Strona 769 z 1202
Pokaż wyniki od 7,681 do 7,690 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    W sumie do 21 troszkę czasu jest, więc może będzie i dziś
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira , czekamy razem z Tobą !

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Czy was tez tak boli brzuch no mnie to teraz normalnie tak boli boli i to jeszcze od strony jajnika gdzie najprawdopodobniej miałam owulacje . Trochę przestraszyłam sie cp no ale mam nadzieje ze to nie to..

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Czy was tez tak boli brzuch no mnie to teraz normalnie tak boli boli i to jeszcze od strony jajnika gdzie najprawdopodobniej miałam owulacje . Trochę przestraszyłam sie cp no ale mam nadzieje ze to nie to..
    Takie bóle będą się zdarzać.
    Spokojnie.

Mira - czekamy Razem z Tobą! Będzie dobrze Kochana wierzę w to
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Sysia też tek miałam przez 3 dni. Potem przerwa... znów pobolewanie. Tak jest na początku. Dlatego ważne jest by nie dźwigać, nie przemęczać się i nie stresować. Też panikowałam z tego tytułu. Jak czułam pobolewanie więcej leżałam. Nie wykonywałam gwałtownych ruchów - szczególnie przy wstawaniu. Zapisuję wszystkie swoje dolegliwości w zeszycie, bo potem się zapomina - dlatego pamietam. Potem mnie druga strona bolała. No i zwolniłam tempo chodzenia.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Pobolewa, ale czasami i zazwyczaj niemocno. Rano po kąpieli dawał czadu, ale to chyba wina wanny choć woda nie była za ciepła i nie leżałam długo. Najwidoczniej będę musiała się przestawić na prysznice.
    Sysiu, a miałaś nie czytać i się nie nakręcać negatywnie a tu widzę martwienie się o CP. Wyluzuj kochana, widać taka uroda tej ciąży. Wiem, że można brać Nospę (jest bez recepty, ale Kasia na pewno potwierdzi), więc jak Ci bardzo dokucza to sobie kup.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Tym o której ten wynik przyjdzie przejmuję się najmniej, niecierpliwa jestem więc chciałabym go już, teraz, ale tak naprawdę to od rana średnio wierzyłam, że będzie szybciej niż poprzedni. Może przyjść i w środku nocy, byle był dobry.
    W sumie racja. Bedzie dobry. Musi byc bo musisz pojsc ze mna do sierpniowek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie

O mnie
    Ale zmienilabym nazwe na "grudniowe cuda"

cześć Dziewczyny! nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie, bo zniknęłam na jakiś czas żeby trochę odpocząć od liczenia, planowania itp ale i tak to nic nie dało
    Muszę przyznać, że od ostatniej wizyty 30.10.... nie jestem w stanie nadrobić zaległości...

z całego serducha gratuluję Dziewczynom, które ujrzały swoje upragnione dwie kreseczki ( wysoką betę) :* życzę Wam powodzenia Dziewczynki! :* wszystko będzie dobrze!

Jeśli o mnie chodzi, to od dwóch cykli jestem na luteinie (po owu), bo mam niedomogę lutealną, ale dziś 26dc (11dpo) bhcg <2, także odstawiam tabletki.... już jestem po treningu interwałowym żeby odreagować no i pozostaje walczyć dalej.

Pozdrawiam ;*
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów