Strona 795 z 1202
Pokaż wyniki od 7,941 do 7,950 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    No właśnie burzujka, jak tam plamienia, skończyły się czy lecisz do lekarza?
    Daj znać, bo się tu martwimy...

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie już plamienie brązowe.Okres się zaczyna

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    U mnie już plamienie brązowe.Okres się zaczyna
    Przykro mi Trzymam kciuki, żeby sytuacja zawodowa Twojego męża szybko się wyprostowała i żebyście mgli wrócić do starań.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maggie, dzieki za te informacje!
    Ja jestem hashi i troche doswiadczen z tarczyca mam. Mnie spadlo tsh przez zwiekszenie dawki raczej. Ale jestem swiadoma tego ze skacze i bede sobie badac tak czesto jak lekarz karze.

A plamienia nadal mam, ale bez skrzepow i takie bardzo delikatne... boje sie jak nie wiem ale nie chce swirowac i czekam na srodowa wizyte. Chybaze sie pogorszy...! Odrazu mam czarne mysli, to straszne...

Mamakai, nie poddawaj sie prosze.
    Moze faktycznie lepiej na razie odpuscic starania ale Ty nie proznuj, przebadaj sie, warto.

Dzieki dziewczynki za wsparcie :*

Burzujka, trzymaj się Kochana. Leż i odpoczywaj, a będzie wszystko dobrze kontaktowałaś się ze swoim lekarzem ?

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mamakai, no to razem rozpoczynamy cykl... ja pewnie jutro z bólu brzucha będę umierała.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Mamakai, no to razem rozpoczynamy cykl... ja pewnie jutro z bólu brzucha będę umierała.

my chwilowo przerywamy starania. moze kiedys wrócimy do tematu nie wiem co bedzie... jestem sama w domu kilka dni męza nie ma, dziecko chore, doła mam dziewczyny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Burzujka, trzymaj się Kochana. Leż i odpoczywaj, a będzie wszystko dobrze kontaktowałaś się ze swoim lekarzem ?
    Nie. Nie chce panikowac. Poczekam do srody. Nie mam zywej krwi a to jest najwazniejsze.
    Chociaz boje sie jak cholera bo w tej ciazy, co ja poronilam ponad rok temu, plamilam wlasnie takimi brazowymi skrzepami... ale moja owczesna lekarka twierdzila ze to nie mialo nic wspolnego z poronieniem.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujka trzymam kciuki, żeby nic złego się nie działo. Jak sama wiesz plamienia się zdarzają, ale podejrzewam, że nie ma kobiety, która by się nie przejęła plamieniami w ciąży.. najważniejsze teraz to myśleć pozytywnie, bierzesz dupka, w środę wizyta u lekarza. Ja tam wierzę głęboko, że będzie dobrze i ściskam za to kciuki najmocniej jak się da

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka trzymam kciuki żebys choć trochę się uspokoiła. Mój lekarz mówił ze brązowe plamienia nie są straszne. Potem jak plamilam na czerwono to stwierdził że taki mój urok i taka ciąża. A poronienie tez nie miało nic z tym wspólnego. Moja bratowa do 4 miesiąca krwawila ( krwią jak podczas okresu) a i tak urodziła zdrowego bobaska.
    Także burzujka wiem ze się boisz ale postaraj się nie panikować chociaż i tak Ci to dobrze idzie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów