Strona 735 z 1202
Pokaż wyniki od 7,341 do 7,350 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jeju dziewczynki, teraz to już mam ogromne nadzieje.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mira nie wierze : O rany boskie co tu się wyprawia gratulacje!
    Już nie mogę się połapać kto jest w ciąży a kto nie. Mega pozytywnie zaczyna być u nas na forum
    Grudzień to magiczny miesiąc mam nadzieje, ze wszystkie juz wkrótce będziemy czekać na pierwsze wizyty usg życzę Wam i sobie tego z całego serducha.
    Mouse smutne to co piszesz tzn o Waszym kryzysie.. myślę, że każdy prędzej czy później ma ten większy czy mniejszy kryzys na wspolnej drodze zycia. Ja z moim tez niedawno myśleliśmy o rozstaniu było naprawdę bardzo źle. Na szczescie to już za nami. Po takich przejściach człowiek inaczej juz patrzy na swoją drugą połowke, ja staram się coraz częściej chodzić na kompromisy żeby już żadna kłótnia nas nie poróżniła (choć z natury jestem bardzo uparta). Mieliśmy też przeboje z moim ex.. tzn ja nie wiedziałam czego chce w pewnym momencie, a mój kochany dal mi czas i mimo wszystko byl przy mnie i dlatego tak bardzo teraz potrafię go docenić we wszystkim co dla mnie robi, w małych gestach i to jaki jest kochany a ja po prostu wcześniej tego nie widziałam. Mouse będzie dobrze. Kryzysów nie da się tak szybko zapomnieć ale ważne ze juz się dogadaliscie i wazne, zeby nie wypominac sobie po czasie bledow i zlych slow. Zyczę Wam wszystkiego dobrego na święta i mam nadzieje ze w brzuszku juz coś rośnie
    A tak apropo to po seksie robiąc dzidzie nie można wziąć prysznicu ? nie wiedziałam o tym ja za każdym razem się kapie bo się czuje dosc niekomfortowo

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    No no Mira... to zaszalalas;D
    Gratulacje

O mnie
    dziewuszki, ponawiam pytanie bo pewnie mój poprzedni post jest za długi do czytania dla wszystkich :P
    po seksie robiąc dzidzie nie można wziąć prysznicu ? nie wiedziałam o tym ja za każdym razem się kapie bo się czuje dosc niekomfortowo

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mozna sie kapac z tego co mi wiadomo
    Mira kreska wyrazna jest! Ciekawe jaka bete bedziesz miala
    Ale czad! Ciezko w to uwierzyc co sie tu wyprawia szczegolnie dlatego ze ostatnie, ja wiem, pol roku, na tym forum nie bylo zbyt kolorowe... pojedynczym osobom z rzadka sie udawalo... a teraz taki wysyp...
    Ale nie bojcie sie, forum nie opustoszeje, ja zostaje z Wami!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja też się nigdzie nie wybieram, zostawić Was, nie ma szans
    Ciągnie mi się ten dzień dziś jak szalony, dopiero 13ta, gdzie tam wieczór...
    Moja mama zareagowała wspaniale, wzruszyła się i w ogóle. Będzie miała w przyszłym roku 60tkę i to byłby jej pierwszy prawdziwy wnuk, bo ma tylko przyszywane wnuki ze strony syna swojego męża póki co.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 06-12-16 o 12:27

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Kamila dziękuje za te słowa :*

Można, można! Chodziło mi jedynie, ze mój mąż nie wstawał nawet na siku itp itd wiec nasienie mogło zostać w cewce po pierwszym stosunku :>>>>

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira gratulacje :-) ja rano zrobiłam test i jedna kreska. Tego się spodziewałam. Za tydzień wizyta u ginekologa i zobaczymy co mi powie :-)

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mi sie wydaje ze nas już tyle łączy z tym forum ze to byłoby nie możliwe zeby to forum opuścić )) ! Ja wchodzę codziennie od lipca miałam chwile załamki i wgl ale mimo ze sie nie odzywałam za często to ciagle czytałam ) i cieżko byłoby mi sie oderwać

O mnie
    Sysia, ja tez codziennie wchodzę i codziennie czytam każdy dodany post tak żebym była na bieżąco z Wami wszystkimi. Myslę, ze jak już uda mi się zajść w ciąże to tez Was nie opuszcze im dłuzej tu jestem to traktuje Was jak moje wirtualne przyjaciółki można się wygadać, pożalić, pośmiać, poradzić DZIĘKUJE!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów