Strona 74 z 1202
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    nerwowo ostatnio coś tutaj ;p
    to dobrze Kasia że prolaktynę masz w normie, przynajmniej wiesz, ze to prolaktyna nie jest czynnikiem przez który nie możesz zajść.
    A pro po okresu to ja dzisiaj powinnam dostać, ale jeszcze nie ma... nawet nie kupiłam testu w tym miesiącu bo wiem, że mimo starań w tym cyklu nie zaszłam na pewno w ciąże. "Czuję to w kościach" niestety...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati prolaktyne FSH i estradiol mam w normie.
    Jeszcze nic nie przesądzone ze nie będzie póki @ nie ma wszystko jest możliwe
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nerwowo bo prawie każdej zbliża się termin testowania
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    A ja dziś kiepsko się czuję. Gardło mnie trochę boli i ogólnie"rozbita"jestem. Łyknęłam paracetamol bo temp.podwyższona 37,5 zimno mi i w ogóle źle

Nati może akurat @ się już nie pojawi. Piszesz, ze działaliscie, wiec wszystko moze sie zdarzyc

Sonne kiedys pisala ze dzis pelnia, wiec moze to ten ksiezyc tak dziala wkurzająco
    Noc bedzie bezchmurna wiec mnie napewno wkurzy... jak mi zajarzy przez okno tak znow spać nie bede mogła i trzeba bedzie wstac i rolety zasunać... eh

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Nerwowo bo prawie każdej zbliża się termin testowania
    Albo się wkurza ze ile mozna sie starac... :/ eh

Właśnie nati skoro się staraliscie to wszystko jest mozliwe

Martulka zdrowia!!!

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny przez dłuższy czas się nie udzielałam ale czytałam was regularnie.
    Martulka współczuje w tamtym miesiącu też dopadło mnie choróbsko.
    Dziś rano zrobiłam test dwa dni przed terminem @. Wyszła słaba druga kreseczka nawet pokazałam mężowi czy nie mam jakieś przewidzenia. Strasznie się ucieszyłam w poniedziałek zamierzam powtórzyć jeszcze raz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Wątpię dziewczyny żeby się coś udało. Pewnie za kilka dni dostanę @. Na początku czerwca idę do lekarza znowu. Zaczyna mnie to wkurzać już powoli.
    Ta luteina nic nie daje. Jedynie to że wyregulowała mi mniej więcej miesiączki i tyle. Już mam takie myśli nawet że mam cykle bez owulacyjne, bo mimo, że biorę wiesiołek już drugi miesiąc 6 tabletek dziennie do rzekomej owulacji to tak naprawdę tego śluzu praktycznie nie ma. Minimalnie czasem czuję w środku bardziej mokro. U mnie poprostu musi być głębszy problem w tym że zajść nie mogę. Mam wrażenie że tak " po macoszemu" mnie wtedy gin potraktował, więc zawitam po dwóch miesiącach znów u niego chyba ;p
    Martulka kuruj się
    Paulina no nie gadaj było by super jakby w poniedziałek była już troszkę ciemniejsza druga kreska mam nadzieję, że ci się udało i że pociągniesz za sobą łańcuszek ciężarnych tutaj na forum u nas

Paulina, ale fajnie! gratuluję! W końcu jakaś pozytywna wiadomość u nas

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Kreska była słaba ale widoczna więc mam ogromną nadzieję że się udało i chętnie pociągnę za sobą łańcuszek pozytywnych testów ciążowych. Pozytywne nastawienie jest ale odrobina niepokoju pozostaje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów