Strona 733 z 1202
Pokaż wyniki od 7,321 do 7,330 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ja placilam w diagnostyce 28 za betę. Czterdzieści to dużo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, to jest naprawdę czas cudów. Chyba i ja jestem w ciąży!!
    Jakiś czas po nieudanej inseminacji odezwał się mój ex, że zmienia pracę na lepszą, że może byśmy się spotkali na kawę. Byłam smutna i zdołowana, więc się zgodziłam. No i nie skończyło się na kawie... To było 23.11 (19 dc!). Jakiś tydzień później zaczęłam się dziwnie czuć (jest mi wiecznie zimno, mam podwyższoną temperaturę do 37,3 st, dużo białego, gęstego śluzu i bywa, że czuję ciepło w brzuchu). No i dziś rano blada druga kreska.
    Nie umiem uwierzyć. Nie wiem jak to będzie, ale jakoś się wszystko poukłada. Bo przecież teraz musi.

Internetowy kalendarz wyliczył termin porodu na 16.08, także jak to jest TO, to też będę sierpniówką Przed pracą pędzę na betę, żeby mieć pewność.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Mira ogromnie gratuluję .

Ja niestety zaczynam nowy cykl.
    Chyba pierwszy raz w życiu test mnie zawiódł, ale co zrobić... Cycki do przodu i nie porzucam nadziei!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira, WOW!!! Nie moge uwierzyc.. to niesamowite! Zycie potrafi pisac zaskakujace scenariusze... trzymam kciuki za bete!

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Mira, gratuluję! Trzymam kciuki za betę!
    PS. Widocznie tak miało być, aby dzidziuś miał tatusia, to dlatego inseminacja się nie udała.

Mira fajnie. Gratulacje.

Aż mam sama ochotę dziś testować ale za wcześnie jakiegoś doła mam

Cześć dziewczyny! Długo sie nie odzywałam, wiem..

Gratuluje serdecznie ładnych bet i trzymam za Was kciuki:*
    Mira trzymam kciuki by sie potwierdziło!!!!

Cosima - ja może będę testowała ale nie jestem ci do tego przekonana.

Trochę sie wydarzyło w moim życiu. Jak pod koniec października poroniłam, tak cały kolejny cykl sie zabezpieczaliśmy. Lekarz zalecił 3 miesiące ale...
    Mielismy z mężem trochę nieporozumień. Od jego wyprowadzki, po zastanawianie sie nad jego uczuciami (w tym do jego ex!) po rozmowie o rozwodzie ... trwało to ponad tydzień i zakończyło sie w sobotę.. Doszliśmy do wniosku, ze jeszcze nie jest nic straconego. Ze postaram sie odżyć po tej stracie a on ma być mi większym oparciem. Chodzi tu tez o to, ze pracuje z samymi facetami i on sie stresuje, ze któryś może mi sie spodobać (!) a on boi sie, ze w ten sposób mnie straci.. Nie ukrywam byłam kiedyś modelka, ale porzuciłam to na naukę, rodzine i karierę bardziej "umysłowa". Jestem informatykiem oprogramowania...
    Wracając do początku... w piatek wieczorem strasznie bolał mnie lewy jajnik (13dc) i do 14 dc nie było nic. W niedziele, czyli w 15dc mielismy dwa stosunki przerywane by to wszystko załagodzić a tak naprawdę tak pragnęliśmy siebie, ze nie było czasu na jakiekolwiek wyjaśnienia :P i tu rodzi sie nadzieja... dwa stosunki w małych przerwach po lub w trakcie owulacji .. Nie, nie braliśmy po prysznicu ani nic tylko leżeliśmy i po drugim tez.
    Poczekam do 17.12 i wtedy zacznę świrować na maksa, a póki co mam cicha nadzieje, ze przy "godzeniu się" mogliśmy stworzyć nasz cud )

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira !! Gratulacje ! To jest chyba jakiś cud co sie u nas dzieje ! ))

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mira GRATULACJE miesiąc cudow. Widocznie tak musiało być teraz trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Ania przykro mi ale nie poddajemy się

Mouse juz nie jedna tutaj była taka która nie starała się a zaszła także i Tobie tego życzę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Krew oddana. Wynik wieczorem, najszybciej o 18, najpóźniej o 21.
    Z wielką radością czekam do czwartku jak wyjdzie, że ładnie przyrasta.

Ps. u mnie beta kosztuje 22 zł, 40 to bardzo drogo.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów