Strona 73 z 1202
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Alicja nic na siłę. Widać, że mała nie jest jeszcze gotowa na taki wielki wyczyn spokojnie, na wszystko przyjdzie czas. Mój siostrzeniec do czwartych urodzin biegał w pampersie, nie siadł nigdy na nocniku-wrzask był straszny, ale za to od razu chciał się załatwiać w wc, tak że różnie to bywa

Sonne ja mam planowo dostać @ w środę. Zobaczymy... :/

Kasia nie znam się na tych parametrach. Sprawdzaliście normy na necie?
    Najważniejsze, że wynik dobry i nie będzie żadnej "huśtawki".

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Kasia własnie znalazłam normy dla prolaktyny - w normie:126- 637 mlu/l. To wynik masz naprawdę dobry

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Martulka robiłam prolaktyne jakieś 1,5 mcsa temu. Wtedy miałam wynik 8 ng. Teraz jak zobaczyłam ten wynik to się przeraziłam. W tamtym wyniku miałam normę do 25. W necie było ze ponad 100 to guz przysadki mozgu. Możesz sobie wyobrazić co się działo w mojej głowie. Mój mąż spokojnie spojrzał na wynik dzisiejszy i wcześniejszy. Powiedział ze to inne jednostki. Dopiero wtedy uświadomiłam sobie ze jest ok i sprawdziłam normy dla tych jednostek . Ale co przez ta chwile przeżyłam to moje. Juz zdążyłam nastraszyc mamę i teściowa. Obie pracują w szpitalu i myślałam że może akurat są w pracy zeby skonsultować to z lekarzem na szczęście to tylko źle odczytany wynik

Dzisiejsze wszystkie moje wyniki w normie. Z jednej strony to super. Z drugiej cały czas nie mam wyjaśnienia dlaczego poroniłam i się nie udaje.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    No nie dziwię Ci się wcale. Pospiesznie patrzysz na kartkę a tu taka ilość... Też czytałam, że powyzej 100 jest podejrzenie guza... masakra:/
    To zależy od laboratorium w jakich jednostkach podają wyniki. Wg mnie powinno być to ujednolicone, bo kręćka można dostać. No ale...!

Dobrze, że już odetchnęłaś. Jest dobrze a teraz ma być lepiej zobaczysz :*

Nie chciałabym rozdrapywać ran, ale w którym tyg.straciłaś Aniołka?
    W szpitalu wykonali jakieś dodatkowe badania płodu?
    Czasem tak się zdarza i nie do końca wiadomo dlaczego... tak jak kiedyś pisałam o kuzynce, która przeżyła stratę w 17t.c.- przebadali wszystko, dziewczynka zdrowa,żadnych wad, lozysko i przeplywy byly w porządku... i do dziś nie znaja przyczyny czemu tak sie stało. Kuzynka dbala o siebie,regularne wizyty,usg i nagle przestala odczuwac ruchy. Pamietam dobrze, bo bylysmy na jednakowym etapie ciazy i tego samego feralnego dnia bylysmy na wizycie. Ona weszla do gabinetu po mnie... tragedia...:/
    Dla mnie moja A.jest najlepszym przykładem, że nie można sie poddawać i trzeba walczyć do końca. Mimo wielu wylanych łez i bólu.

O mnie
    Tez uważam ze powinni to ujednolicić. Wtedy bym się nie zestresowała.

Ja na bardzo wczesnym etapie. Teoretycznie był 8tc ale nie płód nie wytworzył się do końca. Nie miałam pustego jaja plodowego bo zalążki tkanek były. Ale standardowo nie wiadomo dlaczego. Pierwsza ciąża dlatego ze za niski progesteron a druga niewiem dlaczego. Od samego początku według zalecenia lekarza leżałam. A i tak maluch nie urósł...
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Kasia przykro mi bardzo :* a czy miałaś robione badania krwi - https://parenting.pl/portal/krzepliwosc-krwi , bo znajoma też poroniła pierwsza ciaze i okazalo sie ze miala wlasnie taki problem i w kolejnej dostawala zastrzyki by kolejny raz nic sie nie podzialo.

O mnie
    Martulka raczej nigdy nie miałam problemu z krzepnięcia krwi ani z jej gęstościa. Tyle razy miałam pobierana krew że w końcu któraś pielęgniarka to by zauważyła.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Możliwe, ale gdy będziesz u lekarza, to zapytać nie zaszkodzi.
    I tak Cię badają z każdej strony i wkłuwają się na potęgę :P to co tam jedno badanie więcej. Trzeba wykluczyć wszystkie możliwości.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Alicja87 Zobacz posta
    Tez uwazam ze bez roznicy czy ma sie juz dziecko czy nie tak samo podchodzimy do staran i oczekiwan na ciaze. Ja od kad przestałam karmić marze o drugim dziecku i nawet bardziej niż z pierwszym bo wiem co mnie czeka i mam już doświadczenie. Moja córka też ostatnio chodzi późno spać w nocy pobudka ze dwa razy a w dzień jak śpi godzinę to jest raj. Wieczorem jak położę mała spac to po chwili sama uciekam i nie mam siły posiedzieć z mężem. Dziewczyny jak wy to zrobilyscie ze wasze dzieci korzystają już z nocnika bo moja siadać siada ale jak ja posadze bez pieluchy to się drze i boję się żeby jej nie zrazic.
    Jejku nie stresuj sie z tym nocnikiem odpuść jej na jakis czas. Dziecko musi być gotowe. Moj tez wrzeszczał i uciekał z nocnika. Aż chwile po drugich urodzinach sie nim zainteresował i jak ha szlam to on tez udawał ze cos robi wiec puściłam go po domu bez majtek importerze dni to było zbieraniem ścieranie głownie z podłogi no i zrobiłam rzecz obrzydliwa ale kupę z podłogi wrzuciłam do nocnika i wtedy dopiero zrozumiał o co mi chodzi i od tego czasu robił na nocnik a od tygodnia tylko na kibelek chce jak my wiec musze nakładkę kupić. Ale generalniecdzievko kusi być gotowe zeby je niezniechęcić.

Ja dziewczyny we wtorek powinnam teoretycznie dostać miesiączkę świec jeśli nie dostanę to testuje a jak bedzie negatywny to umawiam sie do gina bo to bedą juz 55 dni od odstawienia. Moze da mi cis na wywołanie okresu.
    W ogóle to mnie od trzech dni mdli ale nie chce sobie nic wkręcać dlatego tłumacze sobie ze moze cos zjadłam
    Albo znowu hormony bo miesiąc temu tez mnie mdliło a jak test był negatywny to mi mega smutno było.

Member Awatar Alicja87
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    :)
    Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi odebrałaś to że się stresuje ... Po prostu chce żeby moje dziecko bylo samodzielne jak bede niedługo musiala zostawiac je pod opieka babci.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów