Strona 779 z 1202
Pokaż wyniki od 7,781 do 7,790 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Także Kamilaa2191, Cosima ja też będę z wami testować za tydzień

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Malinka!
    Dziewczyny i ja za tydzień testuje

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ilusive jaki preparat magnezowy zażywasz?
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 09-12-16 o 09:53

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Maggie, niestety mój lab jest chyba najgorszy z waszych wszystkich i dopiero dziś były wyniki, mam 13, 556 także chyba idę na rekord jutro mój Mężu odbierze ten dzisiejszy bo ja w weekend pracuje, to napiszę wam wynik tej drugiej

Ale super to już jest nas 4
    Słuchajcie czy macie jakieś odczucia/dyskomfort wskazujące na tą cichą nadzieję?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mi lekarz ostatnio w ciąży przepisał Aspargin i Magne B6. I te dwa brałam.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Maggie, niestety mój lab jest chyba najgorszy z waszych wszystkich i dopiero dziś były wyniki, mam 13, 556 także chyba idę na rekord jutro mój Mężu odbierze ten dzisiejszy bo ja w weekend pracuje, to napiszę wam wynik tej drugiej
    Ale super wynik a Ty wcześniej już robiłaś chyba betę? Jaki miałaś wynik?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    [QUOTE=panna-nienormalna;2997484]Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które nie mają objawów ciąży i bardzo tego żałują - dziś mi stuknął 7tc i miałam swoje pierwsze bliskie spotkanie z kibelkiem myślałam wtedy o was, żebyście lepiej ode mnie nie miały
    Tak więc poczekajcie jeszcze trochę bo tym też was zarazić chce

Panna-nienormalna czuje się pozdrowiona u mnie teoretycznie zaczął się 6t.
    Czytam sobie co się dzieje, w śrdoku, oglądam zdjęcia i chyba już jestem wyrodną matką, bo moje moje dziecię chyba nie jest narazie i jeszcze przez chwilę nie będzie najpiękniejsze na świecie

Oprócz roztargnienia, roztrzepania i roz "*****" nic się nie dzieje.Przedwczoraj wychodząc z pracy zatrzasnęłam drzwi, a klucz został po drugiej stronie, tej nie właściwej.Miałam w ręce klucz, owszem ale od samochodu :P Musiałam czekać, aż koleżanka przyniesie zapasowy z drugiego punktu i po półgodzinnym opóźnieniu mogłam iść w domu. Dobrze, że klucza nie było w zamku, bo wtedy kłaniałby się ślusarz i na pewno musiałabym mu oddać to co dał Mikołaj

Czasem brzuch da o osobie znać, ale też jest bardzo wyrozumiały. Wczoraj umyłam sobie 4 okna, niby nie można rąk podnosić ale obeszło się bez podnoszenia, normalnie robię to na raty, a wczoraj miałam tyle energii, że umyłam za jednym zamachem. Jak narazie wychodzę z założenia, że ciąża to nie choroba, a że się dobrze czuje to sobie działam, aczkolwiek ostrożniej, nie dżwigam etc.
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 09-12-16 o 09:39

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Ale super wynik a Ty wcześniej już robiłaś chyba betę? Jaki miałaś wynik?
    Nie, robiłam tylko raz, przedwczoraj , bo raz poszłam za późno i już nie pobierali, i ten wynik to właśnie te 13tys. Dziś miałam drugi raz, wynik jutro

Lolcia, no to się ciesz póki możesz, ja to bym umarła po umyciu nawet jednego okna dziś a co do ogólnego rozpie**** to ja pięknie zahaczyłam tyłem samochodu o bramę naszą bo tak nie uważałam i tak to czas na nowe auto

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Panna nienormalna super wynik ale jak sama piszesz stuknal Ci już 7 tydzień to nie dziwota, że masz taki wynik

Oj Lolcia to mycie okien to mogłaś sobie darować. Męża trzeba było zaangażować

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów