Strona 715 z 1202
Pokaż wyniki od 7,141 do 7,150 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    burzujka - jeszcze ostrożnie, ale chyba nie wytrzymam i jutro znów siusiam na patyk :P z synem normalny apteczny test pokazał słabą kreseczkę już 2 dni przed terminem @, ale to był ten 25ml/U. a teraz robiłam te allegrowe 10. poza tym dziwi mnie, że nie mam żadnych objawów. parę razy ciągnęło mnie podbrzusze i w plecach, ale tego nie biorę za pewnik, bo ostatnie miesiące miałam tak nawet po kilka dni w czasie cyklu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ale jaja Neira nieśmiało gratuluję cóż za dobra passa zagościła na forum aż żałuję, że jeszcze się nie staram, bo może też bym się załapała haha

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Neira gratuluję i ja nieśmiało super ze i Wam się udało. Faktycznie dobra passa ostatnio. Szkoda ze i ja się nie staram... Trzymam kciuki :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    normalnie listopad miesiącem obfitości
    dowiem się jutro, jak mam grafik na przyszły tydzień i być może już ustalę, w jaki dzień robię betę. bo mi mo wszystko jeszcze nie wierzę, dopóki nie minie termin @. 4 dłuuugie dni :P a mężu wariuje już :P

Burzujka, <3 gratulacje

Neira, nie mozna wykluczyc ciazy wiec betka wskazana a "nie staraliscie sie" tzn nie bylo w owu czy sie zabezpieczyliscie?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A moj mezu mowi ze to jeszcze nie powiedziane ze to ciaza i ze on na razie nie przyjmuje tej wiadomosci :/ coz, czekam na wynik bety...

Arwen, dziekuje

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A moj mezu mowi ze to jeszcze nie powiedziane ze to ciaza i ze on na razie nie przyjmuje tej wiadomosci :/ coz, czekam na wynik bety...

Arwen, dziekuje
    Jaki pesymista a kiedy wyniki?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wieczorem! Zwariuje do tego czasu...
    A mezu owszem pesymista, we wszystkim

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny - czytam i normalnie nie wierzę - same cudowne nowiny! Z całego serca ogromnie gratuluję .

Miałam testować w poniedziałek, ale stwierdziłam, że zatestuje jutro.
    Może i dla mnie to będzie szczęśliwy cykl...

Pozdrawiam cieplutko

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujko niech to Twoje laboratorium ma litość i zamieści w końcu wynik Co chwilę wchodzę i odświeżam stronę z nadzieją, że już coś napisałaś, a tu lipa. Przeżywam jakby to o moją ciążę chodziło więc domyślam się, jak Ty się musisz niecierpliwic..

Ania taka dobra passa od kilku dni, więc mam nadzieję, że Ty też będziesz miała dwie kreski czy chociażby cień cienia drugiej kreski trzymam kciuki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów