Strona 778 z 1202
Pokaż wyniki od 7,771 do 7,780 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cosima kiedy testujesz ? Ja mam dziś 18dc także zatestuje tak na próbę 26dc ewentualnie 27 jak dotrwam :P (cykle mam 26-30) to będzie następna sobota, niedziela.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ciaza to nie matematyka tylko cud podoba mi sie to!
    Święte słowa. Tak samo jak te, że ciąża to nie Allegro. Zamawiasz i przychodzi.
    Co tam dziewuszki?

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Wiecie co, w rejestracji poradni niepłodności w Poznaniu na Polnej pracuje ktoś chyba za karę... W życiu nie słyszałam kogoś tak niesympatycznego... Dzwonię i proszę o zmianę terminu bo boję się że dostanę akurat @ bo mi wypada akurat dzień po wizycie, a babka do mnie ze teraz nie zmieni że mam dzwonić jak dostanę to MOŻE COŚ wtedy zrobi... No ręce opadają, zwłaszcza w takim miejscu nie powinny pracować wredne osoby. A to nie pierwsza moja rozmowa z nią i każda wygląda podobnie, jakbym złośliwie śmiała jej w czymś ważnym przeszkadzać swoim telefonem...

Hej!! Gratuluje Wam dziewczyny tak ładnych przyrostow!!! :*

Mam dzisiaj 20dc. Od 2 dni piersi bolą iiii może już zaczynam sie nakręcać. Niby 13dc bolały mnie wieczorem strasznie jajniki i tak obstawiam, ze to była owulka ale mam nadzieje, ze poczekała na mojego męża i była 15 dc.. niby przerywaniec ale 2x pod rząd daje mi nadzieje !
    Nie wiem czy zatestuje, muszę odnaleźć swój wcześniejszy post z października z objawami jakie miałam przy pierwszej ciąży poronionej...

Wiec jeżeli sie nie uda (odpukać!!) to zostaje z Wami dziewczyny, damy radę! Jak nie ten to następny cykl!

Ściskam i całuje ! xoxo

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny. Mnie znowu dzisiaj brzuch pobolewa jakby skurcze ( wzięłam nospe i czekam az przestanie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które nie mają objawów ciąży i bardzo tego żałują - dziś mi stuknął 7tc i miałam swoje pierwsze bliskie spotkanie z kibelkiem myślałam wtedy o was, żebyście lepiej ode mnie nie miały
    Tak więc poczekajcie jeszcze trochę bo tym też was zarazić chce

Tymczasem lecę na betę nr 2

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Mira, Neira gratuluję
    Mira te twoje lab to w kosmos wystrzelic
    Cossima Kamila- ja z wami testuje tez za tydzien - tak czwartek, piatek więc trzymamy się i dajemy radę. Ja żeby nie zwariowac to zaczęłam troszeczkę sie ruszac a to spacer, a to cos innego wymysle... tak oczywiście żeby nie zaszkodzic jakby co :P

Ale nam te formu się rozjaśnilo ostatnio . Normalnie bije taka dobra energią, że tylko się zarażac zostało
    Pozdrawiam was wszystkie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej kobietki, co prawda jestem tutaj nowa, ale bardzo długo Was poczytuję. :-)
    Cóż krótko o mnie - jestem 3 miesiące po ślubie, mam 25 lat i jeden bezowocny cykl za sobą. W tym cyklu oczywiście były "wzmożone" działania, także mam nadzieję, że mnie też się uda :-)
    Postanowiłam do Was dołączyć bo tak fajnie poczytać jak ten magiczny worek dwóch kresek się rozwiązuje a tyle kobietek na to tak czeka :-)

Gratuluje Mira Mordko Ty moja (Burzujka jesteś genialna)

Mnie dzisiaj brzuch dokucza czuje takie ukłucia jakby ktoś szpilki wbijał. I oczywiście milion złych myśli. Już zapisałam poranną luteinę i wezmę magnez zaraz. A po pracy polece po nospe może...

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Malinka witaj i powodzenia

Panna nienormalna a jaka była pierwsza beta? Wczoraj miałaś mieć wynik. Współczuje porannych doświadczeń

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów