Strona 717 z 1202
Pokaż wyniki od 7,161 do 7,170 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Dobrze będzie.

Ja mam dziś jakiś biały śluz. Tak go się dużo w pewnym momencie o 16 zrobiło że pobiegłam do toalety czy to nie okres takie uczucie mokrosci mnie zalalo. To normalne kilka dni po owulacji? Nigdy tak nie mialam. No i teraz też mam mokro

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja w poniedziałek o 14 już będę miała wynik badania tylko najgorsze ze kolejki w poniedziałki takie ze szok.

Burzujka, poczateczek, powodzenia w poniedzialek

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mamakai nie wiem czy to normalne ale też tak miałam. Co chwilę biegałam do toalety bo miałam tak mokro że myślałam że to okres.... teraz już susza... okresu brak

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mamakai ja mam biały śluz po owu zawsze ale Ty może masz tak pierwszy raz bo.. jesteś w ciąży? byłoby super

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b093275dcde842fe
    Dziewuszki spójrzcie na moje testy owu, robie od trzech dni i chyba się nie doczekam do pon owulki, choć przyznam na moje oko, że moze "wskoczy" mi jeszcze w poniedzialek. Jak sądzicie? dziś mój 12dc, testy od góry lecą kolejno 1.12, 2.12 i na dole z dzisiaj. Pierwszy raz robie takie testy i jak widzę te dwie kreski to mam wrażenie jakbym patrzyła na ciążowe

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    To się pięknie zaczyna listopad rozpakowywać
    burzujka gratuluje!
    neira88 również niesmiało gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
    Ja mam 7dpo jeszcze tyle czasu do testowania że zwariuje oczywiście objawów to ja mam mnóstwo ale przyczyn też może być mnóstwo gdyby moja pierwsza ciąża była w 100% planowana to na pewno bym pamiętała jakie objawy miałam chwile po owu a tak to tylko pamiętam że bolało mnie podbrzusze i teraz faktycznie też mnie boli. Oby to było to

No ciąży to chyba nie przewiduje w tym cyklu. Coś czuję że się nie uda. Już mam córkę i z nią w ciąży jak byłam to miałam mokro non stop taka wodę a to gęste i biale ale jeszcze nie na maksa. Kamila racja fajnie by było ale nie sądzę 3 dni po owu żeby to ciążę wróżylo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Dobrze będzie.

Ja mam dziś jakiś biały śluz. Tak go się dużo w pewnym momencie o 16 zrobiło że pobiegłam do toalety czy to nie okres takie uczucie mokrosci mnie zalalo. To normalne kilka dni po owulacji? Nigdy tak nie mialam. No i teraz też mam mokro
    Mamakai ja przez ostatnie dwa tygodnie mialam roznie z sluzem. Raz mokry przezroczysty raz taki bialy gesty i tak w kolko. Wiec moze na podstawie sluzu nie przekreslaj cyklu

No w sumie może i racja. Chociaż ja tam czuję że się nie uda

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Mamakai jestem przekonana glrboko ze jak sie teraz nie uda to i tak wkrotce Ci sie powiedzie. Przeciez jedno dziecko juz masz, to zdolni to tego jestescie.
    Koniecznie nastepnym razem monitoring i ewentualne wspomaganie owulacji i bedzie dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów