Strona 770 z 1202
Pokaż wyniki od 7,691 do 7,700 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Tak dziewczyny biorą nospę, ale jak przeczytałam ulotkę to jakoś wolę jej nie brać bo jest napisane "po konsultacji z lekarzem" - ale lekarze przepisują ją.

Mira - też mam wannę i coraz trudniej mi się w niej kąpie a to dopiero początek. Robię w niej tylko prysznice i nie leżę w wodzie. Dziś myłam włosy na stojąco- mega niewygodnie ale jak się schylę to bolą mnie plecy i napinam mięśnie nóg - a tego nie chcę i marzę o prysznicu prawdziwym.
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Pobolewa, ale czasami i zazwyczaj niemocno. Rano po kąpieli dawał czadu, ale to chyba wina wanny choć woda nie była za ciepła i nie leżałam długo. Najwidoczniej będę musiała się przestawić na prysznice.
    Sysiu, a miałaś nie czytać i się nie nakręcać negatywnie a tu widzę martwienie się o CP. Wyluzuj kochana, widać taka uroda tej ciąży. Wiem, że można brać Nospę (jest bez recepty, ale Kasia na pewno potwierdzi), więc jak Ci bardzo dokucza to sobie kup.
    Można brać.
    Jeśli jest konieczna 2-3 dziennie po 1.
    Kąpiele w gorącej wodzie są nie wskazane.
    Ogólnie bardziej zaleca się prysznice - ze względu ze myjemy się czystą wodą a nie leżymy w "brudnej"

Ja Was Dziewczyny bardzo dobrze rozumiem.
    Bałam się jak cholera ze za krótka przerwa (2@) między strata a ta ciąża.
    Ale jest dobrze.
    Jest ZAJEBIŚCIE dobrze!
    Uważajcie na siebie tylko, bo teraz trudny okres pogoda do bani, żeby się nie przeziębic.

Gabrysia śpi od 17:30
    Szymon albo ma czkawke albo ćwiczy karate
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    ale wysyp II kreseczek normalnie róg obfitości się otworzył będzie tłok na porodówkach

ja się potwierdzam robiłam do piątku jeszcze 3 testy - za każdym razem coraz mocniejsza kreska w dzień @, czyli wczoraj, no taka tłusta, że hej! bardziej niż przy synu w ten dzień! nade mną wisi fatum bliźniąt, więc mam tylko nadzieję, że jednak nie :P

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Tak dziewczyny biorą nospę, ale jak przeczytałam ulotkę to jakoś wolę jej nie brać bo jest napisane "po konsultacji z lekarzem" - ale lekarze przepisują ją.

Mira - też mam wannę i coraz trudniej mi się w niej kąpie a to dopiero początek. Robię w niej tylko prysznice i nie leżę w wodzie. Dziś myłam włosy na stojąco- mega niewygodnie ale jak się schylę to bolą mnie plecy i napinam mięśnie nóg - a tego nie chcę i marzę o prysznicu prawdziwym.
    Na każdym leku będziesz miała napisane "po konsultacji z lekarzem"
    Tyle ze to lek bezpieczny dla kobiet w ciąży...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nospe można brać. Lekarze mi przepisywali. A kąpieli lekarka mi zakazywala. Niewiem czemu.

Witaj Ann. Jasne ze pamiętamy. Jak mogłybysmy zapomnieć. Juz miałam nadzieję że i Ty pochwalisz sie radosna nowina. Ale walczymy dalej i nie poddajemy sie
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    neira88 Gratulacje kochana
    jestem w pierwszej ciąży

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Okrąglinko, właśnie czytałam o tym i specjalnie przestawiłam już piec, żeby woda nie była za ciepła. Jak na moje przyzwyczajenia była zdecydowanie za mało ciepła, więc szybko wyszłam, ale widać i tak zbyt, bo groszkowi się nie spodobała. Chyba trzeba będzie zainwestować w jakąś zasłonkę do wanny, żeby brać prysznice.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o nospe to w poprzedniej ciąży non stop ja brałam i to forte a raz sie zdażyło ze nawet feneterol jeśli dobrze pisze tylko pózniej ten lek wycofali (miałam palpitacje serca ) ale on mega działał na skurcze )

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Witaj Ann. Jasne ze pamiętamy. Jak mogłybysmy zapomnieć. Juz miałam nadzieję że i Ty pochwalisz sie radosna nowina. Ale walczymy dalej i nie poddajemy sie
    oczywiście, że się nie poddajemy ;-) teraz usilnie szukam nowej pracy. a u Ciebie jak tam ? dalej jesteś na zwolnieniu, czy wróciłaś do pracy? przepraszam jeśli już o tym pisałaś, ale chyba nie dam rady tego wszystkiego nadrobić :/
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

O mnie
    Przed ciążą miałam bardzo bolesne @ i raz lekarka dała mi w szkole nospę. Myślałam że umrę takich bóli dostałam więc od tamtego razu nigdy jej nie kupowałam.
    jestem w pierwszej ciąży

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów