Strona 8 z 1202
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Tylko ze ja nie chce miec dziecka za powiedzmy 5 lat... Mielismy wyemigrowac na stale za granice ale toby oznaczalo ze na dziecko musielibysmy czekac okolo 5 lat... Wiec jak bede miala dziecko dopiero za 5 lat to sie pochlastam bo tak toby sie zostalo tam gdzie bylismy...
    Wszystko do dupy.
    Nie przejmujcie sie, nie mam tak caly czas, za dwa dni mi przejdzie
    Ja mam tez cale moje zycie podporzadkowane do tego, zeby miec teraz dziecko. Jak go nie bedzie to ja nie wiem co zrobie. Ja juz na prawde nie moge myslec o pracy, zawalam wszystko...
    Kasia, ja przy Tobie to pikus, dlatego podziwiam osoby takie jak Ty.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka nie możesz myśleć w ten sposób. To jest pierwsza rzecz jaką musisz zmienić. Wiem ze to się łatwo mówi. Cały czas walcze z tym żeby zmienić podejście do niektórych spraw. Z niektórymi mi się udało z czescia jeszcze walcze.
    Nie możesz podporządkowywac wszystkiego do ciąży. Ja już dawno chciałam zmienić pracę i pomyślałam że lepiej było by zajść w ciążę bo w nowej pracy to by było głupio od razu na l4 iść. I co mi z tego przyszło. Już ponad rok siedzę w tej robocie z taką myślą. Nie ma ani ciąży ani nowej pracy. Dlatego postanowiłam ze zmienię prace. A jak zajde w miedzy czasie w ciąże to trudno jakoś sobie z tym wszystkim poradzę. Najwyżej zostane bez pracy. Ale wole mieć swoje małe szczęście. A z kasą jakoś sobie poradzimy. Już mam jedną propozycje pracy którą rozważam.

Burzujka nie przejmuj się ze masz dziś gorszy dzień. Każda tak ma po tym jak pojawia się @. Dlatego pisz i nie przejmuj się.

Ania nie chce iść do psychologa. To jest ostateczność. Na razie jakoś sobie radzę. A jak pójdę do psychologa to będę czuła się przegrana ze nie mogłam sobie z tym sama poradzić.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    Mama małej księżniczki ;*
    Cześć dziewczyny!

Czy mogę do Was dołączyć?
    Chciałabym zostać mamą w 2017r.

Jestem mamą!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witamy i zapraszamy
    Opowiedz nam coś więcej o sobie. Widzę że już masz jednego maluszka w domu
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Data
    Dziękuję za przyjęcie do grupy!

Jestem mamą i żoną, rocznik 90.
    Uwielbiam dobrą kawę z mlekiem
    Chcielibyśmy mieć jeszcze jedno dziecko..

Jestem mamą!

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Data
    Kasia_88 - Musisz być silna i wierzyć,że Wam się uda!

Jestem mamą!

Mamibaby witaj
    oj dobra kawę z mlekiem to ja też lubię ostatnio kupiliśmy sobie ekspres więc przy gorszym samopoczuciu/pogodzie lubię sobie poprawić humor
    A w ciąży nie wypiłam ani kropli kawy (bez której wcześniej nie mogłam zacząć dnia) tak mnie odrzucalo. W ogóle raczej nie miałam zachcianek jako takich tylko kilka rzeczy które zawsze lubiłam i często jadłam (i po porodzie znowu jem) a w ciąży nie mogłam na nie patrzeć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Data
    Cytat Zamieszczone przez ejna Zobacz posta
    Mamibaby witaj
    oj dobra kawę z mlekiem to ja też lubię ostatnio kupiliśmy sobie ekspres więc przy gorszym samopoczuciu/pogodzie lubię sobie poprawić humor
    A w ciąży nie wypiłam ani kropli kawy (bez której wcześniej nie mogłam zacząć dnia) tak mnie odrzucalo. W ogóle raczej nie miałam zachcianek jako takich tylko kilka rzeczy które zawsze lubiłam i często jadłam (i po porodzie znowu jem) a w ciąży nie mogłam na nie patrzeć
    W ciąży unikałam parzonej kawy,ale pod koniec III trymestru pare razy wypiłam mrożoną. Moja gin zalecała jedną małą filiżankę na niskie ciśnienie.

Jestem mamą!

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Witam nowe dziewczyny. Ja dopiero drugi miesiac staran sie o malenstwo. @ mam dostac w poniedzialek I czuje ze przyjdzie wszystkie objawy na to wskazuja. Choc nadzieja umiera ostatnia. Bardzo bym chciala aby sie udalo, ale nie chce sie nakrecac niepotrzebnie.

Hej u mnie najgorzej jest gdy przyjdzie miesiaczka, potem wszystko mi jedno a po owulacji nie moge przestac myslec o tym czy sie udalo. W tamtym miesiacu klulo mnie w podbrzuszu w polowie cylku i juz sobie nadzieje robilam. Teraz jestem w 15 dc i znow mnie kłuje ale juz jakis mam smutek gdy otym mysle. Do tego mam nieregularne cykle po porodzie jeszcze. Eh jakas jakas jestem bez emocji po ostatnim cyklu. :/ .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów