Strona 737 z 1202
Pokaż wyniki od 7,361 do 7,370 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kamila ja to w tym miesiącu się na testowanie raczej nie załapię byłam na monitoringu po owu ani śladu niestety co pokazały mi też testy owu ale miałam nadzieję że tym razem się mylą w testach owu nie było nawet bledziutkiej drugiej kreski ginekolog utrzymała luteinę a od następnego cyklu inofolic i clostilbegyt miał już ktoś do czynienia z tym lekiem.
    Dziewczyny tak się cieszę z waszych fasolek a jednocześnie tak mi smutno śmiałam się z mężem że od Dzieciątka chcę dzieciątko tak się napaliliśmy a tu dupa

Dziewczyny brałyście inofolic od początku cyklu czy teraz w 16cd mogę już też zaczaąć brać?

Patryszka może mialaś szczęście bo ktoś zrezygnował i udało się wam wskoczyć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja w niedzielę dostałam @ i wczoraj byłam skontrolować PRL i tsh. No i kiepsko wyszły. PRL skoczyla jeszcze lekko w górę, a i tak była ponad normę, a tsh z 3,4 w 6 tygodni z większą dawką spadło mi na 0,12 także też masakra. Dawka 50 okazała się za mała, a 75 za duża. Teraz planuje brać na przemian 50 i 75 i zobaczymy. Ale przynajmniej cykl już mi wrócił do normy. Poprzednie 2 były po 23 i 19 dni. Ten teraz miał 29 dni, test owu był pozytywny, a następnego dnia bolał mnie prawy jajnik, więc wnioskuję, że owu mogła być. No i się zastanawiam, czy brać coś na tą prolaktyne, czy spróbować z 2-3 cykle bez i ewentualnie monitoring, żeby sprawdzić, czy owu faktycznie jest przy tym poziomie prl. Mój mąż ma kontrakt do 22 grudnia, więc w domu będzie 23 grudnia rano i niestety będzie już po dniach płodnych i na staranka grudniowe już się nie zalapiemy. Szkoda, bo miałam nadzieję, że będziemy mieli 4 szanse, żeby załapać się na 2017, a tu wrzesień już odpadnie. No nic, nie ma się co zamartwiac, czymś na co nie mam wpływu

Hipp zaczynaj już z inofolic ja zaczęłam od 14 dc po dwie saszetki dziennie i 30.dc miałam pozytywy na teście a gin też mówił że sprawa beznadziejna

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    A ja w niedzielę dostałam @ i wczoraj byłam skontrolować PRL i tsh. No i kiepsko wyszły. PRL skoczyla jeszcze lekko w górę, a i tak była ponad normę, a tsh z 3,4 w 6 tygodni z większą dawką spadło mi na 0,12 także też masakra. Dawka 50 okazała się za mała, a 75 za duża. Teraz planuje brać na przemian 50 i 75 i zobaczymy. Ale przynajmniej cykl już mi wrócił do normy. Poprzednie 2 były po 23 i 19 dni. Ten teraz miał 29 dni, test owu był pozytywny, a następnego dnia bolał mnie prawy jajnik, więc wnioskuję, że owu mogła być. No i się zastanawiam, czy brać coś na tą prolaktyne, czy spróbować z 2-3 cykle bez i ewentualnie monitoring, żeby sprawdzić, czy owu faktycznie jest przy tym poziomie prl. Mój mąż ma kontrakt do 22 grudnia, więc w domu będzie 23 grudnia rano i niestety będzie już po dniach płodnych i na staranka grudniowe już się nie zalapiemy. Szkoda, bo miałam nadzieję, że będziemy mieli 4 szanse, żeby załapać się na 2017, a tu wrzesień już odpadnie. No nic, nie ma się co zamartwiac, czymś na co nie mam wpływu
    Maggie, tsh masz bardzo niziutkie, polecam Ci zebys np przez 5 dni brala 50 a dwa dni 75. Bo to sie liczy tygodniowo. A mysle ze jakbedziesz brala na przemiennie to jeszcze ten wynik bedzie za maly.
    A jaka masz ta prl? Bo nie widze wyniku

A kto by nie chciał zostasz

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No aż tak bardzo mi sie nie nudzi. Jak mam luźniejszy dzień to jeżdżę do chrzesniaka. Także nie mam czasu czytać książek. Co by nie mówić to ciągnie mi się to strasznie dluzy. A luty tak daleko
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujka PRL 6 tygodni temu miałam 31, a teraz 33. Endo wtedy kazał czekać i zobaczyć, czy jak tsh spadnie to czy prolaktyna też, ale tsh spadło aż za bardzo, a PRL w górę, więc kicha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mamakai dzięki wielkie może nie wszystko stracone

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Na przyszły rok zapisywali dopiero od grudnia a dzwoniłam już 1. 12 od 8 rano

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Burzujka PRL 6 tygodni temu miałam 31, a teraz 33. Endo wtedy kazał czekać i zobaczyć, czy jak tsh spadnie to czy prolaktyna też, ale tsh spadło aż za bardzo, a PRL w górę, więc kicha
    To duzej roznicy nie ma miedzy wynikami ale skoro tsh spadlo a prl nie to mysle ze powinnas zaczac brac cos na to. Pokecam dostinex - dobrze go znioslam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów