Strona 788 z 1202
Pokaż wyniki od 7,871 do 7,880 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalinka87 Zobacz posta
    Wszystkiego najlepszego z okazji Waszych urodzin dziewczyny! Ja mam w przyszlym tygodniu..a dzis dwie kreski na tescie!❤ bardzo sie ciesze! Ale tez boje, mieszkam w UK, nie wiem czy tu w ogole zrobia mi bete, musze sie zapisac do lekarza w przyszlym tyg.Jeeej ale czad!
    A nie mówiłyśmy, że masz robić test! Wielkie gratulacje, worek z ciążami się jeszcze nie zawiązał jak widać. Super

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Natalinka super gratulacje

Mira ma rację. Mogła jej się owu przesunąć. Kamila nie wierz w takie bzdury i czekaj cierpliwie. Każda by chciała wiedzieć wcześniej ale niestety tak się nie da.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Z tego co wiem to testy owu są do LH ale bhcg tez wylapuja. Z ciekawości poszłam i zrobiłam test owu i takiej mega ciemnej kreski nie widzialam nigdy;D co nie zmienia faktu że 4dpo to jest zbyt wcześnie i w tym czasie bhcg napewno w jej organizmie nie było. Zbieg okolicznosci

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Z tego co wiem to testy owu są do LH ale bhcg tez wylapuja. Z ciekawości poszłam i zrobiłam test owu i takiej mega ciemnej kreski nie widzialam nigdy;D co nie zmienia faktu że 4dpo to jest zbyt wcześnie i w tym czasie bhcg napewno w jej organizmie nie było. Zbieg okolicznosci
    No właśnie czytałam teraz na necie ze to wada tych testów ze potrafią wyłapać czasami bhcg. Ja mam jutro 6 dni po owu także chyba poczekam za ciążowym jednak. Ale u Ciebie pokazało pozytyw wiec coś w tym jest...

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A nie mówiłyśmy, że masz robić test! Wielkie gratulacje, worek z ciążami się jeszcze nie zawiązał jak widać. Super
    Mowilyscie dziekuje.co za magiczny grudzien

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczynki bardzo Wan dziekuje za zyczenia!!! :*
    Mialam tesciow na obiedzie, wieczorem idziemy do knajpki swietowac rocznice slubu-sami a jutro rano przyjezdza do mnie mama z mezem nota bene szalona jest bo przyjedza z Zielibej Gory pod Warszawe na jeden dzien

Kamila u mnie tez pozytywny wyszedl owutest. ALE u tamtej laski bylo za wczesnie! To byl tylko zbieg okolicznosci i u Ciebie tez jeszcze za wczesnie! Wytrzymaj jeszcze tylko pare dni

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, jak dawkować Aspargin? Zamawiałam właśnie witaminy, to dorzuciłam do koszyka, bo w moim suplemencie nie ma ani magnezu, ani potasu, B6 jest i to sporo, więc Magne B6 mi nie potrzebny.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dziewczyny, jak dawkować Aspargin? Zamawiałam właśnie witaminy, to dorzuciłam do koszyka, bo w moim suplemencie nie ma ani magnezu, ani potasu, B6 jest i to sporo, więc Magne B6 mi nie potrzebny.
    Ja brałam 2x1
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Natalinka, gratulacje! ;-))

mam nadzieję, że worek pozytywów jeszcze długo się nie zawiąże bo w takim razie czekam na @ i wskakuję do niego w styczniu :P

co do testów owu wykrywających ciążę.. to faktycznie ponoć to ich wada, ale ciążę wykryją nie wcześniej niż test ciążowy. A to, że tamtej lasce wyszedł pozytyw 4 dni po owu, to tak jak dziewczyny piszą być może jej się owualcja przesunęła albo poziom LH jeszcze nie spadł. Chyba nie spada on z dnia na dzień ? Przecież niektóre dziewczyny mają pozytywne testy owu przez kilka dni.
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 10-12-16 o 16:52
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziękuję za wszystkie życzenia:*

Natalinka gratulacje

U nas dziś goście byli, także działo się teraz usypiam Maję i wieczór już tylko z mężem jutro rano wyjeżdża także musimy się jeszcze sobą nacieszyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów