Strona 77 z 1202
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Paulina czekamy z niecierpliwością na twoją pozytywną oczywiście wiadomość
    Ja chyba jutro rano zrobię test dla świętego spokoju, jeśli nie dostanę @.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kasia to ci współczuję :P ja nieeeeeee lubie mieć kaca :P dlatego też nie piję dużo alkoholu żeby właśnie nie mieć na drugi dzień kaca bo mój organizm wtedy przechodzi katorgi ;/

Karolcia, będzie dobrze, nie ma innej opcji ;-)

Nati, ja bym nie wytrzymała chyba na Twoim miejscu i już dawno zrobiłabym test :P
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja właśnie bardzo długo miałam tak ze piłam tylko trochę. Oszczedzalam swój organizm. Po ostatnim poronieniu zaczęłam trochę inaczej podchodzić do wszystkiego i co jakiś czas żeby nie zwariować robimy sobie takie imprezki. A że rzadko mam okres to mogę sobie pozwolić. Oczywiście od owu do testów nie pije albo pije minimalnie.

Nati trzymam kciuki żeby może jednak coś ten test jutro wykazał. Który masz teraz dzień cyklu?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Ja po ciąży schudłam bardzo szybko, kilka tyg po porodzie miałam 2kg mniej niż przed ciążą. karmienie pozwala łatwo zrzucić kg a i dużo spacerowalam z wózkiem. a od zeszłych wakacji przytylam ponad 5kg (cholernie mnie to denerwuje choć mąż twierdzi że nic nie widać...) i nijak zrzucić nie mogę. choćbym nie wiem co robiła. ponoć to może być kwestia hormonów - koniec karmienia i to że przestałam brać w październiku pastylki (kiedyś dieta czy ruch bez problemu pozwalały mi zrzucić nadmiar kilogramów)
    może niedługo zajdę w ciążę to już przestanę się dodatkowymi kg przejmować...

O mnie
    Jestem w ciąży
    Kasia 34 dzień cyklu. Zawsze po luteinie o tej porze go już dostawałam więc nie wiem co jest grane.
    Jestem straszną pesymistką w tej kwestii tym bardziej i raczej nie mam żadnych objawów. Pobolewa mnie minimalnie czasami dziwnie brzuch ale to chyba na tą nieszczęsną @
    Jutro rano testuje dziewczyny.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Czyli też masz długie cykle. Trzymam kciuki za jutro

Ejna to życzę Ci żebyś juz nie musiała się przejmować zbędnymi kilogramami
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Nati, ja gdy zaszłam w pierwszą ciążę, to też nie miałam żadnych objawów-prócz spóźniającego się okresu. A w kolejnej-ból brzucha jak na @ i bolące biusty Tak że różnie z tym bywa. Jak to mówią, każda ciąża jest inna.
    Ja tak czy inaczej liczę na Twój jutrzejszy pozytyw

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Mati ja również w pierwszej ciąży miałam podobnie jak Martulka :-) ból brzucha jak na @ i brak jej :-) od kawy odrzuciło mnie dopiero w 6 tyg :-)

O mnie
    Jestem w ciąży
    Tak Kasia ja też mam długie cykle niestety...
    Serio dziewczyny? Martulka, Patrycja zaczynam się zastanawiać czy może jednak "coś" jest na rzeczy.
    I właśnie o to mi chodziło... fajnie że jesteście bo zawsze z własnego doświadczenia nam możecie coś opowiedzieć jak to u was było, coś doradzić
    Po południu pędze po test na jutro.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów