Strona 749 z 1202
Pokaż wyniki od 7,481 do 7,490 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    IIusive gratulacje!! Ja pierdziuuuu nie wierze w to co się tu wyprawia
    Mira jesteś dowodem na to, że trzeba totalnie odpuścić podczas seksu haha żeby zajść w upragnioną ciążę
    Mouse, zawsze czytam wnikliwie Twoje posty. Coś ciągnie mnie żeby zawsze na nie odpisać. Może dlatego że ja sama przez to przechodziłam i czasami zdarzy się ze jeszcze przechodzę. Moja rada na to wszystko: MUSICIE POROZMAWIAĆ. Napisałam to wielkimi litrami bo to naprawdę bardzo ważne. Musicie coś ustalić w końcu. Bez tego nie da się iść dalej. On musi się określić. Swoją drogą co z niego za palant za przeproszeniem ze myśli po ślubie o swojej ex? Ja z moim jeszcze ślubu nie mamy, powiedziałam sobie ze jak się skończą nasze rozterki wtedy ze spokojem mogę powiedzieć "tak". A do tego jeszcze długa droga... Mój jeszcze jest trochę niedojrzały choć stara się naprawdę tego nie pokazywać czasami mu wychodzi czasami zachowuje się jak 17 latek.. dlatego o ślubie nie myślę póki co. Ślub to przysięga bycia razem na dobre i na złe i przejściu przez życia ta sama droga. Przykro ze po Waszych przejściach tzn poronieniu on nie zdaje sobie chyba sprawy z powagi sytuacji.. musi być dla Ciebie wsparciem a on Ci takie cyrki odpierdala.. powiem Ci kochana ze na dłuższą metę długo nie pociągnięcie jak się nie dagadacie. Rozmowa musi być, bez tego ani rusz dalej. Powiem Ci z własnego doświadczenia bo to ja byłam w moim związku ta zła czyli w pewnym momencie coś mi strzeliło do głowy żeby pomyśleć tez o moim ex ale my ślubu nie mamy każdy u nas ze tak powiem jest wolny co nie tłumaczy mojego zachowania ale do sedna.. powiem Ci, ze ja potrzebowałam wtedy czasu sam na sam żeby coś zrozumieć. Żeby przemyśleć wszystko w spokoju. Może Twój mąż też tego potrzebuje? Powtarzam juz drugi raz on musi się określić żebyscie byli szczęśliwi czy razem to osobno. Zyczę Wam powodzenia. Musisz być silna, ciężki czas przed Toba.
    A ogolnie to Smutno mi troche bo zostało zaledwie chyba 5 czy 6 dziewczyn z calego forum które jeszcze nie są w ciąży.. ciężko będzie Was "dogonic" ale jeszcze nie wszystko stracone może i do nas w grudniu uśmiechnie się szczęście ja testuje za 12 dni ale czuje przy Waszym ogromie szczęścia ze mnie się nie uda jednak. Dziwne mam te przeczucie,ale od zawsze tak miałam ze jak komuś się udawało to mi niekoniecznie.

2. dzieckozakupy.pl
    Mamakai ja też pociągnę dalej w nowym roku :P gin powiedziała że w tym msc owu nie było więc następne płodne dopiero po nowym roku :/ ale w kupie siła :P :P staram się to jakoś wszystko przetrawić bo tak sobie wymarzyłam prezent pod choinkę dla męża: np. koszulka z napisem będę tatą... a tu lipa ...

Ja moich teściów też chciałam w święta informować ale chyba jednak postawie na jakiś tradycyjny prezent bo na ciążę to ja nie liczę . Czuje że nie wyszlo

Kamila miałaś piękne kreseczki na testach owu. Musisz być dobrej myśli, zawsze jest jakaś iskierka nadziei. Mi chociaż babka powiedziała, że owu nie było gdzieś tam z tyłu głowy szepcze głosik, a może jeszcze cykl się wydłuży i jakieś owu się pojawi :P :P może to głupie ale myślę, że bez tego człowiek by oszalał kompletnie w razie draki popchamy ten wózek dalej po nowym roku. Może znowu się nam cykl spiknie razem. Ale ponad wszystko życzę Ci pięknych dwóch krechhhhhhhh.

Mamakai a ty miałaś monitoring czy testy owu robiłaś?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No to byłam na becie i moje laboratorium to testuje moja cierpliwość... wynik jutro do 18 i jeszcze muszę sama jechać po wynik- średniowiecze
    Tymczasem moja cera to teraz pupa niemowlaka, bolą piersi, powiększyły się, biorę ten acard, i jestem totalnym relaksem nadrabiam seriale, książki i czytam was! Ciesząc się, że jak powiedziałam, tak jest- zarażamy ciąża
    My z mężem nikomu nie mówimy, niestety przednim razem wiedzieli niemal wszyscy i potem było mi smutno mówić że jednak dziecka nie będzie, chociaż wszyscy mieli niesamowite wyczucie i wspierali. Nie mówię nawet mojej mamie, jest ciężko bo bardzo bliskie siebie jesteśmy, ale ona poronienie przeżyła bardziej niż ja, więc chce jej powiedzieć chyba dopiero po nowym roku.
    Co do facetów hm... trzeba naprawdę najpierw kochać SIEBIE, wtedy nie pozwolimy na związek który nas rani. Ja już taki mam za sobą, teraz mam męża który jest istna przystanią dla mojej niespokojnej natury a związek ten budowałam od początku z myśl, że ma mi w nim być dobrze

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Mamakai ja też zostaje z Wami na przyszły rok, właśnie zaczyna się @,na razie lekkie płomienie ale do jutra pewnie się rozkręci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Beta 270, a progesteron 57 ))
    Teraz się boje czy Beta nie za wysoka i czy w jajowodzie coś nie kwitnie bo brałam clostillbegyt w tym cyklu... martwić się czy się cieszyć??? Ja zwariuje

Hipp robiłam testy owu.

Ilusive ciesz się !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    O matko ale beta!!!!
    Ilusive wielkie gratulacje Ciesz się!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!