Strona 781 z 1202
Pokaż wyniki od 7,801 do 7,810 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Dziewczyny jutro mam urodziny i mój mąż zrobił mi mega niespodziankę i przyjechał dziś na weekend ale się zdziwiłam jak stanął w drzwiach a przypominam, że pracuje za granicą i miał zjechać dopiero dzień przed wigilią. Nie widzieliśmy się od wszystkich świętych. Dni plodnych jeszcze nie ma, bo wczoraj mi się okres skończył, ale nam to nie robi teraz odsypia całonocną podróż, a ja się cieszę jak szalona, że jest
    Super Maggie. Najlepszy prezent urodzinowy Widze ze wiele nas tu jest z grudnia, ja tez mam urodziny w grudniu. Przypomina mi sie czas gdy ja i moj maz, wtedy jeszcze nawet nie narzeczony przez dwa lata widywalismy sie tak co 3-5 mcy...Jaka byla radosc przy spotkaniu, a jaki seks... Jak juz zamieszkalismy razem to nie opuszczalam go na krok, doslownie nawet godzina bez niego to byl placz. Teraz mysle ze to nienormalne i staram sie tak nie robic hehe, ale te dlugie rozlaki tak chyba na mnie wplynely. Maggie zycze super udanych i upojnych urodzin Ja kupie dzis test i bede rano testowac. Zeby tylko ta malpa w czerwonym nie przyszla

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za testowanie dziewczyny!
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ilusive jaki preparat magnezowy zażywasz?
    Magnefar max B6

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Cosima kiedy testujesz ? Ja mam dziś 18dc także zatestuje tak na próbę 26dc ewentualnie 27 jak dotrwam :P (cykle mam 26-30) to będzie następna sobota, niedziela.
    Ja też testuję w następną sobotę lub niedzielę. Dzisiaj 24dc, ale ja mam cykle 31-33 dniowe.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dziewczynki i ja grudniowa. Dzisiaj akurat mam urodziny
    Właśnie wrociłam od lekarza,
    Jaja jak nie wiem;D W ciąży jestem na pewno ale ciąża jest bardzo wczesna jakieś 4-5 tygodni dopiero czyli...zaszłam w ciąże w dni rzekomo niepłodne
    W poniedzialek idę na bete i sprawdzić tsh.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nati, to wszystkiego najlepszego!! Dostałaś najlepszy prezent w życiu. Źyczę Ci nudnej ciąży i "do zobaczenia" w sierpniu na porodówce

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dziękuję Mira :* idealne życzenia
    Niczego innego nie pragnę jak donosić tą ciąże. Zresztą jak każda z nas.
    Nie omieszkałam oczywiście już rano ryczeć z nerwów że nie mam objawów tzn że coś jest nie tak. Ehh my kobiety chyba tak mamy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ooo Nati, gratki kochana! A ja tsh mam przykazane przez endo w 7 tyg zmierzyć...tylko nie umiem się doliczyć kiedy to będzie dokł. ost @ była 12.11, czyli 7 tc to 26-31.12???

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Jaja jak nie wiem;D W ciąży jestem na pewno ale ciąża jest bardzo wczesna jakieś 4-5 tygodni dopiero czyli...zaszłam w ciąże w dni rzekomo niepłodne
    Nati to cóż innego można Ci teraz życzyć w dniu urodzin chyba tylko szczęśliwego donoszenia bo marzenia juz spełnione powodzenia i wszystkiego dobrego w dniu urodzin.

Kurcze zazdroszczę Wam dziewczyny. Szykują Wam się cudowne święta.
    A u mnie wszystko pod górkę. Okazało sie ze brat męża ma nowa dziewczynę która ma córkę (rok i 8 mcy) i juz widzę ze święta u rodziców męża będą skupione na tej małej. I co chwile teściowa będzie powtarzać jaka ona jest fajna i jaka jest super. Bo teściowa już tak ma. Bedzie sie zachwycać całe święta... Faktycznie mała jest fajna. Widziała mnie pierwszy raz przez 15 min i uśmiechała się ciągle. Oczywiście dziewczyna szwagra od razu pytania czy mam dziecko, że poleca ze to cudowne uczucie bycie matka. Kur** to będą okropne święta... Dziewczyny jak można się przenieść w przyszłość.? Od razu najlepiej o kilka miesięcy, albo przynajmniej do nowego roku... ryczec mi się chce na samą myśl...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Najlepsze zyczenia Nati. Co urodziny to lepszy prezent

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów