Strona 756 z 1202
Pokaż wyniki od 7,551 do 7,560 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Myślałam, że na skurcze. Ja nie biorę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mamakai nie obraź się za to co napiszę (jeśli w ogóle jeszcze to przeczytasz) , ale doceniaj to co masz w życiu, żeby los nie zmusił Cię do docenienia tego co straciłas.. masz córkę, zdrową córkę, masz męża, rodzinę, jesteście zdrowi, a robisz prawie tragedię,.bo od 3 cykli nie możesz zajść w drugą ciążę. Wierz mi ludzie mają o wiele gorsze problemy. A w ciążę w końcu zajdziesz

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mamakai dlaczego się dołujesz? Przez to ze większość dziewczyn zaciazyla? Przecież my też zajdziemy w ciążę prędzej czy później ja się cieszę, że każda po kolei ma dwie kreseczki, choć czasami przychodzi chwila smutku ze ja musze jeszcze tyle czekać do testowania a już dziewczyny wiedzą na czym stoją no i z góry tez zakładam ze się nie uda ale może jednak zaskoczy coś w tym grudniu. Mała nadzieja jest zawsze nie poddawaj sie kochana. Wiem, że nie lubisz seksu ja też zbytnio teraz nie lubię się kochać no ale jak mus to mus ze tak powiem tragedii nie ma z takim podejściem trudno będzie Ci normalnie funkcjonować, daj na luz trochę bo wpadniesz w jakąś depresję. Mamy już po jednym dziecku,wiem po sobie ze chęć "posiadania" drugiego dziecka jest tak samo silna jak to było za czasów pierwszej ciąży dlatego doskonale cie rozumiem. Damy rade, jeszcze kilka nas tu zostało

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nati, jak ja się cieszę! GRATULACJE! ! !

Ej, Ty się kochana możesz jeszcze załapać na lipcówki albo po prostu owu Ci się spóźniła...
    Trzymam kciuki za piątkową wizytę! Ściskam gorąco!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Nati gratulacje, reset się przydał

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati super ze Ci się udało. Gratulacje. Teraz trzymam kciuki za donoszenie :*

Mamakai z jednej strony Cię doskonale rozumiem, ciesze się z ciąż dziewczyn tu na forum. Na niektóre czekałam tak samo jak na moja, ale (nie odbierzcie dziewczyny tego zle) tez mi ostatnio smutno i dół łapie ze Wam się udaje a ja nawet starać się nie mogę... I tez mnie to męczy.

Ale z drugiej strony uważam tak jak dziewczyny. Jesteś mega pesymistka. Jeszcze jesteś przed testowaniem a z góry zakładasz ze się nie uda. I faktycznie odcięcie na trochę sie od forum może pomóc. Nie możesz się tak zadreczac po trzech nieudanych próbach. Jak ja bym zliczyla swoje nieudane cykle to byś się zalamala
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 07-12-16 o 18:59
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    cosima ja listopadową owulację miałam tak jak ty. Przynajmniej tak mi się wydaje.
    Chociaż powiem wam dziewczyny, że w międzyczasie już po owu tak sobie na spokojnie już zastosowaliśmy ten żel conceive.
    No nic w piątek się okaże kiedy mniej więcej był ten złoty strzał.
    Tobie też się uda zobaczysz
    Każdej z was

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kasiu, przytulam mocno i głęboko wierzę, że Malina zdziała cuda. Na Twoją ciąże w tym wątku czekam najbardziej.

Magnez się bierze na skurcze, nerwowość, zmęczenie etc a ustąpienie bóli brzucha jest tak jakby efektem ubocznym. Tak gdzie4s wyczytałam, dlatego pytam bo mądre głowy jesteście
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 07-12-16 o 19:10

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja też ja też! Kasia należy Ci się!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: