Strona 750 z 1202
Pokaż wyniki od 7,491 do 7,500 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ile jesteś dziś dni po owulacji?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Panna nienormalna no to faktycznie średniowiecze.. tyle czekać na wynik. Nie miałabym cierpliwości ale najważniejsze, że u Ciebie pełen relaks

Paatryszka przykro mi, ale nowy rok nowe nadzieję, szczególnie, ze zaczynacie leczenie w poradni niepłodności

Illusive piękna beta, ciesz się Dziewczyno ale super a jeszcze wczoraj nastawialas się na wcześniejszy okres a może bliźniaki? Bralas clo to wszystko możliwe
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 07-12-16 o 10:29

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    O matko jaka beta!!!!
    Illusive gratulacje!!!
    To jest na prawde jakas bajka.. oby wszystkie dwue kreski zakonczyly sie urodzeniem zdrowych bobaskow!
    To jak juz bedzie watek sierpniowek to powiedzcie bo ja dobra w szukaniu nie jestem :P

A dziewczyny przed testowaniem - wysylam fluidy ^^^^^^

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ja nie zakładam, boję się, żeby nie zapeszyć, bo do końca roku a nawet stycznia wszystko co najgorsze może się stać. Potem już mam nadzieję będzie bezpieczniej.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ty Mira mialas wczesniej jakies nieprzyjemne historie??
    Jeseli nie to nie mysl w ogole o tym, ze mogloby sie nie udac!

Ja nie umiem zalozyc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Nie, nie miałam. To moja pierwsza ciąża (ale mi dziwnie używać tego słowa).
    Myślę pozytywnie, ale też nie jestem bezrefleksyjna, widzę co Was spotyka, więc oczywiście mam ogromną wiarę w to, że w sierpniu przytulę mojego maluszka, ale wiadomo... może być różnie.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ilusive piękna beta! Ja miałam pierwszą 715,13 więc kochana 270 to fantastycznie! Podobno niższa beta to rokuje chłopaka, ale kto wie, zobaczymy czy się sprawdzi he he.

A jak się czujecie dziewczyny?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    panna-nienormalna masz rację w tym, ze najpierw trzeba pokochac siebie. Inaczej będziemy zatracać się w tym co dla nas niekoniecznie najlepsze.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Kamila miałaś piękne kreseczki na testach owu. Musisz być dobrej myśli, zawsze jest jakaś iskierka nadziei. Mi chociaż babka powiedziała, że owu nie było gdzieś tam z tyłu głowy szepcze głosik, a może jeszcze cykl się wydłuży i jakieś owu się pojawi :P :P może to głupie ale myślę, że bez tego człowiek by oszalał kompletnie w razie draki popchamy ten wózek dalej po nowym roku. Może znowu się nam cykl spiknie razem. Ale ponad wszystko życzę Ci pięknych dwóch krechhhhhhhh.
    Jeśli były kreski na testach owu to owu była. U mnie była cienka jak cień druga i według testa powinien być nieważny - a w ciaży jestem. Więc weźcie na to poprawkę, że owu może zrobić psikusa i się pojawić.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mamakai masz jeszcze tylko tydzień , tylko 7 DNI a ja az 12 z jednej strony bardzo mało ale z drugiej oczekiwanie na testowanie jest najgorsze i tak się wydłuża, ze szok. Najgorsze w tym jest to jeszcze, ze masz nadzieje ciągle przez ten czas na ciąże a tu pstryk i bańka mydlana pęka i jest tylko ta jedna krecha taką mam wizję na te testowanie serio dziewczyny. W listopadzie dostałam @ i mówię: "dobra do trzech razy sztuka". I nie przejmowałam się zbytnio tamtym okresem. Ale teraz jak pomyśle, ze test mi pokaze jedną kreske to się chyba zarycze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów