Strona 780 z 1202
Pokaż wyniki od 7,791 do 7,800 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Panna nienormalna super wynik ale jak sama piszesz stuknal Ci już 7 tydzień to nie dziwota, że masz taki wynik

Oj Lolcia to mycie okien to mogłaś sobie darować. Męża trzeba było zaangażować
    Mąż miał pomóc, sam się oferował, ale jak wrócił z pracy było już po wszystkim.. Na swoje usprawiedliwienie dodam tyle, że normalnie okna pucuje, a tym razem tylko je "opier***dzieliłam", święta i tak przyjdą. Mam pracę w której cały dzień siedzę na tyłku i gapię się w kompa, w domu nie mogę tak siedzieć, po prostu muszę coś robić, chociaż na pół gwizdka.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Malinka2 Zobacz posta
    Ale super to już jest nas 4
    Słuchajcie czy macie jakieś odczucia/dyskomfort wskazujące na tą cichą nadzieję?
    Witam Malinka to testujemy razem który masz dzień cyklu? Robiłaś testy owu czy jedziecie na spontanie? bierzesz jakieś witaminy (kwas foliowy np)? U mnie póki co spokój z jakimikolwiek objawami. Miałam 4 dni temu dopiero owulację.. tzn myślę że miałam bo testy owu były pozytywne ale czy była na 100% to się zastanawiam. Także czekam na objawy ciąży myślę że jakby ciąża się przytrafiła to objawy pewnie byłyby za 4-5 dni. choć każdy organizm jest inny i każda ciąża jest inna. W pierwszej ciąży zanim zrobiłam test to mialam chyba tydzień przed spodziewana @ objawy takie jak:
    • totalne odrzucenie od papierosów (wtedy sobie popalalam od czasu do czasu) mdlilo mnie jak miałam zapalic,
    • nie pije kawy w ogóle, a wtedy co zjadłam i czego bym się nie napiła smakowało jak KAWA także wtedy juz zapaliła mi się lampka ostrzegawcza
    • uwielbialam pierś z kurczaka i w ogóle uwielbiałam mięso a nagle przestało mi smakować i wrecz obrzydzalo

To moje objawy jeszcze przed spodziewana @, żadnych boli brzucha, żadnego klucza w podbrzuszu.. jak będzie teraz niewiadomo

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, ,pierwszy i jedyny moj post napisalam jakis miesiac temu, ale czytam Was od paru miesiecy codziennie! gratuluje wszystkim dwoch kresek, szczerze powiem jak przeczytalam ze Mira jest w ciazy to lzy mi stanely w gardle. Nie wiem czemu, nie znam kobity, ale jakos emocjonowalam sie Twoim watkiem MIra. A teraz kiedy coraz wiecej z Was jest w ciazy to tak mysle ze i mnie sie wkrotce uda. Nie mamy z mezem cisnienia, i dopiero jeden cykl nieudany (wiem, kto by sie jednym cyklem martwil), ale ze jestem czarnowidzem to sie zaczynam zastanaiwac a co jesli...w kazdym razie ja testuje jutro, dzis jest 31 dzien cyklu, a ja mam zazwyczaj 26-29-dniowe. Okresu nie ma, ale mialam male plamienie 29-go dc, takie doslownie 3 brazowe plamki i sluz troche zabarwiony na lekki braz,, co wzielam za poczatek okresu, no ale poki co @sie nie rozkrecila i nie ma juz tego jasnobrazowego sluzu. Martwia mnie tylko bole jak na @ co pare godzin. Co ma byc to bedzie, tylko zeby juz bylo, nie lubie tej niewiedzy! Pozdrawiam.

Testów nie robiłam, cykle mam regularne 30 dniowe, dziś 21 dzień cyklu (@ 19.11), testów nie robię, bo mojej owulacji nie da się przegapić, tylko pierwszy ból jajnika i problemy z siedzeniem miałam w sobotę, ale bardziej mocniejsze odczucie miałam w poniedziałek także nie wiem na który dzień przypadła moja owulacja, ale żeby nie przegapić działania były od czwartku do wtorku włącznie. a ja mam jakieś takie dziwne kłucie przy siadaniu i troszkę mnie kręgosłup ciągnie no i piersi oczywiście BIG ale to akurat jak przed każdą @ :-) no właśnie i apetyt.... co nie powącham to mi się odbija i zero apetytu

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Natalinka87 Zobacz posta
    Hej dziewczyny, ,pierwszy i jedyny moj post napisalam jakis miesiac temu, ale czytam Was od paru miesiecy codziennie! gratuluje wszystkim dwoch kresek, szczerze powiem jak przeczytalam ze Mira jest w ciazy to lzy mi stanely w gardle. Nie wiem czemu, nie znam kobity, ale jakos emocjonowalam sie Twoim watkiem MIra. A teraz kiedy coraz wiecej z Was jest w ciazy to tak mysle ze i mnie sie wkrotce uda. Nie mamy z mezem cisnienia, i dopiero jeden cykl nieudany (wiem, kto by sie jednym cyklem martwil), ale ze jestem czarnowidzem to sie zaczynam zastanaiwac a co jesli...w kazdym razie ja testuje jutro, dzis jest 31 dzien cyklu, a ja mam zazwyczaj 26-29-dniowe. Okresu nie ma, ale mialam male plamienie 29-go dc, takie doslownie 3 brazowe plamki i sluz troche zabarwiony na lekki braz,, co wzielam za poczatek okresu, no ale poki co @sie nie rozkrecila i nie ma juz tego jasnobrazowego sluzu. Martwia mnie tylko bole jak na @ co pare godzin. Co ma byc to bedzie, tylko zeby juz bylo, nie lubie tej niewiedzy! Pozdrawiam.
    Ja się dziwię ze Ty jeszcze nie zatestowalas to wszystko co napisałaś - brązowy śluz, bólach brzuch jak na @ i jeden dzień spóźnienia to również są objawy ciąży także testuj
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Wiem Kasia, sama sobie sie dziwie, ale w zeszlym miesiacu zrobilam 5 testow i mialam milion objawow, a okres i tak dostalam, takze teraz czekam do jutra. oby @ nie przyszla

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalinka87 Zobacz posta
    Strasznie mi miło czytać takie słowa Dziękuję Ci Natalinko za dobre fluidy.
    I pędź dziewczyno po test, nie wiem na co Ty czekasz.
    U mnie póki co również bezobjawowo, nawet schizowałam dziś mamie czy na pewno wszystko jest w porządku, bo ja nic nie czuję. Ale powiedziała jak Wy, ciesz się tym, bo będziesz jeszcze za takimi chwilami tęsknić.
    A tam nie jest najpiękniejsze! Co ty gadasz Lolcia :P Może i wygląda jak mały glucik, ale z tego co czytałam ma już nosek. Dla mnie osobiście to jest szok jak szybko na początku to się dzieje wszystko.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 09-12-16 o 11:38

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Chciałam mieć mdłości i mam, ale nie od ciąży. Kolega przyniósł mi do pracy okulary VR, przejechałam się wirtualnie na rollercoaster`ze i mam co chciałam i już nie chce

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziewczyny jutro mam urodziny i mój mąż zrobił mi mega niespodziankę i przyjechał dziś na weekend ale się zdziwiłam jak stanął w drzwiach a przypominam, że pracuje za granicą i miał zjechać dopiero dzień przed wigilią. Nie widzieliśmy się od wszystkich świętych. Dni plodnych jeszcze nie ma, bo wczoraj mi się okres skończył, ale nam to nie robi teraz odsypia całonocną podróż, a ja się cieszę jak szalona, że jest

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ooooo to Ci niespodzianka
    Fajny ten Twoj maz
    Milej zabawy zatem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów