Strona 75 z 1202
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Paulinka to super wiadomość napewno ta druga kreseczka na kolejnym teście bedzie intensywniejsza baaaaaardzo sie ciesze Waszym Szczesciem :* :* :* i gratuluje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Nati ja miałam w tym cyklu taką owu. Nieraz to nie mogę chodzić z powodu bólu podbrzusza, a tym razem nic kompletnie. Spokojnie i sucho :/ kilka dni temu miałam takie pobolewania jak w trakcie @ i do dziś cisza, a termin @ mam na środe dopiero. Dziwne :/

A gina przyciśnij niech Cie dokladnie zbada, usg i musi cos poradzic. Ehhh ...rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale musi byc dobrze, musi !!! :*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Paulina nie mogę przeczytać wszystkiego ale GRATULACJE :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Paulina gratulacje!!!! w końcu jakaś dobra wiadomość :-) ja w pierwszej ciąży robiąc test 2 dni przed @ tez miałam drugą blada kreskę ale mąż stwierdził,że to pewnie wadliwych test :-) @ się już nie pojawiła i przy kolejnym teście wyszły dwie piękne ciemne kreseczki :-)

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Paulina gratuluję! Ja też przed @ robiłam test i już była blada ale była druga kreska.
    oj jestem teraz nerwowa bo mam problemy z byłym pracodawcą i musiałam skladac zeznania bo tak narozrabial. Teraz modlę się zebym nie musiała po sądach biegać. Ja narazie jestem na etapie wprowadzania zdrowej diety i brania kwasu foliowego.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    co tam u was?
    Ja dzisiaj trochę poćwiczyłam. W tamtym roku starałam się ćwiczyć systematycznie, ale gdy od stycznia rozpoczęłam starania o dziecko to przestałam ćwiczyć. A że mam tendencje do tycia to przytyło mi się ze 2 kilo ;p Jutro jazda na rowerze i tak cały tydzień mam nadzieję. Chyba, że @ będzie na tyle uciążliwa że nie dam rady...
    Ten brak okresu zaczyna mnie denerwować powoli ;/

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj rodzinnie. Jeszcze raz dziekuje za slowa wsparcia. Jutro rano jeszcze raz testuje trzymajcie kciuki aby nadal byly dwie kreseczki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Paulina trzymam kciuki! ja miałam w 11 dniu po bardzo blada kreskę a 2 dni później już wyraźną i tego też Ci życzę!
    My dziś rodzinnie. I właściwie cały dzień na dworze, przy takiej pogodzie nie da się inaczej

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    A u nas dzisiaj tez rodzinnie, pogoda piekna to i mala wycieczka musiala byc...
    Mi okres spoznia sie prawie tydzien ale ciaza to nie jest, testy na wszelki wypadek zrobilam ale u mnie takie zawirowania z cyklami sie zdarzaja wiec nic tylko cierpliwie czekac

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Ejna ja nie wiem kiedy byla owulacja nie mam zadnych objawow jedynie sluz plodny po Wiesiolku. Ale mierze temp. i jestem 13 dni po skoku. Ale to nie jest 100 % wyznacznik niestety.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów