Strona 782 z 1202
Pokaż wyniki od 7,811 do 7,820 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kasiu, to brzmi jak przysłowiowy gwóźdź do trumny. Strasznie mi przykro, że w akurat teraz spotyka Cię coś takiego. Nie umiem sobie nawet wyobrazić co przeżywasz.
    Wiem, że to się tak łatwo pisze, ale musisz być silna. Dla Twojego przyszłego dziecka. Nie wolno Ci się poddawać. A jak psychicznie czujesz się źle, to nie ma co się męczyć, tylko iść do specjalisty po uspakajacze, to żaden wstyd (mam w rodzinie psychiatrę, oni wszyscy łykają Xanax jak cukierki).

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Dzięki bardzo dziewczyny :*

Natalinka jak to mówią dla każdego coś dobrego

Kasia domyślam się zdaje sobie sprawę, że mimo że mała jest pewnie mega słodka to będzie cię denerwować i te zamieszanie wokół niej.
    To jest zrozumiałe.
    Wierzę, że los w nowym roku się do ciebie uśmiechnie. W końcu kiedyś musi być dobrze:*

Ja do tej ciąży też się nie przyzwyczajam. Nikt jakoś się specjalnie z niej nie cieszy na razie bo każdy się boi. Bo wiemy, że różnie może być jeszcze niestety..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja na razie łykać ziołowe suplementy na uspokojenie. Na razie mi to pomaga. Tylko najgorsze jest to klucie w sercu na samą myśl. Tego nie da się ogarnąć... a teściowa nie ma wyczucia. Będzie się przy mnie rozpływa nad tą małą. Nawet jak same zostaniemy to i tak będzie się nad nią rozpływac... no i oczywiście mój mąż nie rozumie tego co ja czuję. Kompletnie tego nie rozumie. Uważa że przesadzam... Przeciez to nic takiego...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Mira też uważam, że teraz wizyty u psychologa czy psychiatry to żaden wstyd. Mamy takie czasy a nie inne. Czasem warto sobie w jakiś sposób pomóc. Jak nie rozmową to właśnie lekami.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Dzięki bardzo dziewczyny :*

Natalinka jak to mówią dla każdego coś dobrego

Kasia domyślam się zdaje sobie sprawę, że mimo że mała jest pewnie mega słodka to będzie cię denerwować i te zamieszanie wokół niej.
    To jest zrozumiałe.
    Wierzę, że los w nowym roku się do ciebie uśmiechnie. W końcu kiedyś musi być dobrze:*

Ja do tej ciąży też się nie przyzwyczajam. Nikt jakoś się specjalnie z niej nie cieszy na razie bo każdy się boi. Bo wiemy, że różnie może być jeszcze niestety..
    Nati wiadomo ze może być różnie ale musisz wierzyć że skoro taki cud się stał ze zaszłas w ciążę teoretycznie nie mając owu to jest to mega cud i juz teraz wszystko będzie dobrze :*

Mnie dobija jeszcze fakt ze tak długo do tej wizyty. I ja wiem ze zleci ale co z tego. Najgorsze jest to ze zanim zajde w ciążę to jeszcze minie kilka miesięcy. Zanim pojadę na pierwsza wizyte, zanim zrobię badania, zanim będą wyniki no i zanim uda się zajść w ciążę to przecież spokojnie wakacje już będą...
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nati, to jednak będziesz sierpniówką!
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!

O mnie
    Przepraszam dziewczyny. Zamulam ostatnio. Tyle radosnych chwil tutaj ostatnio a ja zamulam... cieszę się z tego wszystkiego ale jestem też mega zdołowana... już niewiem co mam ze sobą zrobić. Te święta mnie dobijaja... postaram się ogarnąć i nie psuć Wam humorow moim dołem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Zamulaj, po to tu jesteśmy, żeby wspólnymi siłami próbować Cię wspierać, choć tyle możemy, bo dla mnie osobiście Twoje rady są bezcenne, bo wiesz wszystko.

O mnie
    Wolałabym nie wiedzieć nic ale być szczęśliwą...

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Dziewczynki i ja grudniowa. Dzisiaj akurat mam urodziny
    Właśnie wrociłam od lekarza,
    Jaja jak nie wiem;D W ciąży jestem na pewno ale ciąża jest bardzo wczesna jakieś 4-5 tygodni dopiero czyli...zaszłam w ciąże w dni rzekomo niepłodne
    W poniedzialek idę na bete i sprawdzić tsh.
    Jejku Nati89 - po prostu jakieś cuda, gratki ogromne kochana Przecież ciąża to nie matematyka ani allegro - jak któraś z was kiedyś napisała.

Kasia88 - wierzę że będziesz mamą! Tak jak wierzyłam w każdą z was tutaj i wierzę dalej że wszystko będzie dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 09-12-16 o 18:24
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów