Strona 785 z 1202
Pokaż wyniki od 7,841 do 7,850 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cosima a ja mam przeczucie że teraz ci się uda. Głowa do góry, musimy być dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Sama dobrze wiesz ze czasami jest tak cholernie ciężko...
    Oj tak, niestety wiem...

Takich 3 testujących jak nas 4 to nie ma ani jednej

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    cosima kochana bardzo współczuję ci straty mamy. Niedawno widziałam koleżankę jak chowała swoją mamę która zmarła po ciężkiej chorobie.
    Cierpienie bliskich nie do opisania..
    Mama na pewno nad tobą czuwa codziennie i chciałaby żebyś była szczęśliwa a szczęście dla ciebie to pewnie jak dla każdej z nas upragnione dziecko.
    Trzymam kciuki żebyś zobaczyła dwie kreski przed świętami!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nati, dziękuję za te piękne słowa.
    Staram się nie załamywać i myśleć pozytywnie.
    Jak tu często piszemy, póki nie ma @ jest nadzieja. Nadzieja na nowe życie...
    A za Ciebie trzymam kciuki bardzo mocno! TYM RAZEM BĘDZIE INACZEJ będzie cudownie.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujko moja Ty siostro bliźniaczko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i rocznicy ślubu najlepszy prezent sami sobie z mężem sprawiliscie, więc teraz życzę Ci najważniejszego, czyli donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego dzidziusia

Nati, wczoraj już nie wchodzilam na forum, więc dla Ciebie również najlepsze życzenia (spóźnione ale szczere) i w sumie mogę Ci życzyć tego samego co burzujce, doczekania do sierpnia w dwupaku i szczęśliwego rozwiązania
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 10-12-16 o 07:59

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maggie! Wyprzedzilas mnie..
    Wlasnie weszlam na forum zeby zlozyc Ci zyczenia rowiesniczko
    Bardzo Ci dziekuje za zyczenia!
    Tobie zycze oczywiscie szybkiego zajscia w ciaze, zebyscie nie musieli sie zbyt dlugo starac... no i wszystkiego co najlepsze, duzo duzo szczescia i milosci w dniu dzisiejszym i nie tylko oczywiscie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Burzujko, Mordko Ty moja, życzę Ci tego samego co Nati. Nudnej ciąży i dotrwania w dwupaku do sierpnia. Dużo miłości i radości i szczęścia w małżeństwie.

Maggie, a Tobie jak najszybszych dwóch kreseczek, częstszych wizyt męża i spełnienia tego największego marzenia.

Sto lat dziewczyny

Najlepsze życzenia Mordeczki! Zdrówka dla Was!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kochane wszystkiego co najlepsze szczęścia i miłości. Burzujka dla Ciebie dodatkowo szczęśliwego donoszenia a dla Maggie ujrzeli dwóch kresek a potem donoszenia buziaki dziewczynki :* :* :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów