Strona 76 z 1202
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    W ogole to poki co chyba koniec naszych szalenstw bez zabezpieczania....
    Wymacalam sobie guzek w piersi a lekarka dala mi skierowanie na usg na ktorym bylam w piatek... Guzkow mam w sumie 5!! Prawdopodobnie to nic powaznego ale na usg tego jednoznacznie stwierdzic sie nie da i mam do gin. Isc po skierowanie na biopsje... Jesli to jest to niegrozne co podejrzewa lekarka i tak pewnie czeka mnie usowanie tego...
    Poki z jednym sie nie uporam wole narazie nie ryzykowac z ciaza i tak sporo nerwow przede mna..
    Mimo ze nie jestem aktualnie staeajaca sie to moge sie czasem wypowiedziec w tym watku?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Karolcia bardzo współczuję.
    Ja też ostatnio wzięłam się za chodakowska i stwierdziłam że moja kondycja jest na najniższym poziomie....poza tym ja mam chyba z 6 kg do zrzucenia.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    A ja czekam z niecierpliwością na dni plodne
    Paulina gratuluję! !!
    Karolcia wspolczuje
    Trzymam kciuki za testujace:*

Gratulacje Paulina! Ostatnio bardzo zaczytałam się w blogu: http://mataja.pl/2014/10/matura-to-b...-sie-do-ciazy/ przesyłam link do przykładowego artykułu. Naprawdę dużo fajnych tematów, język jakim piszą autorki -lekki i przyjemny, Polecam

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    karolcia moja koleżanka również miała identyczna sytuacje wyczula guzki , które bardzo szybko usunęła to nie było nic poważnego chociaż wciąż pojawiają się nowe i od 2 lat jest pod kontrolą lekarza. głowa do góry zrób na spokojnie badania :-)
    mi dni płodne juz się zaczęły i przytula my się z mężem, liczę na ten cykl chociaż 1,5 mies temu odstawiłam małą od piersi.
    Alicja ja również próbowałam z Chodakowska i niestety się podałam miałam do zgubienia 8 km. Postawiłam na zdrowe jedzenie i zgubiłam w ciągu tych 1,5 mies 6 kg. Samopoczucie mam o wiele lepsze :-)

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    PAULINKA jak tam? Robilas juz ponownie test?

My wczoraj na grillku byliśmy u siostry i szwagra pogoda jest rewelacyjna

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    KAROLCIA oby to nie było nic groźnego :/

Ja też próbowałam swoich sił z Ewą, ale nie wytwałam. 4 kg zrzuciłam, fakt faktem zostało mi jeszcze 2 kg, ale mam lenia- inaczej nie da się tego nazwać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Ja za chodakowska sie nie bralam, raz tylko wlaczylam i mi nie podeszlA za to bardzo dobrze cwiczylo mi sie Mel B. Potem doszlo bieganie ifitness zamiast cwiczen z mel B. 6 kg jest mnie mniej:-)
    DZIEKUJE za slowa otuchy i wsparcia-tego mi potrzeba bylo. Kochane jestescie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    To ja mam trochę więcej do zrzucenia. Zaczęłam znowu chodzić na fitness ale ciągle coś się dzieje ze nie mogę regularnie chodzić. W tym tyg tez pewnie pójdę tylko raz. Kurde.

Jejku jak ja się dziś masakrycznie czuje. Tak jakbym miała kaca. A dziś nie mam kaca. W sobotę trochę poszalelismy i wczoraj miałam ciężki poranek ale wczoraj w ciągu dnia to już było grzecznie. Czuje się okropnie.

Karolcia będzie dobrze

Paulina powtorzyłas test?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Karolcia ja też mam nadzieję, że to nic groźnego :* trzymaj się dzielnie :*
    Ja też już przerobiłam Chodakowską, Mel B i inne internetowe trenerki Dzisiaj już było 40 min jeżdżenia rowerem
    Nadal @ nie ma. Nie czuję, żadnych objawów żeby mogło się w tym miesiącu udać niestety. Właśnie piję kawę, nie odrzuca mnie nic:P więc tym bardziej.
    Jedynie co to mam wrażliwe sutki i tak mi mokro lekko tam dole. Ale może po prostu cykl mi się przesunął....
    Marzę o dziecku. Tak jak każda z nas tutaj. W sumie to dobrze, że jesteście tutaj mamuśki które chcą kolejne dziecko bo zawsze opowiecie jak to było przy pierwszej ciąży itp. (mam na myśli objawy itp.)
    Ostatnio edytowane przez nati89 ; 23-05-16 o 10:55

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów