Strona 797 z 1202
Pokaż wyniki od 7,961 do 7,970 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Po co sobie później pluć w brodę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No to prawda. Sa rzeczy wazne i wazniejsze

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A ja dostałam zwolnienie do piątku. Ale mam coraz więcej wątpliwości...Bo gdyby to rzeczywiście była jelitówka, to chyba non stop by mnie męczyły wymioty i biegunka, prawda?
    A mnie mdliło od samego ranka, potem jak ręką odjal i znowu to samo wieczorem. Już sama nie wiem co myśleć...na wszelki wypadek nie wykupiłam antybiotyku, który mi lekarz przepisał. No i czekam do soboty na @ .

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    A ja dostałam zwolnienie do piątku. Ale mam coraz więcej wątpliwości...Bo gdyby to rzeczywiście była jelitówka, to chyba non stop by mnie męczyły wymioty i biegunka, prawda?
    A mnie mdliło od samego ranka, potem jak ręką odjal i znowu to samo wieczorem. Już sama nie wiem co myśleć...na wszelki wypadek nie wykupiłam antybiotyku, który mi lekarz przepisał. No i czekam do soboty na @ .
    Cosima może cos jest na rzeczy ja jak mialam "przyjemność" mieć jelitówke dwa razy w zyciu to nie miałam chwili wytchnienia i byłam tak bardzo osłabiona, ze mój musiał mi pomagać isć do lazienki albo szłam na kolanach. NA koncu wezwali do mnie pogotowie, zatrzyk w dupe i koniec męki teraz jak bierze mnie cos podobnego i się mecze juz którąs godzine to dzwonie na pogotowie po zastrzyk, przyjezdzaja, daja w dupe i po sprawie

Cosima - strasznie trzymam kciuki!
    Ja w październiku jak dowiedziałam sie, ze to ciąża to miałam biegunki. Może dla własnego spokojny zrób we czwartek ew. Piatek test z krwi?
    Szkoda byś sie męczyła. Cos obiło mi sie o uszy, ze są jakieś tabletki ziołowe na mdłości w ciąży. Może poczytać o czymś takim i spróbować tego wariantu zamiast antybiotyku?
    Btw, jesz normalnie, czy masz jadłowstręt? Trzymam mocno kciuki by to nie była jelitówka :-D !!

Ja dzisiaj czuje sie koszmarnie.. 24dc a w niedziele przewidziana @.. oczywiście nie mile widziana! :P cos mniej wierze w to, ze mogłoby sie udać "dwoma przerywanymi strzałami" akurat w dniu owulacji ale dalej mam cicha nadzieje. Robiłam wczoraj znów test owulacyjny i wyszedł trochę ciemniejszy niż ostatnio. Wiem, ze nie są miarodajne ale jakoś mnie napędzają :P
    Zastanawiam sie nad zrobieniem bety w czwartek w labku bo wyniki są tam po ok 2h.
    Jak byłam ciąży to polubiłam spać na brzuchu mimo bolesnych piersi i teraz mam tak samo. I te sny, cały czas jakieś pokręcone :P a co do piersi: to jedna boli bardziej od drugiej masakra :P

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cosima, Mouse to kciuki zaciskam zeby te objaw to bylo to na co czekacie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ja również trzymam za Was kciuki dziewczyny ! ;-)

a u mnie @ zawitała na dobre... byle przetrwać ten tydzień
    a ja od wczoraj męczę się pijąc siemię lniane :P wyczytałam, że poprawia jakość śluzu i m.in. pomaga przy niedomodze lutealnej. Raczej nie zaszkodzi, a może akurat pomoże ;p

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ann u mnie też okres pełna para

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Trzymam kciuki, żeby to nie była jelitówka kochana

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów