ze mieszkam w małym mieście i ten szpital nie ma az tak dobrej opini wiec dziwie sie ze są takie szpitale hak wy mówicie. Tutaj ostatnio moja koleżanka dostała plamienia brązowego a oni ja na wózek inwalidzki to my sie śmieliśmy. A tu takie rzeczy sie wyrabiają w szpitalach ?! To ja sie nie dziwie ze odradzacie

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Burzujko, pół internetu czeka na wieści. Kciuki zaciśnięte ile sił Mordko.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów