Strona 739 z 1199
Pokaż wyniki od 7,381 do 7,390 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    IlusiveWIesz co ja Cie zaskocze bo przed terminem @ dokladnie jeden dzien mialam sucho jak zwykle a tak dokladnie od owu.. nic .. żadnego sluzu po prostu mialam cos tam jakby wody troche jak sprawdzalam szyjke ale to jest normalne ale tak to czysciutko ! Dopiero teraz 4 dni od terminu @ mam sluz od czasu do czasu wyleci ze mnie ze az lece do lazienki i sprawdzam czy nie krwawie . Gdybym miala normalne cykle 28 dniowe to dopiero teraz zauwazylabym ze moge byc w ciazy ale ze mialam 24 dniowe cykle juz jestem 4 dni po 2 kreskach i dopiero teraz mam sluz. Nawet jako takich objawow nie mam tylko cycki bolą i sutki twarde .

Maggie_87 Ja bralam bromergon i jestem bardzo zadowolona. Jesli chodzi o skutki uboczne to zalezy od organizmu ja mialam PRL 31 i dostalam 1 tabletke na noc zeby te skutki troche ominąć i wiesz co ? Mialam tylko po 1 tabletce bole glowy i ospala bylam a pozniej nic .. No i po 1 cyklu brania pelnego i pozniej 2 cykl to tak raz bralam raz nie bo zapominalam zaszlam w ciąże, gdzie w tym cyklu juz w ogole nie bralam bo juz kompletnie zapominalam albo chcialam sie lampki wina napic czy piwa miodowego wieczorem bo uwielbiam. A przy tych lekach lekarz mnie uprzedzil ze zero alkoholu .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Miraaaa I jak ? Bo ja to juz niecierpliwie czekam !

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Sysia dzięki za info wiadomo wszystko zależy od organizmu jak będzie reagował, ale bromka (którego akurat mam w domu) nie odwazylabym się wziąć póki męża nie ma. Najbardziej boję się omdleń, a córka nie przesypia jeszcze nocy i chcę uniknąć sytuacji, że wstaje do niej i padam jak długa i nie ma nikogo dorosłego obok.

Mira czekamy niecierpliwie

Panna nienormalna a Ty dziś zdążyłas na betę?

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Maggie_87 a juz bralas bromergon ?

O mnie
    Nie brałam. Gin mi przepisał pod koniec października, ale w domu naczytalam się o skutkach ubocznych i nie odwazylam się wziąć. Na początku listopada byłam u endo i chciałam, żeby mi przepisał dostinex, ale kazał poczekać czy prolaktyna spadnie wraz z tsh i wymyślił sobie masę badań do zrobienia przed braniem
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 06-12-16 o 19:34

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Maggie_87A właśnie jeszcze jedna śmieszna historie Ci opowiem . W czerwcu lub w lipcu bylam u lekarza z bolami glowy badania tsh ft3 ft4 tsh 3.5 lekarz rodzinny mowi jest ok .. No dobra jak tak mowi to ok ... No ale cos mnie tkelo i zajrzalam w internet i okazalo sie ze jesli chce zajsc w ciaze to musze zbic do 1 ... Do ginekologa polecialam no i ok zrobi Pani te badania, przy okazji PRL itp... poszlam a tam szalenstwo ! Aż mi sie slabo zrobilo po miesiacu lub dwoch z 3.5 na 4.3 tsh placz i wgl ze w ciaze z takim tsh nie zajde . Poszlam do ginekologa a on mowi ze te badania sa jakies dziwne bo owszem tsh wysokie ale ft3 i ft4 sa okej bo to tam sie jakos skalowo czy jakos patrzy no nie pamietam dokladnie . To ja juz pogubiona do innej przychodni po 2 dniach lecialam pobrac krew i badac tsh ft3 i ft4 a tam co sie okazuje ? ze tsh mam 2.5 po 2 dniach mi spadla ? no nie mozliwe, moj ginekolog jak to zobaczyl to parsknął smiechem na mnie popatrzyl i mowi BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE ) . A ja juz tak panikowalam ze chaialam na badania do endo leciec prywatnie nawet do jakiegos wiekszego miasta

O mnie
    Historia z happy endem, bo jesteś w ciąży co do tsh to mi kiedyś endo to tłumaczył, że jest bardzo zmienne, ale też nie pamiętam dlaczego a w ciąży to w ogóle najważniejsze jest ft4, żeby było w górnej granicy normy. Co prawda ja w ciąży z córką miałam ciągle w dolnej granicy i nijak nie dało się tego wyregulowac, ale najważniejsze, że Maja zdrowa i dobrze się rozwija
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 06-12-16 o 19:56

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Mira ! Bo my tutaj czekamy póki co cierpliwie ale nie wiem jak długo ! ))) A tak w ogóle to jakaś cisza tu nastała ...

A propos tarczycy. Mam koleżankę, która ma z nią problemy, miała wysoką prolaktynę, wartości nie pamiętam, ale płakała przyszłemu mężowi, że w ciąże nie zajdzie bo prolaktyna, bo tsh i co... w pierwszym cyklu starań zaskoczyła, nawet nie starań tylko po prostu "bez wylewania za burtę". Ja przed samą ciążą nie badałam, ale jakieś 3 miesiące temu miałam 2,2 i nic z tym nie robiłam, a zbadałam tylko dlatego, że "mama mi kazała", bo jej zdaniem jestem nerwowa i płaczliwa, ale on anie może skumać, że tylko przy niej i tylko ona potrafi mnie doprowadzić do płaczu i szewskiej pasji.

Mira ja też non stop odświeżam forum, trzeba spalić to twoje laboratorium

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów