Strona 723 z 1202
Pokaż wyniki od 7,221 do 7,230 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Ja dziś padam na twarz. Jeszcze pęcherz mnie boli. Jadę na furaginie. Dopiero odprawilam gości.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny nie slyszlalyscie opinii nowej specjalistki od seksu z PIS ☺sperma w środku jest zdrowa, jak sie uzywa prezerwatyw można dostać raka piersi ☺

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Taa i seks oralny powoduje raka jamy ustnej

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Haha przypomniało mi się coś a propos tej spermy wypływającej my z mężem nie możemy z kłamstwa jakim są filmy, zwłaszcza jakieś romanse, komedie romantyczne - tam zawsze po s.eksie NIC nie wypływa, laska się przytula, rozmawiają sobie, śmieją się... Ja to jak się zaśmieje to... No gejzer
    Kłamią aż boli

Co do pytania o Usg to ja idę dopiero 17.12, chyba że coś mnie tam zaniepokoi to będę prosiła o wcześniejszy termin, na razie tylko mnie tak mrowi w podbrzuszu, lekko pobolewa, ale nie jak na @, tylko takie rozpieranie. Nie wiem czy to normalne (?).
    Jak wy liczycie ten czas ciąży, od ostatniej miesiączki, tak? Bo wtedy wychodzi mi 6 tydzień. @ miałam mieć 22.11, ale już nie przyszła

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Haha przypomniało mi się coś a propos tej spermy wypływającej my z mężem nie możemy z kłamstwa jakim są filmy, zwłaszcza jakieś romanse, komedie romantyczne - tam zawsze po s.eksie NIC nie wypływa, laska się przytula, rozmawiają sobie, śmieją się... Ja to jak się zaśmieje to... No gejzer
    Kłamią aż boli

Co do pytania o Usg to ja idę dopiero 17.12, chyba że coś mnie tam zaniepokoi to będę prosiła o wcześniejszy termin, na razie tylko mnie tak mrowi w podbrzuszu, lekko pobolewa, ale nie jak na @, tylko takie rozpieranie. Nie wiem czy to normalne (?).
    Jak wy liczycie ten czas ciąży, od ostatniej miesiączki, tak? Bo wtedy wychodzi mi 6 tydzień. @ miałam mieć 22.11, ale już nie przyszła
    Pierwszy tydzień ciązy równa się pierwszy dzień ostatniej miesiączki (praktycznie nie jest możliwe być wtedy w ciązy ale tak to lekarze liczą). Ja w pierwszej ciązy w tych początkowych tygodniach też tylko czułam takie pobolewanie w podbrzuszu i byłam mocno śpiąca. Zaraz jak po pracy po 17tej wracałam do domu to zasypiałam

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No zmęczenie z poprzedniej też pamiętam, reszty tych początków to nie bardzo. Pamiętam że potem piersi urosły, co mnie ucieszyło bo wreszcie je miałam! i poprawiła się cera, co już teraz widzę no i kilka razy wymiotowałam, mdłości były. Także teraz czekam na cycki, na mdłości niekoniecznie

No to ja mam 6 tydzień, jak pójdę na pierwsze usg to będzie hmm 9? Czyli ten gdzie poprzednio ciąża obumarła, boję się trochę, że zamiast potwierdzenia ciąży i że wszystko ok, dowiem się znów że ciąży już nie ma....

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    No zmęczenie z poprzedniej też pamiętam, reszty tych początków to nie bardzo. Pamiętam że potem piersi urosły, co mnie ucieszyło bo wreszcie je miałam! i poprawiła się cera, co już teraz widzę no i kilka razy wymiotowałam, mdłości były. Także teraz czekam na cycki, na mdłości niekoniecznie

No to ja mam 6 tydzień, jak pójdę na pierwsze usg to będzie hmm 9? Czyli ten gdzie poprzednio ciąża obumarła, boję się trochę, że zamiast potwierdzenia ciąży i że wszystko ok, dowiem się znów że ciąży już nie ma....
    Ja na mdłości w pierwszej ciąży nie mogłam narzekać, może z dwa raz wymiotowałam. A jak zmieniłam witaminy to już w ogóle dobrze się czułam. Cere miałam piękną no i paznokcie za to włosy szybko mi się przetłuszczały.
    Ja pamiętam że u lekarza byłam już w 6tyg ale to tylko ptwierdziła mi że jest ciąża. Ja poszłam szybko bo chciałam zaświadczenie do pracy żeby nie dzwigać. Później byłam w 10tyg to już ładnie serduszko biło.
    Postaraj się nastawić pozytywnie. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze i za 9msc będziesz tulić maluszka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć. Która dziś testuje?

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A mnie coś wczoraj tknelo i zrobiłam kolejny test owu i był baaardziej pozytywny niż w sobotę, więc owu dzisiaj...i się zgadza, bo z rana strasznie bolał mnie jajnik.
    Tak więc, jak tylko mój M wrócił z pracy to poszaleliśmy...hm...może coś z tego będzie.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Powidzenia Cosima
    A ja dzis zrobilam z rana rest ciazowy i kreska bledsza niz ostatnio. Przynajmniej jade na ta bete bez wiekszych nadzieji ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów