Strona 751 z 1202
Pokaż wyniki od 7,501 do 7,510 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Co do sytuacji Mouse - nie chciałam tu pisać ale ja rozstałabym się z takim człowiekiem. Mi kiedyś mój były zabrał z życia 10 lat. Nigdy więcej. Jak tylko widzę podobną historię to doradzam delikatnie że" nie warto marnować lat swoich" i wiecie że te osoby mi dziękują za rady po jakimś czasie. Ja przeżyłam horror - bo mój były nigdy mnie nie kochał. Zrozumiałam czym jest miłość jak poznałam swego męża, późno, bardzo późno, bo 7 lat po rozstaniu.

Kamila2191 - nie patrz że dziewczyny mają tu dwie kreski, postaraj się wyluzować i nie stresować tym, że będziesz testować. Wiem - prosto się mówi, ale uwierz mi wpędzanie się w jak ja to nazywam błędne koło jest najgorsze - bo nie chcę by któraś z was z tego powodu jak moja siostra straciła cały kontakt ze światem. Najgorsze że nie umiem jej pomóc.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 07-12-16 o 11:00
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ilusive gratulacje! piękna beta!

mamakai muszę to napisać: Ty chyba lubisz się dołować, co? piszesz, że rośnie Ci tempka od owu, nic złego się nie dzieje, a Ty ciągle piszesz że czujesz, że nie wyszło. Dziewczyno z takim podejściem to naprawdę starania to nic przyjemnego.

Ja również zostaję w wątku bo cały czas czekam na okres po tym poronieniu co prawda nadal jeszcze karmię piersią i to też może mieć wpływ, ale... Zaszaleliśmy parę razy, ale test nic nie pokazał. Do tego odstawiam małego od piersi, żeby zwiększyć swoje szanse i na razie ograniczyliśmy się do 3 karmień na dobę. Łatwo nie jest.

Famirabelka, ja przez chwilę byłam po drugiej stronie. Tzn. mam dwie przyjaciółki, z jedną razem zaczęłyśmy starania, druga miała już dziecko i wiedziałam, że będą chcieli drugie. Pierwsza zaszła w ciążę po 4 miesiącach starań, nie ukrywam, było mi smutno, tym bardziej że pracowałyśmy też razem, od razu poszła na zwolnienie... Mi udało się po 6 miesiącach starań. Mało tego, oznajmiam to tej drugiej, a ona że też jest w ciąży, ale mi nie mówiła bo jej kiedyś powiedziałam, że tamta jest a ja nie i mi smutno. I nie chciała mi robić przykrości. Zrobiło mi się strasznie głupio bo przecież to czyjeś szczęście i trzeba się cieszyć i wierzyć że się uda... To że było mi smutno i może trochę przykro nie znaczy, ze nie cieszyłam się z ich ciąż! Cieszyłam się i to bardzo tak jak i z Waszych się cieszę. Dlatego nie rozumiem Twojej siostry kompletnie, tym bardziej że już ma dzieciątko... wiem, że łatwo powiedzieć, ale odpuść. Nie chce się kontaktować to nie. Widocznie musi dorosnąć. Ciąża to nie allegro zamawiasz i przychodzi. Nie powinnaś teraz tracić energii na takie osoby, szukaj pozytywnych w swoim otoczeniu

współczuję Wam problemów z parnerami. Tkwiłam w beznadziejnym związku kilka lat. Nie wiem jakim cudem otworzyła mi się klapka i odeszłam. Chociaż wszyscy dużo wcześniej mi to radzili. Nie ma sensu być z kimś tego nie wartym. A gadanie o ex? co to ma być?! Jak nie wie to niech idzie sprawdzić, ale bez powrotu. Każda kobieta zasługuje na szczęście, nawet jeśli miałaby na nie długo czekać. Ja znalazłam (tak w miarę)

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Jak 270 beta to malo to co powiesz Famirabelka na moje 58

Mira, jestem pewna ze sierpien bedzie dla Ciebie szczesliwy

Kamila, rozumiem Cie doskonale... mnie szczegolnie bolal @ na poczatku staran... pamietaj ze na tym cyklu swiat sie nie konczy, mija pare dni i znow masz szanse na zaplodnienie...!

Asia masz rację bo dla mnie starania to katorga. Jak mam seks z mężem uprawiać to chora jestem na samą myśl. Ale jak powiedziałam o tym mężowi to była wojna.mąż nie zgadza się na żadną adopcję bo uważa że skoro jedno dziecko jest to drugie też kiedyś będzie ale jak pomyślę że to kiedyś będzie za pół roku rok czy choćby miesiąc to szlag mnie trafia bo wiem że do tego potrzebny jest seks. Lekarz mi mówi że to głębszy problem i w ogóle byłam u psychologa ale patrzył na mnie jak na idiotkę bo jak to można seksu nie lubić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta

A jak się czujecie dziewczyny?
    Mogę mówić tylko za siebie. Normalnie. Czasem mnie coś tam pobolewa, głównie kłuje w pachwinach, ale nie jest to nic uciążliwego. Piersi mnie bolą głównie w nocy, bo ja z biuściastych, w dzień w staniku jest ok. A poza tym to nic.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Wyczytałam gdzieś już nie pamiętam gdzie że są prowadzone jakieś badania że jak jest mała beta znaczy się niższa na początku) to rokuje chłopca. A jak wyższa to dziewczynkę, jak znajdę to wam ten artykuł podeślę. Burżujka - ważny jest przyrost. Jak będzie wysoki to OK, a wierzę że będzie. Cieszę się z waszych kreseczek niezmiernie i pamiętajcie uważajcie na siebie teraz szczególnie.
    Asia1988x - chyba odpuszczę co do siostry. Może sama zrozumie.

To dobrze że macie dobre samopoczucie.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 07-12-16 o 11:12
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mamakai to ch***owy psycholog za przeproszeniem i idiota. Tak jak kiedyś napisała Mira są tacy ludzie jak Ty i pewnie seksu już nie polubisz, ale mógłby chociaż Ci pomóc żeby mniej Cię dołowało to wszystko...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Szukam obecnie innego bo ten mnie nie rozumie naprawdę

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Szukaj Mamakai, bo ten faktycznie jest do d... chociaż jeśli Twój mąż lubi seks, to może być Wam ciężko wytrwać w małżeństwie. No ale przed ślubem wiedział, że jesteś aseksualna?

Asia muszę zapamiętać ten tekst "ciąża to nie allegro, zamawiasz i przychodzi ", spodobał mi się

Przed ślubem też taka byłam więc wiedział ale jakoś jak się bywa narzeczenstwem to inaczej się seks postrzega

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów