Strona 757 z 1202
Pokaż wyniki od 7,561 do 7,570 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Mamakai mam podobne zdanie jak dziewczyny, trzeba myśleć pozytywnie, a nie zakładać najgorsze.Nie wiem ile masz lat, ale sprawiasz wrażenie osoby młodej, która tupię nóżką, jak coś nie idzie po jej myśli, "obraża" się na forum, bo komuś "jest lepiej" jak Tobie. Wszystko w życiu ma swój czas. Głowa do góry, szklanka jest w połowie pełna.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Magnez się bierze na skurcze, nerwowość, zmęczenie etc a ustąpienie bóli brzucha jest tak jakby efektem ubocznym. Tak gdzie4s wyczytałam, dlatego pytam bo mądre głowy jesteście
    Nerwowość powiadasz. Przydałoby się ;] Muszę to sobie zapisać i spytać lekarza na wizycie. W ogóle wpadłam dziś na pomysł, że zrobię sobie plik w Wordzie z wszystkimi pytaniami i wątpliwościami i na wizycie będę gina męczyła, bo potem z emocji pewnie połowy zapomnę.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Kasiu, przytulam mocno i głęboko wierzę, że Malina zdziała cuda. Na Twoją ciąże w tym wątku czekam najbardziej.
    Ja też Kasiu, czekam z niecierpliwością.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    cosima ja listopadową owulację miałam tak jak ty. Przynajmniej tak mi się wydaje.
    Chociaż powiem wam dziewczyny, że w międzyczasie już po owu tak sobie na spokojnie już zastosowaliśmy ten żel conceive.
    No nic w piątek się okaże kiedy mniej więcej był ten złoty strzał.
    Tobie też się uda zobaczysz
    Każdej z was
    Dziękuję nati. W tym cyklu mam ogromne nadzieje...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Każdej z nas się należy. Mnie ostatnio też doluje wszystko. Niedawno tez minął rok od poprzedniego poronienia które przezylam najbardziej... jeszcze te nieszczęsne święta. Wkurza mnie wszystko a jeszcze więcej smuci...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nerwowość powiadasz. Przydałoby się ;] Muszę to sobie zapisać i spytać lekarza na wizycie. W ogóle wpadłam dziś na pomysł, że zrobię sobie plik w Wordzie z wszystkimi pytaniami i wątpliwościami i na wizycie będę gina męczyła, bo potem z emocji pewnie połowy zapomnę.
    Z tymi zapiskami na kartce to dobry pomysł. Inaczej nie zapytasz o połowę rzeczy bo zapomnisz.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Specjalnie patrzyłam na ulotkę i jest tam między innymi nerwowość i lęki

Powiem wam w tajemnicy, że czasem zapomina mi się, że jestem w ciąży, prawie wcale nie czuje się jakby coś było na rzeczy, nawet "cycki" mi mało o tym przypominają. Czasami sobie myślę, że fajnie by było otworzyć lodówkę i na zapach czegoś zwymiotowąć :P a potem jednak mam nadzieję, że te mdłości mnie ominą.... Kobieta zmienną jest i sama nie wie czego chce.
    Mam nadzieję, że jak w końcu zobaczę serduszko to do mnie to naprawdę dotrze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira ja w pierwszej ciąży zawsze chodziłam do lekarza z listą pytań, bo wiedziałam, że z wrażenia bym o połowie zapomniała. Sprawdziło się, a lekarz patrząc na moją listę tylko się śmiał, że czasu zabraknie na te moje pytania, ale na wszystkie wyczerpująco odpowiadał także polecam ten sposób

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Magnez się bierze na skurcze, nerwowość, zmęczenie etc a ustąpienie bóli brzucha jest tak jakby efektem ubocznym. Tak gdzie4s wyczytałam, dlatego pytam bo mądre głowy jesteście
    Nooo to moze powinnam zaczac brac bo jestem niedo wytrzymania dla otoczenia

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Gratulacje Nati! Mamakai czemu spisujesz wszystko na straty? Jeszcze okresu nie dostałaś, czekam na twoje dwie kreski. Zresztą tak jak czekam na kreski was wszystkich!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów