Strona 719 z 1202
Pokaż wyniki od 7,181 do 7,190 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Noo, powiem szczerze odkad jestem na forum to takiego wysypu jeszcze nie bylo oby tak dalej! I wszystkie powedrujemy do suerpniowek
    Mira martwie sie bo mala ta beta... za mala jak na 14dpo... ale oczywiscie wszystko jest mozliwe, moze wystrzeli w gore i jutro bedzie piekny wynik.
    Sysia to Tobie tez sie musi udac! Nie wierze w przypadki

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A kiedy Sysia mialas ostatnia @?
    U mnie wedlug ostatniej przed swietami bedzie (bylby...) 6/7 tydzien wiec jest nawet szansa na serduszko! A u Ciebie ile to bedzie?

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Burzujka u mnie 20 grudnia bedzie 6 tydzien jesli dobrze licze bo @ 8 listopad . Najbardziej boje sie chyba ciązy obumarlej bo juz tak mialam lekarz szukal szukal i po 3 tygodniach stwierdzil obumarle jajo plodowe . Juz mam jednego szkraba 3 letniego ale ja i moj maz jestesmy jedynakami i nie wyobrazam sobie zeby moj synek tez byl bo zostanie sam jak palec jak nas zabraknie . Ech jutro ta beta i mam nadzieje ze bedzie wszystko okej . Codziennie sprawdzam cycki bo pamietam ze to one pierwsze przestaly mnie bolec a teraz je macam co godzine czy aby na pewno mnie bola .... Dopoki nie mine 1 trymestru to bede jak psychiczna sprawdzala cycki i majtki czy nie ma krwi ..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A kiedy Sysia mialas ostatnia @?
    U mnie wedlug ostatniej przed swietami bedzie (bylby...) 6/7 tydzien wiec jest nawet szansa na serduszko! A u Ciebie ile to bedzie?
    Burzujka spokojnie. Z tego co wiem to nie miałaś monitoringu. Owu i zagnieżdżenie mogło się przesunąć. Wszystko mogło być dużo później. Beta tez zaczyna rosnąć od jednego wiec rośnie. Także wrzuć na luz i czekaj spokojnie do poniedziałku. Wiem ze jest trudno ale nerwy Ci/Wam nie służą.
    A i nie nastawiaj się ze przed świętami będziesz juz w 6/7 tc. Jak owu się przesunęła to i ciąża może być młodsza. Różnica między OM a Usg to nawet dwa tyg.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Sysia wiem ze łatwo pisać, ale nie stresuj sie bo to nie jest dobre dla dzidziusia. Zamiast zamartwiac się, ciesz się ciążą. Wiem ze po jednej stracie juz zawsze to w człowieku pozostaje ale myśl teraz o tym by bobasek czuł się jak najlepiej w Twoim brzuszku a stres i nerwy mu tego nie ułatwiają

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kasia dobrze pisze. Nie ma powodów do paniki póki co.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    W sumie to co napisałam to do wszystkich się tyczy każda z Was musi wyluzować. Wiadomo że po stracie jest ciężko. Sama wiem jak panikowalam. Ale póki nie powtórzy się bety i nie sprawdzi przyrostu to nie można panikować. TYLKO przyrost bety jest wyznacznikiem zdrowejciąży a nie jej wielkość. No i usg.ale to wtedy jak macie jakieś wątpliwości to o wszystko pytajcie. Nie martwcie się ze pomyśli ze jesteście nienormalne. Macie prawo pytać jak macie wątpliwości. Lepiej zadać jedno pytanie głupie więcej ale być potem spokojnym niż o jedno mądre za mało. Ja na usg gdy było serduszko to zapytałam czy to na pewno serduszko mojego dziecka a nie moje lekarz pomyślał że głupia jestem ale co tam miałam pewność
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Gratulacje! Ale fajnie sie czyta teraz to nasze, teraz to już w ogóle wariatkowo!

O mnie
    Dzieki za glos zdrowego rozsadku...

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Gratuluję wszystkim nowym mamusiom i trzymam kciuki, żeby wszystko było już tylko dobrze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów